Pasikartosiu, jei nepyksit. Truputį pakoregavau klausimus.
Gerai, grįžtu dar kartelį su klausimais, kurie iš dalies kartojasi, iš dalies nauji. Labai dėkingas už užvedimą ant kelio. Turbūt konstruktyviausia tema, kurioje teko sudalyvauti šitam forume.
1. Grįžtant prie ištraukimo vonioje temos. Kaip minėjau, dabar į ventiliacinį kaminą pajungtas gartraukis bei pirmo/antro aukšto vonios. Voniose ventiliatoriai išima kvapus ir drėgmę, kai ten būna žmonės. T.y. epizodiškai. Iš to kyla klausimas, ar tokio sprendimo palikimas tikrai labai disbalansuotų sistemą? Turiu omeny realiai juntamai, kiekvieno vato neskaičiuoju, į EE netaikau.
2. Jei paliekam dabartinį ventiliacinį kaminą (o jis lieka taip ar taip), ar užtektų ištraukimo pirmame aukšte tik virtuvėje (kaip matėt iš projekto, pirmas aukštas visas atviras, išskyrus tambūrą, wc ir katilinę), o antrame aukšte tik koridoriuje (padidinant ištraukimo srautą kažkiek). Antram aukšte vonia ar taip ar taip visada su šiek tiek pravertomis durimis, nes ten katės wc dėžutė padėta
Padarius ištraukimą šiose vietose įpūtimo/ištraukimo kiekiai gaunasi idealiai vienodi. Kaip suprantu didinant išraukimo taškus, reikia ir įpūtimo daugiau duot.
3. Planuoju naudoti lanksčius ortakius 75/63mm. Natūraliai gausis, kad kai kur reiks dvigubint ar net trigubint, nes vieno ortakio neužteks. Kaip yra geriau daryti - jungti lubose į vieną dėžę ir per lubas išvest vieną didesnį difuzorių ar lubose keliose vietose išvest kelis difuzorius?
Dėkingas už laiką