Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kokios geros naujienos pas abi. wub.gif wub.gif
Liūtis buvo naktį,vakar miestas skendo.Nervavausi naktį,pas mus bute ,kai didelis lietus šiek tiek balkone stogas leidžia.Tai nervavausi naktį,įsivaizdavau kaip užliejome kaimynus,kaip reikėjo kreiptis į draudimą. bigsmile.gif bigsmile.gif Šanukas 6 prikėlė,ėjome į sodą vaikščioti. ax.gif

Tai tų vaikų niekada nieko neprašome dirbti.Sūnus pats vakar pasisiūlė padėti stogą namo dažyti. ax.gif Nežinau nežinau ir ar bus kada? mirksiukas.gif
Hortenzijas į durpę sodiname,paskui kaip šiluoges vis laistome,stengiuosi,kai sausa,kasdien. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nusipirkome dažus stogui,jaUČIU LIPSIU aš.Nežinau tik kada?Nuo ryto laukiu santechniko,reikia pradėti judinti įrengimą.Atvažiuos su mano sena pažystama,nu gi reikės persimesti ,seniai nesimatę.Mano vaikų metų bet taip buvome susigyvenę kursuose.
Reikia pietus pagaminti sūniukas atvažiuos su marčia.

Žada sūnėnas atvažiuoti pakviečiau pomidorų,nori kad mes atvažiuotume pažiūrėti kaip jie įsikūrę per vasarą sodyboje netoli nuo mūsų.Tai kada dažyti? ax.gif Sesė grįžo iš Turkijos irgi reikia pakviesti pomdorų.Nes pas mane lūžta šakos nuo vaisių.Bangele,pomidorų metai? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, bijau garsiai girtis , nes derlius dar nenuimtas, bet šiemet viskas gerai paaugo. Užteko drėgmės, nebuvo sausros. Gal šiemet pas mus ne obuolių metai, tuščia alyvinė, Sierinka, Auksis, Antaninė obelis, bet kitose obuolių bus pakankamai. Užteks ir sultims ir žiemai laikyti, mažiau reikės grėbti ir į kompostą išmesti. Didžiuliai žieminiai česnakai, svogūnus širyt pabaigiau nurauti iššigandus feisbuko ir kitos informacijos apie lietų. Mums dviem per dideli jie, reikės naudoti po pusę tik ant karto ax.gif Nu gal didžiuosius vaikams iškišiu smile.gif Dar rugpjūtis neprasidėjo, o man agurkų nebereikia, užtenka kiek prikonservavau. Pomidorų irgi daug, nors šiemet ir mažiau sodinau ir veislių sumažinau, ypač geltonų ir čeriukų. O black čerry sakiau daugiau nesėsiu. Jie šiltnamyje kaip piktžolės, patys pasisėja, iškenčia visas šalnas, kur netrukdė palikau augti ,tai jau dera. Be jokio vargo ar nešiojimo į kambarį. Bulvių derlius koks bus nežinau, elniai jau įsisuko, teko užtverti elektriniu piemeniu. Nors aplinkui virš 2 hektarų pievos, hektaras juodo pūdymo, o elniai pasikėlė puotą dvidešimties arų bulvių plote, gerokai ištrypė, išraustė bulvienojus, į paviršių iškasė bulves. Pamatėm, surinkom kokį pusmaišį kol nepažaliavo. Kas juos ten traukia į ta bulvių lauką? Bet pernykšcių išvežėm į laukus supūdymui gal kokias dvi tonas., ir dar arčiau miško supylėme, bet prie jų neina.
Kažkas su tom supermamom negerai.Sunkiai atsiverčia puslapiai, vis error Returned, vakar rašiau žinutę ir jos niekaip neišsiuntė, kol visai dingo. Tad šiandien litaniją sutrumpinau, pirma nusikopinsiu, paskui bandysiu siųsti. Kad vėl nedingtų unsure.gif
Pas mus jau lyja, nu lynoja daugiau nes nestipriai, ir rodo kad taip bus iki rytojaus vakaro. Tik vėjas dar turėtų sukilti, šiuo metu štilis smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Baisu pas mus,prilaužyta medžių.Miegota trys valandos.Ir dar ne pabaiga.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na šiandien tvarkysimės po pietų.Klientai išvažiuos ir pirmyn,
Planuose buvo miestas,bet po pietų laukiu mašinos smėlio.Tai atidedame rytoj.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na va pasikoregavo planai.Vakar nebe išvžiavome į miestą,turėjo atvežti mašiną smėlio,laukėme.Paskui tvarkėme sodą.Vežėme šakas į mišką.MB pjovė kamienus,nešiojau.Išnešiau nežinau kiek kibirų obuolių,kriaušių.
Važiuosime šiandien į miestą.Gal po pietų į mišką?Kai vežėme šakas mačiau džipas nuvažiavo į mano vi ax.gif etas grybauti.Užteks ir man.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar pasigrybavau baravykiukų mažų po pietų.
Šiandien žolės pjovimo diena.Prieš tai surinkti obuolius,kriaušes.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEgle atostogauji? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Prisivežiau tujų dvimetrinių,laukia sekmadienio sodinimo,po 1 eurą.Rizikuosime.
Šiandien santechniko laukiame surašys kokių medžiagų reikės,jo nurodymus beveik įvykdėme grindis išardėme.
Dar krūvą gėlių parsivežiau gera kaina.Sutikau pažystamą mokvežoje dirba pardavėj,tai nukainavo man medėjančių bijūnų,nu kaip neiimti.Parodė krūmų gera kaina,sumokėjau 17 eurų,nukainavo 350 eurų. bigsmile.gif bigsmile.gif
Svečius vedžiojau po sklypą,jiems taip įdomu viskas buvo,arbūzynas nustebino,prašė parduoti nors vieną arbūzą na kur bijau,kad dar bus nesunokę. ax.gif
Reikia iškepti obuolių pyragą,mb sesuo pageidavo,kad atsivežčiau į gimtadienį,įpratinta giminė,kad atsivežu pyragą. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na pagliau sodinimo,laistymo diena.
Ko gero suskinti didžiąsias kriaušes ir rytoj išsiūsiu vaikams?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Supakavau visiem trims vaikams po dėžutę,vešiu priduoti omnivai.Kriaušės,kriaušės......
Atsakyti