Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(bangelee @ 2016 10 19, 18:30)
<p>mačiau ir paspaudžiau, tai man automatiškai ją ir patvirtino.Bet man taip nepatinka, ir nebeeina sugražinti buvusios  unsure.gif </p>

Man kažkaip mb sugražino senąją supermamą.Iš viso naujoje versijoje nei favoritų neradau,nei kaip atsakyti. blink.gif
MamaEglute,atsimeni kaip visos pabėgome iš mamos.lt,kai ten pradėjo perversmus į čią? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2016 10 19, 18:30)
<p>mačiau ir paspaudžiau, tai man automatiškai ją ir patvirtino.Bet man taip nepatinka, ir nebeeina sugražinti buvusios  unsure.gif </p>

Yra viršuje langelis "Kita" ten paspaudus atidaro "Sena versija". Aš irgi pagalbos prašiau, kad sugrąžintų mane į seną versiją doh.gif

QUOTE(IngridaB @ 2016 10 19, 19:03)
Man kažkaip mb sugražino senąją supermamą.Iš viso naujoje versijoje nei favoritų neradau,nei kaip atsakyti. blink.gif
MamaEglute,atsimeni kaip visos pabėgome iš mamos.lt,kai ten pradėjo perversmus į čią? ax.gif

Tą patį prisiminiau topsecret.gif. Ir mama.Lt su laiku visai dingo tikriausiai. Paskui dar suolelis buvo,, bet ten visai nedaug mūsų perėjo.

Naujoji versija man visai nepatiko schmoll.gif jie paskutinių narių nori atsikratyti ir ne kitaip. O favorites yra, vadinasi sekamos temos, bet ten kažkaip per nustatymus reikia eiti, labai jau sudėtingai padarė.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1655 – Pasirašyta Kėdainių sutartis, pagal kurią LDK nutraukė uniją su Lenkija ir sudarė uniją su Švedija;
1988 – LKP CK plenume pirmuoju LKP sekretoriumi su Maskvos palaikymu ir Sąjūdžio pritarimu paskirtas Algirdas Brazauskas.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

2004 – išleista pirmoji operacinės sistemos Ubuntu versija.

user posted image

Kažkaip niekada nepadaro, kad būtų paprasčiau, suvelia viską, supainioja.
Atsakyti
QUOTE(Nikune @ 2016 10 20, 08:03)

Kažkaip niekada nepadaro, kad būtų paprasčiau, suvelia viską, supainioja.

Tai jau tikrai bash.gif ir daug yra nepatenkintų, bet ar tai ką nors pakeis mastau.gif? Jau paleido šį traukinį ir riedės jisai... irnesakyk.gif
Atsakyti
Pagal MamosEglės patarimą susigrąžinau senąją versiją.Man taip daug paprasčiau.Ačiū.
Supermamose beseku dvi temas: močiutes ir sodybiečius.Net į rankdarbius nebeužsuku.Gal reiktų pasitaisyti g.gif Bet kad FB dabar visokių grupių yra, prisijungiau visokių mezgimo puslapių, tai man pilnai ir užtenka.Dar VDG prisikviest reikia į FB ir tos supermamos kaip ir nebereikės mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kažkaip likau nesupratus hmm.gif . Man čia niekas net nesiūlė naujos, tai vis su senąja "tebevažinėju" hmm.gif . Tik kad cituot nebeduoda blink.gif . Mygtukas pasispaudžia, o kai paspaudžiu "atsakyti" - citatų nerodo. Reik kažkaip iš atminties rašyt... g.gif

O va darbe bandžiau pasijunt tai, tikriausiai, ta naujoji ir pasijungė . Kažkas netvarkingo labai. Likai nesupratus ir išjungiau.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
VDG žadėjo išėjus į pensiją jungtis prie fb, jau gal nedaug liko laukti hmm.gif

Ne kokia ta naujoji versija, nors dar žada stebuklus kai viską paleis. Ir labai sunkiai priima kritines pastabas, kai pasakoma, kad negerai, nepatogu, palikite senąją. Nemažai yra kur sako, kad SM yra tol, kol yra sena, o paskui išeis. Bet pakeitimo traukinys jau įsibėgęs ir jo nesustabdysi..schmoll.gif
Atsakyti
Laba dienelė,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1940 – įkurta Valstybinė filharmonija;
1967 – Vašingtone JAV lietuviai surengė politinę konferenciją;

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1097 – Prasidėjo pirmasis Kryžiaus žygis;
1805 – įvyko Trafalgaro mūšis prie Gibraltaro sąsiaurio, kuriame anglų eskadra (27 linkorai ir 4 fregatos), vadovaujami admirolo Horeišijaus Nelsono, sutriuškino jungtinį prancūzų ir ispanų laivyną (33 linkorai ir 7 fregatos), kurioms vadovavo prancūzų admirolas Pjeras-Šarlis Vilnevas. H. Nelsonas buvo mirtinai sužeistas;
1923 – Miuncheno „Deutsches Museum“ profesorius Valteris Bauersfeldas pirmą kartą pademonstravo planetariumą;
1938 – A. Hitleris pasirašė slaptą įsakymą parengti Vokietijos kariuomenę visai Čekoslovakijai ir Klaipėdos kraštui okupuoti.

user posted image

Sninga biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Kompiuterio klaviatūros klavišo Caps Lock gimtadienis

Reklamos darbuotojų diena

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1544 – Žygimantas Augustas iškilmingai įžengė į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sostinę Vilnių kaip Lietuvos Didysis Kunigaikštis, tuo patvirtindamas Didžiojo Kunigaikščio nepavaldumą Lenkijos siuzerenui ir Lietuvos atskirumą;
1920 – Lietuvos Steigiamasis Seimas sudarė Mažąjį seimą, o pats dėl Lenkijos agresijos prieš Lietuvą laikinai nutraukė darbą;
1988 – Vilniuje prasidėjo Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigiamasis suvažiavimas;
1988 – tikintiesiems grąžinta Vilniaus arkikatedra ir Šv. Kazimiero bažnyčia;
1988 – priimtas Karo policijos įstatymas, numatantis karo policijai vykdyti nusikaltimų prevenciją, palaikyti tvarką ir drausmę šalies kariuomenėje.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1797 – Paryžiuje pirmą kartą žmogus išbandė parašiutą;
1878 – Anglijoje per regbio rungtynes pirmą kartą naudotas dirbtinis aikštės apšvietimas;
1879 – amerikiečių išradėjas Thomas Alva Edison sėkmingai išbandė pirmąją kaitinamąją elektros lempą;
1938 – Anglų išradėjas Česteris Karlsonas išrado sauso elektrostatinio spausdinimo būdą, kuris vėliau imtas vadinti kserografija. Po dvejų metų jis užpatentavo išradimą, o 1947 atsirado tuo susidomėjusi firma. 1950 pabaigoje prekyboje pasirodė pirmieji kopijavimo aparatai.
2014 Ernestas Jatkevic gavo nobelio premiją už jo atradimą- Xperia Z4


user posted image
Atsakyti