Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

QUOTE(Jonažolė @ 2006 07 28, 20:06)
Aciu uz schemute! Tikrai nesudetinga  smile.gif  O tas tris dalis dar kazkaip reikia sujungti tarpusavyje?

Tai iš karto daryk, tik kad daug vargo, kol ilgas valas bus pačioje pradžioje smile.gif
Papildyta:
Merginos, gal kuri įvaldžiusi aukštajį pilotažą ir papasakotų, kaip tokie daromi? smile.gif
Pats spygliukų principas man suprantamas, tik įdomu, kaip juos tokius lygius padaryt, t..y. kaip sujungt viduje g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyStar: 28 liepos 2006 - 19:22
Ziuriu pradejo merginos rodyti savus drugelius... tai galvoju ir as prisijungsiu... ax.gif

Drugeliai
Atsakyti
Visoms "isprotejusioms" labutis! 4u.gif
Ar dar su tukia diagnoze priimat? antra diena bandau jusu grozybemis atsiziuret, bet tikriausiai grozio visad negana!!!
Labai-labai patiko Raselles kukli apyranke clap_1.gif ! senai svajoju apie tokia, tik visad atsiranda kitokiu darbu... O dar ir merginu drugeliai faini, bandziau daryti, tik kazkokie je kreivi man gaudavosi.
O dabar bandysiu ir kai ka savo parodyt-
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sicilija @ 2006 07 29, 00:17)
atrodo kad narpliotoja buvo sumasčius kaip juos vert, bet taip paslapties ir neišdavė  g.gif

Aišku biggrin.gif Vadinasi, bijo konkurenčių laugh.gif
Papildyta:
Štai mano vakarykščiai auskariukai smile.gif Tik prie kabliukų neprikabinau dar smile.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos, mano marso geles skiriasi nuo jusu burbuliuku... ax.gif savo geles as dariau is vielos (gan storos), smeigtuku, karoliuku ir... o cia geras g.gif net nezinau kas tas per daiktas, toks kamuoliukas minkstas, vaikai mano vadina papriguncikais! tai kamoliukus palakodavau nagu laku, nes jie dazniausiai labai spalvoti, igrudavau viela- ctiba gelei, o po ti ant smeigtuko dedavau karoliukus ir... tik pirstai labai skaudejo po to.
dar parodisiu kokius dukrai padariau! rolleyes.gif
user posted image
ten jeigu daugiau smeigtuku ivaryt, tai ir kamuoliuku nesimatis, bet jau tokiu tikrai nepanesiosi kaip papuosala g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
2*mama - tavo spygliuotos geles -pieniu pukai (man labai primine) tisog SUPER!!! clap_1.gif
Monami fainas tavo laumzirgiukas. grazios spalvos. Saunuole! wink.gif
O cia jusu teismui dar vienas mano darbelis...apyranke rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliuke: 29 liepos 2006 - 14:45
bandau dar karta pati susitvarkit su nuotraukom ax.gif
1 user posted image
2 user posted image
3 user posted image
Atsakyti
http://killerdan.ucoz.ru/forum/2-2-1 čia gal rasit ko nors naudingo ax.gif o gal ir nerasit

mama*2 puikus bandymas su spygliukais thumbup.gif
Atsakyti
-Justina-, kamuoliukai is kauciuko (jei nezinai kas tas per kamuoliukas, ryt surasiu ir imesiu nuotrauka), tad smeigtukai gan stipriai laikosi, nors metyti nebandziau biggrin.gif Pirmus burbuliukus dariau duktereciai tortadienio progai, vaiku buvo daug ir visi norejo paciupyneti, visiem ir leidom- ne vienas smeigtukas ne iskrito!!! jau greit sekantis tortadienis- burbuliukai sveiki- tikrinau! tongue.gif tik vat su stiebu truputi privargau, kol pritvirtinau. As pagailejau virbalo ir emiau viela, tad sukysti i ta kamuoliuka sunkoka buvo...

spygliuke, labai idomi apyranke tavo, gal gali truputi riskesne paveiksliuka parodyt, o tai nedaeina man kas ten per technika... ir kitus tavo darbelius paziurejau, as kadais savo vyrui panasias rozytes dariau ax.gif

user posted image
Atsakyti
Mergaites, jusu visu darbeliai tiesiog super thumbup.gif Saunuoles.
Noriu ir as parodyti kelis savo darbelius smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikutes:)
padariau ir as pagaliau savo pirmaji darbeli:)
labai man patiko sitas uzsiemimas:)
tik prasau labai nekritikuokit:)

user posted image

Linute:)
Atsakyti