QUOTE(suvaikejusi @ 2016 10 14, 14:50)
Visi zinom, kad reikia rupintis ir gydyti, bet yra ribos, kada as galiu nuspresti, kada konkreti suma yra man per didele ir jai isleisti yra svarbesniu poreikiu - mano seimos nariu (zmoniu!!!) poreikiu.
Na tarkim jūsų augintinis susirgtų liga, kurios gydymui reiktų išleisti nemažą sumą, kaip pasielgtumėte? Nieko nedarytumėte? Ar išmestumėte miške? Ar vis tik gydytumėte? Galiu pateikti labai paprastą pavyzdį iš savo patirties: katinui ausyje trūko kraujagyslė, susidarė didelė hematoma. Be operacijos ausis būtų tiesiog gangrenavusi, ko pasekoje ir katinas būtų nustipęs, beje baisiose kančiose, nes vien jau dėl tos hematomos negalėjo ėst (labai skaudėjo). Vienintelė išeitis - operacija. O operacija nemenkai kainuoja. Bet kažkaip nuvežt ir išmest miške net vyras nesugalvojo.
Papildyta:
QUOTE(Lapkričio aušra @ 2016 10 14, 15:11)
man to Komskio mariose užmušto žmogaus, gaila daug labiau. Dabar jau tu stebini nepaliaujamai dėl to šunio. Kaip manai, jei tą šunį butų nuševęs koks Landsbergis, irgi būtų tiek daug apie tą šunį? Irgi taip laidotas?
Kažkaip atrodo, kad nelabai suprantat kame čia reikalas. Visų pirma ne šiaip šunį nušovė, antra - ne medžiotojas medžioklės metus, trečia - kurpė istoriją po istorijos bandydamas išsisukti.
Ir šiaip manau visada visiem gaila beprasme mirtimi žuvusio žmogaus, kaip ir gyvūno.