Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Laba diena 4u.gif

O man ši savaitė kaip sakoma "technikinė apžiūra" ax.gif Kasdien vis kitas daktaras, bet kol kas tik tyrimai. Baugu, kad būsiu apleidus save... unsure.gif kai jau visi galai griūva, tada suskubau...
Ryt iki tyrimo nevalgius negėrus iki pavakarės, va ir pasikūdinsiu tuo pačiu. biggrin.gif
Atsakyti

Bangele, gera pasikulturinti.Ir nebutinai didziuosiuose miestuose. Mano miestelyje irgi neseniai buvo puikus renginiai su muzika.

Irvel, man si menesi teks irgi keleta tyrimu atlikti.Delsiau kiek tik galejau. 

Enija, ir man laikas begte bega. Dabar, budama pensijoje nesuprantu, kaip anksciau reikejo ir darbe dirbti, ir namus ptvarkyti :hmm:​ 

Atsakyti
Tai jau taip, VDG. Lėtėja mūsų apsukos ax.gif . Ir aš ryškiai jaučiu mirksiukas.gif .

Puiku, Bangele, kad lankai koncertus, nors ir rečiau. bigsmile.gif
Aš va mokyklos laikus prisimenu, kaip verždavomės į bet kokius renginius. Tiesa, jų labai nedaug ir būdavo, ale visus sugebėdavom aplankyt. Pirkdavom pačius pigiausius stovimus bilietus... dabar taip nesiryžčiau. ax.gif

O aš sveikatintis pradėjau. Vaikai dar gimtadieniu padovanojo dovanų kupiną į reabilitacijos centrą. Dar spalį užsirašiau į masažus. Šiandien pirmą kartą buvau savo limfoedemos gydyt. Skausmingas limfomasažas, bet po jo kaip gera.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulinė mokslo diena taikai ir vystymuisi;
Verslo diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1968 – Vilniaus Žirmūnų gyvenamojo mikrorajono architektūra pripažinta geriausia Sovietų Sąjungoje. Jos kūrėjams paskirta valstybinė premija.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1917 m. – Rusijoje įvyko Spalio Revoliucija.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2017 11 06, 00:00)
Labas vakaras,
po laabai ilgos pertraukos šiandien buvom pasikultūrinti............Na, buvo labai gražu, o dar tie šviesų efektai... Nors ir laikas, bet net miegot dar nesinori eit ax.gif

Smagu taip į koncertus išeiti wub.gif Jūratės atliekamos dainos ir man patinka. Mažai jos girdisi, kažkaip neįlindo jinai labai į teliką, tai karts nuo karto tik kokią dainą galima jos galima išgirst. Gal daugiau Pūko radijo stotis jos dainas transliuoja hmm.gif

Mes su vakar su Mama šv. JOnų bažnyčioje buvome, ten Pedagoginio universiteto kolekttyvai koncertavo. Labai gražus koncertas buvo wub.gif Žmonių pilna bažnyčia doh.gif

QUOTE(IngridaB @ 2017 11 06, 08:54)
Aš  tikiuosi per kalėdas,Naujus metus pamatyti nemažai Anglijos. mirksiukas.gif

Pagaliau, Ingrida, ir tu pakeliausi clap.gif clap.gif ir mažoji važiuos?

QUOTE(Irvel @ 2017 11 06, 14:28)
Laba diena  4u.gif

O man ši savaitė kaip sakoma "technikinė apžiūra"  ax.gif  Kasdien vis kitas daktaras, bet kol kas tik tyrimai. Baugu, kad būsiu apleidus save...  unsure.gif kai jau visi galai griūva, tada suskubau...
Ryt iki tyrimo nevalgius negėrus iki pavakarės, va ir pasikūdinsiu tuo pačiu.  biggrin.gif

kaip rezultatai? Ech, tos techninės apžiūros.... dažniausiai save pamirštame ir tempiame iki paskutinės... juk mes ne mašinos, kai užsidegus raudonai lemputei, iš karto sukama link serviso, mes ir palaukti galime...
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 11 07, 14:37)

kaip rezultatai? Ech, tos techninės apžiūros.... dažniausiai save pamirštame ir tempiame iki paskutinės... juk mes ne mašinos, kai užsidegus raudonai lemputei, iš karto sukama link serviso, mes ir palaukti galime...

Laba diena 4u.gif

Dar nežinau rezultatų. Šiandien vėl einu echskopuotis, negalėjau nei kavos išgert, dabar tokia kaip maišu renkta sėdžiu darbe. Na bet pati pasirinkau. Galėjau nuo ryto eit, bet mano gydytojas tik po pietų, kito nenorėjau. Registratūroje klausė, ar išbūsit iki 16 val. nevalgius negėrus, sakau be problemų. bet va sprandą surakino, akys kaip ne mano, matyt spaudimas nukrito, o ir šiaip mano jis visad žemas. Na, dar valanda lauk reikia, kaip nors.
Ryt vėl kiti tyrimai. Daina be galo.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 11 07, 14:37)
Pagaliau, Ingrida, ir tu pakeliausi  clap.gif  clap.gif ir mažoji važiuos?

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEgle ir mamą dar pasiimame,ne tik mažąją. mirksiukas.gif Vakar sužinojau,kad dar ar marčios tėvai neatvažiuos,jei galės?nES KVIEČIA IR JUOS.Kvietė ir brolį su pusmarčia,bet kad ar tie galės?Vienu žodžiu nori sukviesti visus artimiausius,kaip pas mus visi susirinkdavo. ax.gif
Irveliuk,galėjai kavos išgerti ryte.MB vakar irgi ėjo echoskopiją,tai ryte puoduką kavos išgėrė.Ir patys gydytojai sako galima pavalgyti iki 6 valandų,iki tyrimo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 11 08, 08:41)

Irveliuk,galėjai kavos išgerti ryte.MB vakar irgi ėjo echoskopiją,tai ryte puoduką kavos išgėrė.Ir patys gydytojai sako galima pavalgyti iki 6 valandų,iki tyrimo. mirksiukas.gif

Labas rytas.
Kitą kartą žinosiu, dabar jau sąžiningai vykdžiau nurodymus, norėjau kad viską gerai pamatytų. Pasirodo akmenys ne tik kieme pas mane ax.gif

Aš irgi laukiu paskutinės lapkričio dienos, anūkiuką pamatysiu wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1919 m. – Latvija de facto pripažino Lietuvos nepriklausomybę.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1519 – ispanų konkistadoras Kortesas įžengė į actekų sostinę Tenočtitlaną, kur jį su didelėmis iškilmėmis priėmė Montesuma II-asis.
1887 – Emilis Berlineris gavo patentą už gramofoną.
1895 – vokiečių fizikas Vilhelmas Konradas Rentgenas atrado elektromagnetinius spindulius, leidžiančius peršviesti daugelį objektų.
1923 – Adolfas Hitleris pamėgimo nuversti Vokietijos vyriausybę suorganizuodamas Alaus pučą.


vartotojo įkelta nuotrauka

Och koks nesmagumas Irvel. Turejau ir as tulzies puslej, brrr.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 11 08, 08:41)
Labas rytas.
MamaEgle ir mamą dar pasiimame,ne tik mažąją. mirksiukas.gif Vakar sužinojau,kad  dar ar marčios tėvai neatvažiuos,jei galės?nES KVIEČIA IR JUOS.Kvietė ir brolį su pusmarčia,bet kad ar tie galės?Vienu žodžiu nori sukviesti visus artimiausius,kaip pas mus visi susirinkdavo. ax.gif
Irveliuk,galėjai kavos išgerti ryte.MB vakar irgi ėjo echoskopiją,tai ryte puoduką kavos išgėrė.Ir patys gydytojai sako galima pavalgyti iki 6 valandų,iki tyrimo. mirksiukas.gif

OI, kaip šauniai jaunimas sugalvojo thumbup.gif mes irgi visi ruošėmės pas dukrą važiuoti, net ir savo Mamą buvau įkalbėjus, bet kol sesės jaunimas susidėliojo savus planus labai jau išbrango bilietai ir jiems per brangu pasidarė. Justinai mano taip pat norisi visų savų pas save, tuo labiau, kad ir bus jos pirmos Kalėdos savuose namuos.

QUOTE(Irvel @ 2017 11 08, 11:20)
Labas rytas.
Kitą kartą žinosiu, dabar jau sąžiningai vykdžiau nurodymus, norėjau kad viską gerai pamatytų. Pasirodo akmenys ne tik kieme pas mane  ax.gif

Aš irgi laukiu paskutinės lapkričio dienos, anūkiuką pamatysiu  wub.gif

Ech, tiek akmenys.... linkiu kad iškrapštytų juos lauk kaip galima lengviau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 08 lapkričio 2017 - 14:36
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti