Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo (primal) mityba

QUOTE(Nada... @ 2016 09 15, 11:13)
bet cia labai brangus, dvigubai brangiau, nei su tarpininkes pagalba siustis..tiesa, as iskart kila perkuosi..

Aisku, ner LT pigiau ,reiskia ..


ogo, nesugdedan jum? as saldytuve laikiau kazkiek, tai po keliu men man kazkoks skonis ne toks buvo. man rodos ten raso kad trumpai galioja(jei neklystu menesi?)
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2016 09 23, 17:01)
Man tai tikrai nepuna mesa su darzovemis pilve. Vakar padariau didele klaida. Paedusi riebios mesos, susigundziau saldainiais. Kaip as kankinausi visa vakara, kosmaras. Kaip remuo sukilo, atpyliau riebalais ir taip bloga buvo. O vaistu tai jokiu neturiu namie. Paleo, vis tik, ideli mityba, idealus virskinimas, ideali sveikata. Anyta kalta, kad tu saldainiu ikiso.
Pasidariau labai daug tyrimu ir exoskopiju. Kepenys, inkstai, bluznis ir t.t. Viskas idealu, tik natrio truputi mazoka. Manau, kad as druska isplaunu, nes geriu daug vandens. Ypac sportuojant. O visa kita - super. Mano baisus cholesterolis vis krenta ir krenta. Reiskia paleo ir sportas tikrai veikia. Mano bendraamzes jau tooookias kruvas ligu turi, kad man baisu pasidare, todel atlikau labai daug tyrimu, kad issiaiskinti savo bukle. O kai dar perskaiciau straipsni, kad kas 10-as zmogus turi inkstu nepakankamuma ir to nezino, nes nejaucia jokiu simptomu, tai visai issigandau. Daktare juokesi is manes. Sake, kad ir kreatininnas, ir slapalas, ir inkstu exo, super, eik is cia:)



thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2016 09 26, 13:59)
ogo, nesugdedan jum? as saldytuve laikiau kazkiek, tai po keliu men man kazkoks skonis ne toks buvo. man rodos ten raso kad trumpai galioja(jei neklystu menesi?)
Papildyta:
thumbup.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif



na, man greit susivalgo tas kilas, ir menesio nereikia , ypac , kai tarso ji namie 3 zmones smile.gif
Atsakyti
priaugau svorio.. +2 kg. man tai nelabai patinka, nes i kelnes netelpu... :/
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2016 09 27, 09:36)
priaugau svorio.. +2 kg. man tai nelabai patinka, nes i kelnes netelpu... :/

gal ka griesijai ar nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2016 09 27, 09:36)
priaugau svorio.. +2 kg. man tai nelabai patinka, nes i kelnes netelpu... :/

žiemai organizmas pasitaupė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2016 09 27, 12:40)
žiemai organizmas pasitaupė smile.gif



gal.. bet per 2 m to nebvo...
Papildyta:
QUOTE(limma @ 2016 09 27, 11:38)
gal ka griesijai ar  nestuke.gif  smile.gif



nea...
bet gal su vaisiais/uogom persistengiau... unsure.gif bananus kasdiena est... unsure.gif
Atsakyti
Merginos. Gal kuri vartojot GABA su simpatiniu nukrypimu ? Ar padejo? Gal zinot dar kokiu priemoniu siam nukrypimui mazint ??
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2016 09 27, 15:11)

nea...
bet gal su vaisiais/uogom persistengiau... unsure.gif  bananus kasdiena est... unsure.gif

nu va gaila....o taip galvojau gal vel nestuke jau yra.
as irgi prisiauginau, ir nebekrenta taip greit kaip anksciau....stovi vietoj verysad.gif
Atsakyti
O as spuogu uzsiauginau. Ledu valdisku priedziau. Taip man ir reikia.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2016 09 29, 09:07)
O as spuogu uzsiauginau. Ledu valdisku priedziau. Taip man ir reikia.



smile.gif

o as radau nerealia masaziste. man po 3 val stovimo koncerto pirma karta gyvenime nebeskaudejo nugaros! ( na 2 is 10 - man tai reiskia neskaudejo)
jei kas turi problemu - galiu duot kontaktus.
vilniuje cia
Atsakyti
Man skaudejo nugara iki paleo ir kol nesportavau. Dabar neskauda niekada, tfu, tfu... Matyt sustiprinau nugaros raumenis sporto pagalba.
Kaip tavo tie 2 kg, nukrito? biggrin.gif Telpi jau i kelnes?
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2016 10 03, 17:40)
smile.gif

o as radau nerealia masaziste. man po 3 val stovimo koncerto pirma karta gyvenime nebeskaudejo nugaros! ( na 2 is 10 - man tai reiskia neskaudejo)
jei kas turi problemu - galiu duot kontaktus.
vilniuje cia

Parasykit man ☺. An nuolat skauda nugara , pasilenkt visai negaliu... aisku, jei vilniuj masaziste. Aciu☺

O as truputi griesiju su vaiko paleo- leist pradejau po koki ryziu traputi suvalgyt - nu visai neturiu fantazijos ka i mokykla idet... istisai salotos su mesa. ..
Atsakyti