Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikutės, mielosios vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(Irvel @ 2017 10 30, 12:13)
Ant stoglangio pilasi lietus, stogą drebina vėjas...
Šiandien man vandens diena, bet jau pradedu abejot, ar nepridėt kokio kąsnelio... Šalta...

Man tai kai ant stoglangio pilasi lietus, baisu daros, kad trobon nepribėgtų... gerai, kad tokio neturiu, o tai ir stovėčiau su blūdu... unsure.gif

Nepavyktų man vandens diena, nes be rytinės kavos puodelio diena neprasideda vartotojo įkelta nuotrauka .

QUOTE(mamaEgle @ 2017 10 30, 16:54)
Pas mus nėra tokio baisulinio vėjo, bet kartas nuo karto pasižiūriu tiesioginę transliaciją iš pajūrio, tai ten matosi, kad audra siaučia doh.gif

Mes jau pripratom prie tų vėjų vartotojo įkelta nuotrauka Tik vis vien džiaugiuosi, kad šią vasarą įsistiklinau balkonus. Sūnai dar ir vidų sutvarkė, apšiltino, išdažė, grindis įdėjo. Tai dabar turiu ko ne verandą. Lyjant labai malonu pasėdėt...

QUOTE(VDG @ 2017 10 31, 13:58)
Lietuviskai helovinas - smeklines. Sakyciau gerai skamba!!!

Skamba tai gerai, bet man tai graudu. Nepatinka, kad mūsų senas tradicijas išstumia. Moliūgų žibintai - puiku. Bet šėliojimas vėlinių išvakarėse vartotojo įkelta nuotrauka kažkaip nesiderina...



Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Vėlinės.Ilges Mirusiuju Atminimo diena

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1918 – Lietuvos Valstybės Taryba atšaukė nutarimą dėl Vilhelmo fon Uracho išrinkimo karaliumi ir priėmė Lietuvos Valstybės Laikinosios Konstitucijos pamatinius dėsnius – pirmąjį naujosios lietuvių valstybės pagrindinį įstatymą;
1918 – moterims buvo suteikta balsavimo teisė;
1955 – per Vėlines Kaune prie karių kapų grupė jaunuolių, giedojusių tautines giesmes, buvo išblaškyta milicijos. Pirmoji vieša protesto akcija po rezistencijos nuslopinimo;
1957 – Kaune per Vėlines įvyko maždaug 2 tūkst. žmonių protesto demonstracija prieš sovietų savivalę. Per susirėmimą su milicija suimti 105 žmonės.

vartotojo įkelta nuotrauka

Mirusiųjų atminimo diena, Vėlinės, Ilgės
Minima: 2017.11.02

Vėlinės – visų mirusiųjų pagerbimo šventė. Gyvieji aplanko mirusiuosius kapuose, uždega žvakutes, manoma, kad mirusieji taip pat ateina pas gyvuosius.

Vėlines lietuviai šventė nuo senovės. Tai dar pagoniška šventė. Buvo tikima, kad mirštant žmogui nuo kūno atsiskiria vėlė, kuri vėliau bendrauja su gyvaisiais, juos nuolat lanko. Lietuvių liaudies dainose sakoma, kad miręs žmogus atsisėdąs į „vėlių suolelį“, kad motinos mylimas sūnus tampąs „vėlių ženteliu“, o dukrelė – „vėlių martele“, kad jie išeiną pro „vėlių vartelius“. Tikėta, jog vėlės lankosi savo gyventose vietose, o mėgstamiausias lankymosi metas – gūdus ruduo. Neveltui ir lapkričio mėnesį žmonės senovėje vadino vėlių mėnesiu.

Seni žmonės pasakoja, kad anksčiau nebuvę papročio per Vėlines degti kapinėse žvakučių, kaip šiais laikais. Anksčiau vėlėms būdavo keliamos puotos. Dar XIX a. kai kuriuose Lietuvos regionuose ir kituose Europos kraštuose buvo paprotys ruošti kapinėse ar namuose vaišes, kviesti į jas savo mirusiuosius. Pavakarieniavus pačiose kapinėse, jose būdavo paliekama maisto vėlėms. Kartais kapai būdavo palaistomi medumi ir vynu. Vėliau ypatinga reikšmė priskirta ugniai. Manyta, kad ugnis pritraukia vėles, tad joms degamos žvakės. Degindami žvakes gyvieji susitaiko su mirusiaisiais.

Man irgi iš šios šventės moliūgai patinka labiausiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Kadangi stoglangis darbe, tai kai pradėjo kapsėt, bėgau apačion šaukt vyrus pagalbon. Perdaviau visą rūpestį į kitas rankas ir dabar ramiai klausau kapsėjimo... kažkaip ramiai sureagavo, nu man tada irgi nėr ko jaudintis... stoglangis geras, kažkur pro kitur prakapsi, lips vyrai ant stogo kai nustos lyt. rolleyes.gif

Tai aš kavą leidžiu sau rytinę ir per vandens dieną. Kitaip būtų nekas, rytinė kava būtinas reikalas. Nu aš ją prie vandens priskaitau... ax.gif Šiandien va irgi vandeniauju, nes per tas laisvas tai buvo visko ir po nemažai, dabar reik duot poilsio pilvui ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Katalikų šalys – Šv. Huberto, medžiotojų globėjo, diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1970 – atidarytas greitkelis Vilnius-Kaunas;
1989 – prasidėjusioje Lietuvos SSR AT sesijoje priimtas Pilietybės įstatymas, suteikęs teisę į pilietybę visiems Lietuvos gyventojams.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1903 – paskelbta Panamos nepriklausomybė;
1936 – Franklin Roosevelt perrinktas JAV prezidentu;
1957 – tęsiant Sputniko programą, Sovietų Sąjunga kosminiu aparatu Sputnik 2 į kosmosą pirmą kartą išsiuntė gyvūną – šunį Laiką.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba diena. Džiaugiuosi kad gyvenimas čia vyksta. Buvau net slaptažodį prisijungimo pamiršus. Nesuprantu kur padedu savo laiką biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
po laabai ilgos pertraukos šiandien buvom pasikultūrinti.Mažeikių kultūros namuose buvom grupės "Sekmadienis" 30 metų jubiliejuje.Likom laaaabai sužavėti, o pats koncertas tęsėsi ilgiau nei 3 valandas- nuo 17 valandos iki beveik 21 blink.gif .Tai mano kiaulėms šįvakar buvo vos ne pasninkas, niekas vakarienės laiku nedavė biggrin.gif Bet nieko, sugrįžę už kaltę skaniau pamaitinom biggrin.gif Kai dukra muzikos mokykloj mokėsi, tai dažnai nueidavau, tai ji veltui kvietimų gaudavo, tai pirkom, nes jai dalyvaut buvo privaloma.O dabar kažkaip aptingom, paskutinį kartą buvom buvę Paryžiaus katedroj žiemos pabaigoje.Kažkaip norėjosi dalyvauti, nes labai seniai, kai grupė net pavadinimo dar neturėjo ir buvo Mažeikių kultūros namų Antano Dargio vadovaujamas ansamblis, koncertavo mūsų kolūkio ataskaitiniame susirinkime.Tada abu stebėjome Jūratę Miliauskaitę grojančią gitara ir pranašavom jai muzikės ateitį.O Asta Pylipaitė gal mokinukė tebebuvo, bet dainavo jau.O šiandien ir Virgis Stakėnas dainavo, ir choras DE žavu ir Jūratės Miliauskaitės mokiniai, ir jauni, bet dar nelabai žinomi Mažeikių dainininkai, jau pasižymėje TV projektuose.Na, buvo labai gražu, o dar tie šviesų efektai... Nors ir laikas, bet net miegot dar nesinori eit ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bangele,kaip šaunu. wub.gif 4u.gif
Aš tikiuosi per kalėdas,Naujus metus pamatyti nemažai Anglijos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1906:
Stolypino agrarinės reformos pradžia, caras Nikolajus II pasirašė įsaką dėl valstiečių suskirstymo į vienkiemius;
Vilniuje pirmą kartą parodyta opera „Birutė“ (kompozitorius Mikas Petrauskas).
1994 – Bražuolės diversija: nenustatyti asmenys susprogdino Vilniaus–Kauno geležinkelio tiltą per Bražuolę.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1632 – mirtinai sužeistas Švedijos karalius Gustavas II Adolfas;
1792 – Belgijos vietovės Jemappes apylinkėse (dabar Prancūzija) įvyko Jemappes mūšis;
1844 – priimta pirmoji Dominikos Respublikos konstitucija;
1935 – Edwin Armstrong pristatė straipsnį, kuriame pirmą kartą buvo aprašytas dažninės moduliacijos panaudojimas;
1944 – JAV Hanfordo atominėje gamykloje pirmą kartą pagamintas radioaktyvusis plutonis;
2008 – vyko MTV EMA jubiliejinė, 15 apdovanojimų ceremonija Liverpulyje, Jungtinė Karalystė.

vartotojo įkelta nuotrauka

Bangele, tikrai, kaip sunku dabar jau issijudinti kur nors.

Ingrida, smagiu ispudziu ir pasidalink ir su mumis 4u.gif
Atsakyti