Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Sveikos visos. Jau savaitė kaip esu pensininkė, tiesa dar dirbu. Kaip bus po Naujų neaišku, turi prasidėti reorganizacija VU, liečia administracija ir biblioteką. Žada iki trisdešimt procentų atleisti. Na aš asmeniškai per daug nepergyvensiu, bet kitiems bus ne kas. Darbe jaučiasi nuo rudens įtampa.
Atsakyti
Tavi, bent jau man padarei didelę staigmeną blink.gif .Niekada nesam susitikę gyvai, bet pagal vaikus aš tave įsivaizdavau nu 50 su pliusiuku.Na, aš bendraudama čia visas mintyse susiskirsčiau į vyresnes už mane ir jaunesnes..Tai tave prie jaunesnių buvau priskyrus ax.gif mirksiukas.gif
Šyryt ir pas mus buvo šlapdribos, bet mes jau visus rudens darbus pasidarėm, oras man jau nebesvarbu.Grįžus vidurėlė savaitgaliui, tai kartu gimines šiandien aplankėm, kapus susitvarkėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2016 10 22, 20:01)
Tavi, bent jau man padarei didelę staigmeną blink.gif .Niekada nesam susitikę gyvai, bet pagal vaikus aš tave įsivaizdavau  nu 50 su pliusiuku.Na, aš bendraudama čia visas mintyse susiskirsčiau į vyresnes už mane ir jaunesnes..Tai tave prie jaunesnių buvau priskyrus ax.gif  mirksiukas.gif
Šyryt ir pas mus buvo šlapdribos, bet mes jau visus rudens darbus pasidarėm, oras man jau nebesvarbu.Grįžus vidurėlė savaitgaliui, tai kartu gimines šiandien aplankėm, kapus susitvarkėm ax.gif

Na manę dažnai laiko jaunesne smile.gif Ryt bandysiu į kapus važiuot, ggal oras darbus pusėtinas
Atsakyti
Aš tik kitą šeštadienį į kapines važiuosiu unsure.gif . Visos dienos užimtos anksčiau .

Jau, tikriausiai, skaitėt apie avariją Klaipėdos rajone, kur Škoda ir Audinė kaktomuša susidūrė? Škodos vairuotoja - mano kolegė. Ryt mišios, pirmadienį tik atiduoda šarvojimui, antradienį laidoja. Labai blogai jaučiuosi.
Atsakyti
Koks siaubas, viena kai skaitai ir tai nejauku....Užjaučiu
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Aurute,užuojauta.
Ir svarbiausia nekalta žūva.Mažius apsidžiaugė,kad antradienį išeiginė,sako gal kur palėkti reikia?sakau tik ne šią dieną,kai išvažiuoja visoje Lietuvoje pensininkai paskutinį kartą prieš žiemą,kai pilni keliai bus žioplių.Gal būti visai nekaltas,kai įvažiuos koks žioplys.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1988 – Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigiamajame suvažiavime išrinktas Sąjūdžio Seimas;
2001 – Lietuva pasirašė ekstradicijos sutartį su JAV.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1991 – Paleistas SSRS Valstybės Saugumo komitetas (KGB), užsiiminėjęs žvalgyba, kontržvalgyba bei vykdęs masines represijas, organizavęs politinius procesus prieš „liaudies priešus“;
1999 – Rusijos karinis paliko savo paskutinį karą Baltijos miestelyje Skrunda-1;
2001 – Apple Computer išleido pirmą iPod'ą;
2002 – Maskvoje teatrą užgrobė čečėnų teroristai. Įkaitais tapo miuziklo „Nord-Ost“ žiūrovai. 129 iš 750 įkaitų žuvo Rusijos specialiosios paskirties pajėgoms šturmavus pastatą.

user posted image

Aurute, liudna,užuojauta.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulinė informacinių technologijų plėtros diena;
Tarptautinė JTO diena.


Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1417 – įsteigta Medininkų vyskupija;
1874 – pradėjo veikti Nidos švyturys;
1924 – priimtas Radijo tarifo įstatymas, kuriuo Lietuvoje įvestas radijo abonentinis mokestis; už asmeninį radijo imtuvą nustatytas 100 litų per metus mokestis.
Gimimo dienos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1945 – įkurta Jungtinių Tautų Organizacija;
1970 – Salvadoras Aljendė (Salvador Allende) išrinktas Čilės prezidentu.


user posted image
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas.

Šventės

Lietuva – Lietuvos Konstitucijos diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1992 – referendume priimta šiuo metu galiojanti Lietuvos Respublikos konstitucija;
2009 – Lietuviškas Vikižodynas pasiekė 300 000 straipsnių ribą.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1929 – Juodasis penktadienis. 1929–1933 m. pasaulinės krizės pradžia. Akcijų vertė krito 90 proc., masiškai bankrutavo smulkieji indėlininkai, o tai iš karto atsiliepė pramonei;
1955 – Amerikos firma „Tappan Company“ pirmą kartą pristatė mikrobangų krosnelę;
1985 – Michailas Gorbačiovas tampa Sovietų Sąjungos vadovu.

user posted image
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti