QUOTE(mintas @ 2018 07 30, 09:22)
Pasižiūriu į grindinio šildymo kolektorių. Tiekiamas 20°C termofikatas, bet kolektorius taipogi šlapias. Ne taip intensyviai, kaip šalto vandens vamzdymas, bet kondensato taipogi yra. Įjungiu drėgmės surinkėją, jis drėgmės lygį patalpų ore rodo 76%, patalpų temperatūrai esant apie 26°C rasos taškas apie 20°C ir susidaro. Padirbo jis pas mane kelias valandas, bet drėgmės lygio taip ir nesumažino. Išjungiau, vienintelis drėgmės sumažinimo būdas - ventiliacija, bet ji efektyvi tik kai lauko ore drėgmės lygis mažesnis.
Vat ir pradedi mąstyti, kad kondiškė gal vis tik teisingesnis patalpų vėsinimo būdas, nes ji ištraukia perteklinę drėgmę iš atvėsinamo oro.
Vat ir pradedi mąstyti, kad kondiškė gal vis tik teisingesnis patalpų vėsinimo būdas, nes ji ištraukia perteklinę drėgmę iš atvėsinamo oro.
Mano visi vamzdžiai izoliuoti: tiekiamo ir grįžtančio iš gręžinio, šalto vandens ir abiejų aukštų kolektorinės dėžės. Vamzdžiai izoliuoti be jokio oro tarpo, stipriai apglėbiant vamzdžius. Patalpoje +22 laipsniai pagal rekuperatorių, pagal termostatus turėtų būti 23-23,5, vidaus drėgmė pagal skaitmeninį termometrą 55 proc., jokio kondensato nesu matęs.
Tavo atveju matau kelias problemines vietas. Pirma - prastai izoliuoti vamzdžiai. Antra - tiekia 20 laipsnių termofikatą, bet patalpoje 26 laipsniai. Trečia - rotacinis įrenginys nesusitvarko su drėgme. Visi šitie trys veiksniai ir lemia drėgmės perteklių bei kondensatą.
Mintai, jei nori atvažiuok šiandieną pas mane ir kartu viską apžiūrėsime. Oras tam tinkamas.