QUOTE(mintas @ 2018 03 20, 10:35)
Neteisinga frazė. PHI testuodama rekupus padaro kad tenai nebūtų jungiami, tad ne tenų vartojamos elektros galios į skaičiavimus netraukti reikia, o rezultatų su teno veikimo atveju iš vis neskaičiuoti.
Tenui veikiant ir norint apskaičiuoti galutinį variantą, rezultatas vis tiek bus netikslus, o tikslesnis bus su įtrauktais teno rodmenimis.
Pasiskaičiuosi variantus veikiant tenui ir neįtraukdamas teno naudojamos elektros galios, suprasi. Teisingesnis rezultatas bus su įtrauktais teno rodmenimis.
Mokėtum nagrinėti formules, suprastum kokią įtaką daro sunaudojamos elektros galios parametras esantis trupmenos skaitiklyje, oro srautų kitimas esantis trupmenų vardikliuose, kokią įtaką formulei daro išmetamo oro temperatūros parametras, taptų aišku kodėl.
Aš tiesiog pasakiau, kad nors lauke buvo keletas laipsnių minuso, o oro kiekiai varinėjami maksimalūs, tenas nebuvo įsijungęs. Tik tiek. Tavo rotorius esant -4 laipsniams ir varinėdamas maksimalų oro kiekį, į namą grąžintų kokius +12 laipsnių. AR TADA IRGI TENO NEREIKIA?
Būtent PHI taip skaičiuoja įrenginio efektyvumą. Ir man atrodo, kad tai daro labai teisingai, nes tenas reikalingas tik keletą savaičių arba daugiausiai mėnesį per metus. Čia kalbu apie "Zehnderį". Jis reikalingas, kad esant -8 ar -9 ir didesniam šalčiui įrenginys veiktų.
Rotaciniam tenas būtų reikalingas kokius 3 mėnesius per metus, nes jis pučia per šaltą temperatūrą. Įrenginys nesustoja ir be teno, bet tuomet grąžinama temperatūra per šalta. Abiems įrenginiams reikalingas tenas, nors tiksliai skiriasi. Faktas toks, kad rotacinis ir bet teno prisuka dvigubai daugiau elektros per metus. O jeigu su tenu - tai ir dar daugiau.
Jeigu nepatinka tau PHI metodika, tai parašyk jiems laišką. Arba įkurk MRI (Minto rotacinis institutas) ir skaičiuok kaip tik tau patinka. Man tavo bukas kabinėjimasis jau atsibodo.