QUOTE(cibulis @ 2018 03 26, 10:14)
Matavimas be filtrų yra visiškai netikslus.
Gerai kad turit savo nuomonę, deja, bet ji skiriasi nuo manosios.
QUOTE
Visais kitais atvejais kažkodėl darėte natūralų matavimo disbalansą.
Šeip tai ten balanso ieškota.
QUOTE
Prie 30/30 proc. +0,60 Pa, o prie 50/50 proc. -0,30 Pa. Našumo skirtumas nedidelis, o slėgis pasikeičia per 1 Pa.
Taip, ir tekste paaiškinau, kodėl taip yra.
QUOTE
Tavo įrenginys, Mintai, visiškai nesugaudo oro srautų
Jis ir neturi gaudyti, daviklių jis neturi, kad galėtų.
QUOTE
Dabar galiu pasakyti, kad PN reikalavimus atitinkantis oro srautas yra mažas, tikrai projektus darykit, kad oro srautai padengtų bent 0,5 namo tūrio per valandą...
Kitoje vietoje rašai:
Eksploatuodamas namą su pajungtu tik 2 aukšto vėdinimu, pastebėjau vieną dalyką. Net ir be pajungto 1 aukšto vėdinimo, šis aukštas puikiausiai prasivėdindavo, nes abu aukštus jungianti laiptinė pas mane atvira...
Vienur sakai, kad trūksta oro ir reikia didelių kiekių, kitur kalbi, kad tik pusę namo užtenka vėdinti.
Toliau tekste paaiškinta, kaip atrodytų tokie nesuderinami pagal prasmę tekstai, gali būti suderinami. Abi frazės teisingos.
QUOTE
Dabar jau visa tai įrengta ir užtikrinu, prie 120m³/h ir gerokai didesnių oro srautų siekiančių net 170m³/h-180m³/h, jokio garso iš difuzorių negirdžiu, tik didinant srautą dar labiau, nakties metu, kai aplink tyliausia, pradedi iš aplinkinio fono išskirti oro šniokštimo garsą, kuris miegoti netrukdo...
Kokį oro kiekį pūsdamas pradedi girdėti šniokštimą?
Tai juk parašyta, iki konkrečių dydžių negirdžiu, vadinasi virš konkrečių nurodytų dydžių jau girdžiu.
QUOTE
Ir dar viena citata, kurią paliko tavo blogo lankytojas Artūras:
As savo rego laikau visada ant vasaros rezimo. Tai sia kaip ir praeita karta suveike apsauga, del per zemos tiekiamos temperaturos putimas issijunge 🙂 O raso, kad ROTACINIAI neuzsala, panasu, kad melas jei jau gamintojas apsauga padares yra.
Ten ne rekuperatoriaus apsauga suveikia, ten apsauga, nuo per šalto oro tiekimo į patalpas. Situacija įmanoma, kai veikia prie rekuperatoriaus pajungtas gartraukis gilių šalčių metu. Tada šiltas oras išmetamas apeinant šilumokaitį ir tiekiamas oras negauna pakankamai energijos, kad būtų pakankamai sušildytas, tad ir gaunasi pliūpsnis šalto oro.
Tik geriau įsigilinęs į Raituzo blogą, kur jisai paaiškino, kodėl gartraukio nejungė prie rekuperatoriaus, supratau problemos esmę, ir todėl pats persigalvojau pajunginėti gartraukį prie rekuperatoriaus, nors vasarą, tai puikiausiai galima būtų.
Toks disbalansas gali būti ir kitomis situacijomis, pavyzdžiui neteisingai užprogramavus židinio įkūrimo režimą, ar dar ką. Bet tai dar kartą kartoju, ne rekuperatoriaus apsauga, o apsauga nuo nekomfortiškų sąlygų, kurios didesnė tikimybė, kad atsirado dėl vartotojų klaidos.