Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(mamaEgle @ 2017 10 18, 11:10)
Mano pusženčio namuose ant sandėliuko stogo medis užvirto,

Labas visoms. 4u.gif
Kadangi man šiandien vandens diena, tai lendu visur, kur tik Indrida su pyragais apsilanko ir virtualiai lapnoju. biggrin.gif
MamaEgle, čia kaip? Įtariu, kad mano irgi tik pusžentis... unsure.gif
QUOTE(Aurute @ 2017 10 18, 22:21)
Teks apsiprast. Teisingai Bangelė sako, kad vaikus reikia paleist. Šiais laikais tai ne atstumas...

Jaunimas lengvai pripranta prie naujų namų. Jie kuria savo gyvenimą. Kaip ir augalėliai lengvai persodinami, kol jauni...
Aš irgi mažai tikiuosi, kad vaikinai grįš iš Airijos. Ten jau vaikai darželius lanko... žiū tuoj ir mokyklas priaugs...

Manoji jau tikrai negrįš. Net kalbos nėr apie Lietuvą. Ten namas, darbas, kalbą įvaldė. Buvo Airijoje- atrodė ten jiems namai, dabar Italijoje - irgi namai. Nors man tokia nostalgija Airijai...
Anūkas net ne lietuvis...
Atsakyti

Mieloji, visi turim bedu. Atvirai matomu ir niekam nezinomu.Svarbu niekada nenuleisti ranku.

Siandien grebstau lapus sode, rytoj vaziuosiu ekskursijon i Siaulius,i saldainiu fabrika su savo pensininkais.

Atsakyti

Norejau pacituoti AMARILE, kazkas nesigavo.

Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2017 10 23, 11:14)
Labas visoms.  4u.gif
Kadangi man šiandien vandens diena, tai lendu visur, kur tik Indrida su pyragais apsilanko ir virtualiai lapnoju.  biggrin.gif
MamaEgle, čia kaip? Įtariu, kad mano irgi tik pusžentis...  unsure.gif

Manoji jau tikrai negrįš. Net kalbos nėr apie Lietuvą. Ten namas, darbas, kalbą įvaldė. Buvo Airijoje- atrodė ten  jiems namai, dabar  Italijoje - irgi namai. Nors man tokia nostalgija Airijai...
Anūkas net ne lietuvis...

Pusžentis - tai toks reiškinys kai jau kaip ir žentas, bet dar nevisai: gyvena kartu, o nevedę. Tai kaip jį vadinti mastau.gif toks pusiau žentas hihihi.gif tik kad šiais laikais priimtinas toks gyvenimo būdas, tai ir sakyti nėra ką irnesakyk.gif

QUOTE(VDG @ 2017 10 23, 11:55)
Siandien grebstau lapus sode, rytoj vaziuosiu ekskursijon i Siaulius,i saldainiu fabrika su savo pensininkais.

Saldžios kelionės tau, VDG 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 10 23, 13:29)
Pusžentis - tai toks reiškinys kai jau kaip ir žentas, bet dar nevisai: gyvena kartu, o nevedę. Tai kaip jį vadinti mastau.gif toks pusiau žentas hihihi.gif tik kad šiais laikais priimtinas toks gyvenimo būdas, tai ir sakyti nėra ką irnesakyk.gif

Nu tai ir mano pusžentis. Jau lyg ar ne 8 metai kartu, bet į tikrus dar neįšventintas biggrin.gif
Atsakyti
Tai ir aš net du pusženčius turiu smile.gif .Abi mažosios jau 3 metai kartu gyvena, nors gal nea, mažoji irgi 3 metai tą patį draugą turi, bet nelabai kartu gyveno, nes manoji Klaipėdoj mokinosi, tai tik savaitgaliai buvo kartu.O vidurėlė jau ketvirti metai prasidėjo kaip kartu gyvena.Jei būtų vedę, tai jau pirmoji krizė artėtų biggrin.gif O vyriausieji abu tai pirma ženijosi, paskui vaikus pirkosi, nu viskas kaip priklauso ax.gif
Irvel tai bent feisbuke pagaunu, naujienas žinau, o Amarille tai seniai jau negirdėta.Nebeprapulk, būrelyje smagiau mirksiukas.gif
Klausiausi per teliką daktaro Unikausko patarimų, kad reikia nevalgyt, pertraukas daryti protarpines, o prisiviriau žagarėlių, atsisėdau dabar prie kompo, atsinešiau bliūdą ir lapnoju žiūrinėdama naujienas.Siaaaaubas, kokia aš nepaklusni doh.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2017 10 23, 19:42)
Tai ir aš net du pusženčius turiu smile.gif  .Abi mažosios jau 3 metai kartu gyvena, nors gal nea, mažoji irgi 3 metai tą patį draugą turi, bet nelabai kartu gyveno, nes manoji Klaipėdoj mokinosi, tai tik savaitgaliai buvo kartu.O vidurėlė jau ketvirti metai prasidėjo kaip kartu gyvena.Jei būtų vedę, tai jau pirmoji krizė artėtų biggrin.gif O vyriausieji abu tai pirma ženijosi, paskui vaikus  pirkosi, nu viskas kaip priklauso ax.gif
Irvel tai bent feisbuke pagaunu, naujienas žinau, o Amarille tai seniai jau negirdėta.Nebeprapulk, būrelyje smagiau mirksiukas.gif
Klausiausi per teliką daktaro Unikausko patarimų, kad reikia nevalgyt, pertraukas daryti protarpines, o prisiviriau žagarėlių, atsisėdau dabar prie kompo, atsinešiau bliūdą ir lapnoju žiūrinėdama naujienas.Siaaaaubas, kokia aš nepaklusni doh.gif  blush2.gif  biggrin.gif

Tai manoji irgi taip buvo: susitikdavo tik savaitgaliais ir per atostogas ir taip jau beveik 4 metus, bet dabar jau į namą keliasi kartu gyventi. O su vaikais irgi neskuba schmoll.gif dar kažkada vis pajuokaudavau, kad kaip ir laikas būtų, nes man norisi mažiuką paniurkyti, tai pasakė, kad jei man taip labai jau norisi, tai galiu pati pasigimdyti ir niurkyti kiek norėsiu hihihi.gif
Patarimų ir aš labai neklausau ax.gif nors reiktų kelis kg pamesti, tik kaip mastau.gif lengviau ir greičiau susikaupia jie topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Turiu tikrą marčią,pusmarčią,pusžentį.Laukiu ir aš anūkų labai. ax.gif ax.gif
Kilogramai pradeda augti,pas mane vasarą nukrenta kažkiek,žiemą pasiveju,MB šaukia ,nu kaip aš neturiu valios?Su maistu? bigsmile.gif ax.gif Jis savae labai prisižiūriu,sportuoja,žiūri labai ką valgo. mirksiukas.gif O aš pagal jį savęs nemyliu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 24 spalio 2017 - 06:40
Laba dienelė.

Buvau šią vasarą pasiekus savo svorio rekordą, tai giliam liūdesiui apėmus nusprendžiau porą dienų per savaitę tik vandeniu būt gyva. Bet tai per tas kitas dienas nesiseka savęs ribot. Pyragėlių su kremu nevalgau, batonų irgi, bet saldžiai man reikia ir kvit. rolleyes.gif
Dabar jau svoris kiek sumažėjo, reiks imtis proto, nors vakarais nebevalgyt. Bet va mamai ką pagaminu, o jinai vėlai labai vakarienę valgo, tai savaime ir pati prikertu.
Bet kaip smagu, kai rūbai laisvėja, a ne? biggrin.gif

Atsakyti
Laba dienelė,

Šventės

Pasaulinė informacinių technologijų plėtros diena;
Tarptautinė JTO diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1417 – įsteigta Medininkų vyskupija;
1874 – pradėjo veikti Nidos švyturys;
1924 – priimtas Radijo tarifo įstatymas, kuriuo Lietuvoje įvestas radijo abonentinis mokestis; už asmeninį radijo imtuvą nustatytas 100 litų per metus mokestis.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1945 – įkurta Jungtinių Tautų Organizacija;
1970 – Salvadoras Aljendė (Salvador Allende) išrinktas Čilės prezidentu.


vartotojo įkelta nuotrauka

Kaip smagu, kai mūsų padaugėjo 4u.gif Rašykit nors labas rytas, žinosim, kad viskas gerai, o tai kai dingstat ilgam, neramu darosi. unsure.gif

VDG, kaip smagu, kad kažkas judina ir senjorus, o tai užsisėdėtum, nieko nematytum. Šaunuoliai, nes iniciatyva labai reikalinga.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2017 10 24, 11:03)
Laba dienelė.

Buvau šią vasarą pasiekus savo svorio rekordą, tai giliam liūdesiui apėmus nusprendžiau porą dienų per savaitę tik vandeniu būt gyva. Bet tai per tas kitas dienas nesiseka savęs ribot. Pyragėlių su kremu nevalgau, batonų irgi, bet saldžiai man reikia ir kvit.  rolleyes.gif
Dabar jau svoris kiek sumažėjo, reiks imtis proto, nors vakarais nebevalgyt. Bet va mamai ką pagaminu, o jinai vėlai labai vakarienę valgo, tai savaime ir pati prikertu.
Bet kaip smagu, kai rūbai laisvėja, a ne?  biggrin.gif

Tikrai smagu thumbup.gif tik kad labai jau retai būna tas smagumas topsecret.gif dažniau atvirkštinis variantas topsecret.gif dabar jau kartais atrodo, kad nuo oro svoris auga doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti