Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Oi, Ingrida, kokie pusryčiai wub.gif

Gal jau kiek atšils ir gražaus rudens nors gabaliuką pamatysim mastau.gif užtat Airijoje šiandien į svečius kiek išsekusi Ofelija (uraganas) svečiuosis, tai uždarytos mokyklos/koledžiai, ligoninės (tokie suplanuoti vizitai, kur nėra pavojaus sveikatai), daug įstaigų nedirba, skrydžiai atšaukti. Aurute, tavo jaunimui daugiau turėtų kliūti, maniškiai jau aukščiau, tai ten ramiau gal bus.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kad ir Londoną net siekė audra. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 10 16, 09:37)
Gal jau kiek atšils ir gražaus rudens nors gabaliuką pamatysim mastau.gif užtat Airijoje šiandien į svečius kiek išsekusi Ofelija (uraganas) svečiuosis, tai uždarytos mokyklos/koledžiai, ligoninės (tokie suplanuoti vizitai, kur nėra pavojaus sveikatai), daug įstaigų nedirba, skrydžiai atšaukti. Aurute, tavo jaunimui daugiau turėtų kliūti, maniškiai jau aukščiau, tai ten ramiau gal bus.

AČIŪ, MamaEgle, kad rūpinies. Midletoną ir Corką aplankė Ofelija. Yra ir užgriuvusių medžių, ir nuplėštų stogų. Bet maniškiai liko saugūs. Net elektra pas juos nedingo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2017 10 17, 23:36)
AČIŪ, MamaEgle, kad rūpinies. Midletoną ir Corką aplankė Ofelija. Yra ir užgriuvusių medžių, ir nuplėštų stogų. Bet maniškiai liko saugūs. Net elektra pas juos nedingo.

Tai gerai 4u.gif Mano pusženčio namuose ant sandėliuko stogo medis užvirto, tik ganėtinai sėkmingai, be didelių nuostolių pastatui. Patiko Airijos vyriausybė: per sekmadienį priėmė sprendimus ir pirmadieniui uždarė švietimo įstaigas, vyriausybines/valdiškas organizacijas, perkėlė priėmimus pas gydytojus (tokius kaip konsultacijos, į kurias dažnu atveju važiuojama dideliu atstumu), nedirbo didieji prekybos centrai, darbdaviams buvo rekomenduota dirbti iki 12.00 val., kad darbuotojai saugiai spėtų grįžti į namus ir pan. Aukų išvengti nepavykos, 3 žmonės žuvo, tačiau niekas nežino kiek jų būtų jei būtų buvusi normali darbo diena. Justina sakė, miestas kaip išmiręs buvo - nei žmonių, nei mašinų.
Atsakyti
Mano mažėlis išvyko į Švediją neribotam laikui. Dirba toj pačioj firmom kaip ir Lietuvoj, tiesiog švedai pasiėmė pas savę. Vis dar negaliu apsiprasti su tuo.
Atsakyti
Tavi, vaikus reikia paleisti mirksiukas.gif Gal jam ten karjeros galimybės bus didesnės, įvertino, jei pasikvietė mirksiukas.gif Ir tegul jam ten sekasi dirbti.Parvažiuos pas tėvus į svečius smile.gif
Mano mažoji jau mėnuo Olandijoje.Ir, atrodo, jai ten patinka.Kai paklausiau ko jai iš namų trūksta, ko nepasiėmė, daugiau turėjau galvoje, kad rūbų mažai tepasiėmė, o jos vienintelis atsakymas buvo, kad trūksta...kačiuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2017 10 18, 16:29)
Mano mažėlis išvyko į Švediją neribotam laikui. Dirba toj pačioj firmom kaip ir Lietuvoj, tiesiog švedai pasiėmė pas savę. Vis dar negaliu apsiprasti su tuo.

Teks apsiprast. Teisingai Bangelė sako, kad vaikus reikia paleist. Šiais laikais tai ne atstumas...

QUOTE(bangelee @ 2017 10 18, 22:09)
Mano mažoji jau mėnuo Olandijoje.Ir, atrodo, jai ten patinka.Kai paklausiau ko jai iš namų trūksta, ko nepasiėmė, daugiau turėjau galvoje, kad rūbų mažai tepasiėmė, o jos vienintelis atsakymas buvo, kad trūksta...kačiuko  biggrin.gif

Ar ilgai žada būt, Bangele?

Jaunimas lengvai pripranta prie naujų namų. Jie kuria savo gyvenimą. Kaip ir augalėliai lengvai persodinami, kol jauni...


Aš irgi mažai tikiuosi, kad vaikinai grįš iš Airijos. Ten jau vaikai darželius lanko... žiū tuoj ir mokyklas priaugs...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Aurute, nežinau kiek bus išvažiavusi.Pirma sakė, kad užsidirbs pinigų pradinei buto ar namo įmokai, paskui jau kad kotedžo nori, o dar prieš pat išvažiuojant, nusivylusi mūsų valstybės tvarka, pasakė kad išvis neparvažiuos.Bet čia laikina, gal kokiom Kalėdom ant visam ims ir parvažiuos. biggrin.gif Jie jauni, greit keičia nusistatymus.Aš kažkaip nejaučiu, kad jos nėra, nepasiilgau dar blush2.gif Kad ir čia, jiems gyvenant antram aukšte , nedažnai tesusitikdavau-jie naktim žaidė kompu, dienom miegojo biggrin.gif Dabar turim bendrą feisbuke grupę, kasdien bendraujam su visais vaikais, nuotraukų ji primeta, ką parduotuvėse pirko, kas jiems labai neįtikėtina, pvz, pistacijų 200 gr už vieną eurą biggrin.gif Tik orus per teliką žiūrėdama vis atkreipiu dėmesį, kiek šilumos Amsterdame ir Budapešte biggrin.gif
Atsakyti
Aurute, kiek ten beliko mažyliams iki mokyklos... nespėsi apsižiūrėti kaip jau uniformas ir kuprines reikės pirkti topsecret.gif Airijoje mokyklą nuo 4-4,5 pradeda, tokie spirgučiai tie mažyliai būna, kad kartais kuprinės vos ne didesnės už juos pačius....

Manoji irgi tikriausiai jau negrįš. Sesės sūnus išvažiavo sausio mėn., vasarą buvo grįžęs, tai žadėjo ne daugiau metams ir grįžta atgal, o vakar kalbėjom, jau sako galvoja nebegrįžti, ten pasilikti doh.gif kas nustebino, kad mano Mama dar karštai pritarė tam, kad nėra ko čia važiuoti, kad čia kasdiena vis blogiau ir sunkiau doh.gif Na, MB dar planuoja kitais metais grįžti, bus matyt kaip mums seksis hmm.gif

Gerai dabar su tokiomis ryšio priemonėmis, pastoviai galima bendrauti, kartais gal net daugiau nei šalia esant topsecret.gif tik vat neapkabinsi, kokios kavos nenueisi kartu išgerti....
Atsakyti