Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Šiandien dar pelkėje viena buvau,du kibirus spanguolių prisirinkau.Grybauti buvau penktadienį tai krepšį ir kibirą raudonikių susiradau. mirksiukas.gif Planuose dar grybauti nuvažiuoti,nes raudonikiai dar dygsta. ax.gif
Atsakyti
Labas, VDG, manęs sveikint nereikia, ne visi ,kas dirba mokykloj, yra mokytojai mirksiukas.gif Nors prisiliesti prie mūsų kaimo gyvenimo yra visai malonu, per tuos beveik 30 darbo metų kieeeeek vaikų praėjo, tų, tada buvusių mokinių, jau vaikai pabaigė mokyklą, išėjo.Ir labai gaila, kad kasmet mokinių vis mažiau...
Ingrida, žiūriu, nors ir ne dzūkė, bet bando pragyvent iš uogų ir grybų.Šaunu.Mano baba tą uogavimo laikotarpį vadindavo šienapjūte, nes iš miško užsidirbdavo kelis kart daugiau, nei pensijos gaudavo O aš spanguoliausiu savo darže, bet dar nokinu, dar žalokos, tikiuosi kokius 5 l nusirinkt.Man ir užteks.O vaikystėj su baba spanguoliaudavom Kamanų pelkėse, kibirus prisirinkdavom.Dabar ten rezervatas ir uogaut nebegalima.Vietiniams, šalia gyvenantiems, lyg galima,bet gerai nežinau tų taisyklių
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nemėgau ir aš ankščiau uogauti,bet pabandžiau ir visai nieko. ax.gif Aš gi buvau tikras asfalto vaikas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1932 – Irakas tampa nepriklausomas nuo Jungtinės Karalystės;
1952 – Jungtinė Karalystė sėkmingai išbando branduolinį ginklą;
1960 – ***** tampa nepriklausomas nuo Prancūzijos;
1981 – paskelbtas bado streikas Airijos Respublikos armijos (IRA) kalinių, Maze kalėjime Belfaste pasiglemžia 10 kalinių gyvybes;
1990 – susivienija Vokietija.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Panasu, kad prasidejo drumzlinas ruduo. Liko pabaigti gelyna tvarkyti . Na, dar bus tu geru sauletu bobu vasaros dienu.

Grybauti buvau viena karta su mb nuvaziavusi, o uogu miske jau nepamenu kada, tur but tik paauglysteje. Visos uogos kieme, net sermuksniai kieme raudonuoja.m

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulinė gyvūnų globos diena, Šv. Pranciškaus diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1893 m. gimė Stasys Girėnas, perskridęs Atlantą aviatorius.
1927 m. atidaryta Telšių kunigų seminarija.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1209 – Otto IV karūnuotas kaip Šventosios Romos imperijos imperatorius.
1535 – išspausdinta pirmoji angliška Biblija.
1675 – olandų fizikas Christian Huygens užpatentavo kišeninį laikrodį.
1780 – paskutinės Džeimso Kuko (James Cook) ekspedicijos likučiai pasiekė Angliją.
1824 – Meksika priėmė naują konstituciją ir tapo federacine respublika.
1830 – Belgija paskelbė nepriklausomybę nuo Nyderlandų.
1853 – Osmanų imperija paskelbė karą Rusijai. Prasidėjo Krymo karas.
1910 – Portugalija paskelbta respublika, karalius Manuelis II paliko šalį.
1911 – Londone ėmė veikti pirmasis eskalatorius.
1916 – įkurtas Rusijos miestas Murmanskas.
1927 – Gutzon Borglum pradėjo monumento ant Rašmoro kalno (Rushmore), kuriame atvaizduoti 4 JAV prezidentai, darbus.
1933 – žydams uždrausta dirbti Vokietijos laikraščiuose.
1941 – naciai užėmė Zaporožę.
1943 – sąjungininkų pajėgos išlaisvino Korsiką.
1957 – Sovietų Sąjunga paleido į kosmosą pirmąjį dirbtinį žemės palydovą Sputnik 1.
1958 – įkurta 5-oji Prancūzijos Respublika.
1958 – iš Londono į Niujorką ėmė skristi pirmieji reguliarų transatlantiniai reaktyviniai lėktuvai.
1966 – Basutolandas (dab. Lesotas) tapo nepriklausomas nuo Jungtinės Karalystės.
1983 – Richard Noble pasiekė naują greičio rekordą (1019 km/h) vairuodamas Thrust 2 ant druskingo ežero Nevadoje.
1993 – Rusijoje konstitucinės krizės metu prezidentas Borisas Jelcinas įsakė tankams šturmuoti parlamento rūmus.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas.
Visas pedagoges su jų diena. wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 spalio 2017 - 06:46
Aurute, Enija su jūsų profesine šventė 4u.gif 4u.gif 4u.gif žingeidžių moksleivių/studentų jums abiems, kad būtų smagu su jais dirbti smile.gif

Bobų vasarą žadėjo kitos savaitės antrai pusei topsecret.gif bus matyt ar išsipildys hmm.gif nors man ir lietus gerai, vadovaujuosi posakiu "nėra blogo oro, o yra bloga apranga", tad jei blogai jaučiuosiu lauke, vadinasi netinkamai apsirengiau. Bet kad namie šalta ir reikia rengtis kelis megztinius, tai jau nesmagu schmoll.gif norisi būti lengviau apsirengus. Bet yra kas namie langus pastoviai atidarinėja, tai kur čia bus šilta irnesakyk.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Tarptautinė Mokytojo diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1733 – Augustas III išrinktas Lenkijos karaliumi ir Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1632 – įkurtas Rusijos miestas Jakutskas;
1665 – Įkurtas Kylio universitetas;
1793 – Didžioji Prancūzijos Revoliucija: Prancūzijoje panaikinama krikščionybė, priimtas revoliucinis kalendorius;
1795 – pradėtas statyti prekybos punktas, vėliau tapęs Edmontono miestu;
1823 – pasirodo pirmasis medicinos žurnalas – „Lancet“;
1864 – Ciklonas beveik visiškai sunaikino Kalkutą (Indija), žuvo daugiau apie 80 000 žmonių, paskendo apie 300 laivų;
1865 – išleistas konfidencialus Rusijos vidaus reikalų ministro P. Valujevo aplinkraštis, kuriuo visoje Rusijos imperijoje uždrausta lietuviška spauda lotyniškais rašmenimis;
1880 – užpatentuotas pirmasis šratinukas;
1905 – Broliai Raitai, lėktuvu Wright Flyer III pasiekė pasaulio rekordą: per 24 minutes nuskrido 39 mylias, šis rekordas išsilaikė iki 1908;
1908 – Bulgarija paskelbė nepriklausomybę nuo Turkijos;
1910 – Portugalija nuverčia karalių, ir pasiskelbia respublika;
1915 – Bulgarija įstoja į Pirmąjį Pasaulinį karą, palaikydama Centrinių valstybių sąjungą;
1929 – uraganas Dominikos Respublikoje nusinešė apie 2000 žmonių gyvybių;
1931 – amerikietis Klaidas Pangbornas pirmasis be nutūpimo perskrido Ramųjį vandenyną;
1944 – Kanadiečių Karinės Oro Pajėgos virš Prancūzijos numušė pirmąjį vokiečių reaktyvinį naikintuvą;
1962 – The Beatles Didžiojoje Britanijoje išleido savo pirmą singlą „Love Me Do“;
1984 – Marc’as Garneau’as, tapo pirmuoju kanadienčiu pabuvusiu atvirame kosmose (erdvėlaivio „Challenger“ misijos metu);
1991 – Indonezijoje sudužus kariniam lėktuvui, pakilusiame iš Džakartos, žuvo 137 žmonės;
1991 – Išleista pirmoji oficiali Linux kernel, 0,02 versija;
2000 – Belgrade vyksta masinės demonstracijos prieš Slobadaną Miloševičių, siekiant jį nuversti iš Jugoslavijos prezidento pareigų. Šios demonstracijos taip pat vadinamos „Buldozerio Revoliucija“;
2001 – Robertas Stivensas tapo pirmąją 2001 antracito atakų auka;
2001 – Tomas Ridžas atsisakė Pensilvanijos gubernatoriaus pareigų, užimdamas Bush’o Vidaus Reikalų Patarėju;
2003 – Achmadas Kadyrovas išrinktas Čečėnijos prezidentu.


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikune: 05 spalio 2017 - 09:38
Sveikos, Aurute su Mokytojo diena, kad niekada nepritrūktum ko mokinti mirksiukas.gif
O aš, nors ir ne mokytoja, bet su kolektyvu dalyvavau didelėje šventėje, buvom Pakruojo dvare.Įspūdžiai neapsakomi, kartu su daugiau nei 300 dalyvių šešiom valandom pasinėrėm į XIX amžiaus dvaro gyvenimą, dalyvavom Tado Blindos ir rūmų dvarininko barono dukters vestuvėse.Apvaikščiojom didžiulio dvaro teritoriją,matėm kankinimų kambarius, blink.gif gaminom žvakes, matėm kaip audžia audimo staklėmis, , ragavom alaus, ruginės duonos, uostėm visokių kvapų parfumerijos , nu ir tt ir tt.Na, atsijungėm nuo realybės visiškai, vos laiko užteko, greitai lėkėm, kad viską pamatytume.Niekada nebuvau buvus, tai sužavėta visu tuo vaidinimu ir atitraukimu nuo tikrovės
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti