Pagal PHI duombazę yra tik 12 rekuperatorių, kurių efektyvumas yra 90 proc. ir aukštesnis. Visi jie plokšteliniai.
jie nežino kaip tokį naudingumą apskaičiuoti, todėl programa drėgmės grąžinimo nevertina.
Mano geoterminis turi pasyvią vėsinimo funkciją. Programos sudarytojai nemoka įvertinti geoterminio pasyvaus vėsinimo, nes jie nežino formulių kaip tai apskaičiuoti.
Vat tau eiliniai pavyzdžiai, įrodantys, kad aklas bandymas atitikti reikalavimams iš esmės yra neteisingas kelias, jei tavo siekis - šilto namo idėja.
Reikalavimai ne visada atitinka realybę.
Kadangi kiekvienu konkrečiu atveju situacija skirsis, pasakysiu kokia situacija yra konkrečiai pas mane.
Pas mane visais atvejais visos patalpos yra vėdinamos. Net tada, kai oro padavimas į pirmą aukštą yra nutraukiamas, patalpa vis tiek išlieka vėdinama, tik iš patalpos su oro padavimu ji tampa tranzitine patalpa, pro kurią praeina šviežias oras paduotas miegamuosiuose.
Kadangi oro padavimas pirmame aukšte yra tiktai svetainėje, tai uždarius oro padavimą į svetainę, pirmas aukštas lieka be oro padavimo, bet pirmame aukšte yra ištraukiama virš 60% oro, todėl visais atvejais absoliučiai visas aukštas išlieka vėdinamu.
Drėgmė patalpose, tai ne uždaromo oro tiekimo į svetainę pasekmė. Yra niuansų bet nenoriu paklodės apie tuos niuansus dėstyti.
Papildyta:
Beje kaip matavote su matuokliu oro kiekį? Atjungėt nuo rekupo ties pagrindiniu 160mm vamzdžiu ir matavot ar kaip ?
Papildyta:
O koiek Mintui rotacinis prisuko prie šio vasario mėn. šaltukų?
Atkreipk dėmesį į oro kiekius. Šį vasarį vėdinta oro kiekiais, prie kurių ten esantys žmonės skųstųsi šviežio oro trūkumu. Šio vasario duomenimis nereikėtų vadovautis. Teisingiau būtų panašių lauko temperatūrų praeitų metų sausio skaičiukais kurie būtų maždaug dvigubai didesni.
Konkrečiai aš duomenų neturiu, nes neužfiksavau skaitliuko parodymų mėnesio pradžioje, bet prie tų pačių oro kiekių mano rekupas turėjo sunaudoti mažiau elektros energijos, nes esu atjungęs teną.