Pas jį gręžinys ir gliukolinis ž. silumokaitis... kaip gali būti oras vanduo
Kažkaip pagalvojau jog bus oras-vanduo
Man įdomu, kokias temperatūras pučia iki bypasso. Kaip tu jį apgavai, kad pūstų per bypassą nuolatos? Maniškis leidžia bypassą įjungti tik valandai.
Labai nenoriai jį atidarinėja, 100 proc. atidarė tik per 15 min. Įjungiau 220 kubų. Iš namo ištraukia 20,3 laipsnių orą, grąžina 17 laipsnių, lauke 13,8 laipsnio. Po 22 min. į namą pučia 15,6 laipsnių. Iš namo ištraukiama temperatūra nesikeičia. Nelabai pasivėsinsi tokiu oru su bypassu.
Apgavau pajungdamas lygegreciai atitinkamo nominalo varža prie rekuperatoriaus lauko temperatūros daviklio. Tokiu būdu galiu įjungti bypassa kai lauke yra nors 5C., viską valdo pajungtas rasbbery prie rekuperatoriaus. Aprašytos rekuperatoriaus greičiu taisykles priklausomai kaip kinta vidaus temperatūra, bypassas įsijungia kai viduje 24C ir lauke nemažiau 5C. Išsijungia kai viduje 23.5C. Jeigu lauke daugiau nei 10C leidžiu jog pats rekuperatorius jau valdytu bypassa.
joa, ten trieigio valdymas kaip pas oras-vanduo kolkas patenkintas tuo kiniečiu ten ne kaloriferis, o kanalinis aušintuvas su 200mm anga, tikslaus modelio dabar nežinauO kiek kainavo jei ne paslaptis, nes jie nėra pigus. Systemair kanalinis aušintuvas 200mm skylei kainuoja apie 360 eur jeigu gerai pamenu. Tai kažkaip 300 eur už visą sistema skamba įtartinai. Kanalini aušintuvą reikėtų pakreipti kampu, jog kondensata galėtų teisingai nuvesti.
Mariuzs, o juo tik aušinsit ar ir pašildys tiekiamą orą žiemą (kad nereiktų teno)? Man irgi tokį pastatė, tik dar nepajungtas ir didesnė skylė DHCW-250. Bus naudojamas vėsinimui. Klausiau dėl pašildymo - sakė, kad tam reikia tuomet atskiro šilumokaičio arba antro tokio įrenginio, kas klausimas ar ekonomiškai naudinga. Gal efektyviau kai oras tiekiamas šaltesnis ir palubėje difuzoriumi išsklaidomas, o energija šildymui efektyviau per grindis atiduos geotermas?