Labas rytas
QUOTE(IngridaB @ 2023 09 14, 07:19)
Labas rytas.
Šiandien į miestą,į agentūrą nekilnojamo turo susitarėme susitikti,na reikia pagaliau išnuomuoti butą.Nuvežti obuolius į spaudyklą,kol soaus,susiskinti vynuoges vynui.Diena suplanuota.
Išnuomosit ir bus ramiau. Nors mokesčių mokėti nereikės, butas pats save išlaiko ir dar kažkiek pelno duoda

tik vis karts nuo karto grįždavo nakvoti į miestą, tai dabar jau suvisam keliatės į sodybą? :hmm
QUOTE(bangelee @ 2023 09 14, 19:48)
Mes šiandien irgi sultis iššispaudėm.Naktį lijo, sukilo vėjas, tai labai nupurtė obelis.Kai kurias jau nuskynusi buvau, o kitos lyg nebyrančios buvo, bet vėjas gražiuosius obuolius vis tiek nupurtė.Tai skyniau laikymui, kas nukrito, surinkom, kad nesugestų, ir nuvežėm į Mažeikius.Supilstė į trijų litrų pakuotes, tad man jokio darbo.

ir eilės nebuvo, atidavė sultis po nepilno pusvalandžio. O antaninius obuolius burokėlių marinavimui išsispausiu pati su sulčiaspaude.Dabar dar burokėliai tebeauga.Dar daug bulvių neperrinktų, ir grybauti dar norisi.Stabdo tik tai kad šaldikliuose vietos nebedaug.O jų turiu net tris, ir dar trys stalčiai po šaldytuvu

Ir vis tiek netelpu
O aš apie sulčių spaudimą visai pamiršau

ir obuolių kiek turime, tikrai buvo galimybė išspausti jų žiemai. Nors paskui geriančių tas sultis nedaug, bet vis tiek yra. Na, gal dar spėsim kitą savaitgalį susisukti
QUOTE(IngridaB @ 2023 09 15, 06:01)
Labas ryts.
Šanūkas prikėlė 5 ryto.Ką veikti?Važiuosiu grybų pasidairyti.
O Šanūką imi į mišką ar namie palieki?
Mes šiandien su draugais į Ventės Ragą savaitgaliui. Žada gražų orą, tai ten apvažiuosim, gal kokiu laivu paplaukiosim, o gal taip tik pasivažinėsim/pasivaikščiosim. Turim viešbutį užsisakę, nakvynė jau yra, o ten vietoje žiūrėsim kas ir kaip.