Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Mano organizmas atrodo reikalauja lėtinti apsisukimus, pradėjo byrėt. Kaip visad tai nutinka ne vietoj ir ne laiku.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2017 10 25, 07:45)
Mano organizmas atrodo reikalauja lėtinti apsisukimus, pradėjo byrėt. Kaip visad tai nutinka ne vietoj ir ne laiku.

Kas nutiko? Kažkas rimto? Stiprėk ir sveik greičiau 4u.gif

Kokie kamščiai mieste doh.gif pernai tokių nebuvo schmoll.gif į darbą važiuoju kokia 10 min ilgiau nei pernai doh.gif dar vis maniau, kad po vasaros, tai turėtų sumažėti, bet jau ir du mėnesiai tuoj po jos, o atrodo, kad jie tik didėja vis doh.gif
Atsakyti
Laukiu tyrimų rezultatų, spaudimas 170 kai mano normalus 110-120. tokia nedidelė nesvarumo būklė, būtų visai nieko jei taip neskaudėtų galvos ir nepykintų
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Lietuva – Lietuvos Konstitucijos diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1992 – referendume priimta šiuo metu galiojanti Lietuvos Respublikos konstitucija;
2009 – Lietuviškas Vikižodynas pasiekė 300 000 straipsnių ribą.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1929 – Juodasis penktadienis. 1929–1933 m. pasaulinės krizės pradžia. Akcijų vertė krito 90 proc., masiškai bankrutavo smulkieji indėlininkai, o tai iš karto atsiliepė pramonei;
1955 – Amerikos firma „Tappan Company“ pirmą kartą pristatė mikrobangų krosnelę;
1985 – Michailas Gorbačiovas tampa Sovietų Sąjungos vadovu.

vartotojo įkelta nuotrauka

Tavi, sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 10 24, 16:38)
Tikrai smagu thumbup.gif tik kad labai jau retai būna tas smagumas topsecret.gif dažniau atvirkštinis variantas topsecret.gif dabar jau kartais atrodo, kad nuo oro svoris auga doh.gif

Labas 4u.gif

Aha, ir labiausiai viskas limpa per liemenį. Mano smėlio laikrodžio figūra buvus kažkada, nu nžn , daba greit į senovinį žadintuvą panėšėsiu ax.gif

Aš irgi gavau į rankas krūvą siuntimų šįryt. Gydytoja sako va namų darbų kiek gauni. unsure.gif Nemoku aš savęs prižiūrėt, vis uždelsiu, praleidžiu terminus tikrinimosi. Taip drausmės gavau nuo vienos gydytojos... Bet atrodo kol neini pas juios, tol lyg ir sveika.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2017 10 25, 08:54)
Laukiu tyrimų rezultatų, spaudimas  170 kai mano normalus 110-120. tokia nedidelė nesvarumo būklė, būtų visai nieko jei taip neskaudėtų galvos ir nepykintų

Jei staigiai pakilo tada ir galvą skauda, ir pykina. Ir ta nesvarumo būklė labai jaučiasi. Gerai, kad pas daktarus kreipeisi, reik tikėtis ras priežastį, gal kokių kalio/magnio trūkumas, pagersi ir vėl bus tvarka. Staigiai mažina Captopril, bet pasiteirauk pas gydytojus ką patars.

QUOTE(Irvel @ 2017 10 25, 10:35)
Labas  4u.gif

Aha, ir labiausiai viskas limpa per liemenį. Mano smėlio laikrodžio figūra buvus kažkada, nu nžn , daba greit į senovinį žadintuvą panėšėsiu  ax.gif

Aš irgi gavau į rankas krūvą siuntimų šįryt. Gydytoja sako va  namų darbų kiek gauni.  unsure.gif Nemoku aš savęs prižiūrėt, vis uždelsiu, praleidžiu terminus tikrinimosi. Taip drausmės gavau nuo vienos gydytojos... Bet atrodo kol neini pas juios, tol lyg ir sveika.

Čia gerai su tuo žadintuvu hihihi.gif aš va irgi jau tuoj prie tokių būsiu, galėsim žadintuvų būrelį atidaryti hihihi.gif

Nemoku ir aš ax.gif reikia kokius tyrimus padaryti tai vis ruošiuosi ruošiuosi, kol susiruošiu... doh.gif birželį vaistus išrašė pusei metų, tai dabar jau eisiu gruodžio mėn. Dar ir gydytoja manoji išėjo, tai net nebežinau kurią reikės pasirinkti. Vieną žinau neblogą, tik kad jinai kitame rajone dirba, o kaip be mašinos taip nesinori važinėti, norisi, kad gydytoja būtų arčiau namų. Bet taip jau dažnu atveju yra, kai mašinoje užsidega kokia raudona lemputė, tai greitai ir laiko, ir kelią į servisą surandam, o vat kai pačiai kur suskausta, tai gerai jei kokią tabletę išgeri, o tai ir pravaikštai dažnu atveju topsecret.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2017 10 25, 09:54)
Laukiu tyrimų rezultatų, spaudimas  170 kai mano normalus 110-120. tokia nedidelė nesvarumo būklė, būtų visai nieko jei taip neskaudėtų galvos ir nepykintų

Taigi, niekas neina jaunyn. Nenusimink, tyrimai nustatys negalavimų prižąstį, pritaikys vaistus ir pasijausi geriau. Žinoma, daktarai lieps nesinervinti, saveikai maitintis ir judėti doh.gif Svarbu nenuleisti rankų, ieškoti pagalbos.
Papildyta:
Dėl svorio, tai amžina kova. Paskutinius keletą metų sekasi išlaikyti pastovų svorį, nors labai norėčiau numesti nors kokius 5kg. Sunkiausia vakarais, labai pakyla apetitas. Gerai, kad Ingrida vaišina mus tik pusryčiais biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1990 – Kauno miesto valdybos nutarimu iš Ramybės parko į Aukštųjų Šančių karių kapines perkelti „Keturių komunarų“ palaikai.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

740 – Konstantinopolį nusiaubė žemės drebėjimas, pridaręs daug žalos, ir nusinešęs daugybę žmonių gyvybių.
1795 – Paleistas Nacionalinis Konventas.
1863 – paskelbti principai, kurių pagrindu vėliau buvo priimta Ženevos konvencija bei įkurtas Tarptautinis Raudonojo kryžiaus komitetas.
1863 – įkurta Futbolo Asociacija (FA).
1905 – Norvegija atgavo nepriklausomybę nuo Švedijos.
1954 – Triestas grąžintas Italijai.
1976 – SSKP CK ir sovietų vyriausybė priėmė bendrą nutarimą dėl tolesnio žuvies produkcijos gamybos didinimo ir pardavinėjimo tobulinimo. Maitinimo įmonėse įvesta „žuvies diena“.
1977 – Somalyje, Merkos apskrityje, užregistruotas paskutinis pasaulyje susirgimo raupais atvejis.
1988 – iš Tokijo į Londoną atskrido laineris „Boeing-747“ su viena keleive (lėktuvas gali skraidinti 353 žmones). Dėl techninių priežasčių reisas buvo atidėtas, visi keleiviai, išskyrus vieną japonę, pasikeitė bilietus ir skrido kitu reisu.
1994 – Izraelis ir Jordanija pasirašė taikos sutartį.
2000 – išleidžiamas PlayStation 2.

[vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2017 10 26, 09:01)
T
Dėl svorio, tai amžina kova. Paskutinius keletą metų sekasi išlaikyti pastovų svorį, nors labai norėčiau numesti nors kokius 5kg. Sunkiausia vakarais, labai pakyla apetitas. Gerai, kad Ingrida vaišina mus tik pusryčiais biggrin.gif

Labas.
Numečiau tuos 5 kg., apetitas sako bevalgant ateina. Dar norėčiau kokių 5 atsikratyt. Savijauta būtų geresnė, ale kaip ant veido atrodyčiau... unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Žvalgų diena, profesinė
LR VSD ir AOT departamento darbuotojų šventė.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1918 – Įkurta Lietuvos karinė žvalgyba;
1999 – Lietuvos prezidentas priėmė Rolando Pakso vadovaujamos vyriausybės atsistatydinimą ir dekretu nurodė jai toliau dirbti, ministro pirmininko pareigas pavedė eiti Irenai Degutienei.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1964 – Ronaldas Reiganas pasakė kalbą, remiančią respublikonų kandidatą į prezidentus Barį Goldvoterį, po kurios Reiganui buvo pasiūlyta balotiruotis į Kalifornijos gubernatorius.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti