Įkraunama...
Įkraunama...

Juodkalnija

QUOTE(keliautojas1 @ 2017 07 28, 00:11)
<p>Prie Taros tilto "Zip line" 20eur kainuojančiu galima ir dviese, bet nulups jie nuo abiejų po 20eur. Mes čiuožėm trumpuoju, ten du šalia viens kito yra lynai ir abu nusifilmavom viena kamera gerai. Tik sunkesnis aplenkė lengvesnį...Tuo tiltu visvien pereini bešpokinėdamas / befotkindamas... o paskui gryžti už 10eur lynu. </p>

<p><span>Pivos kanjonas iki Plūžinės daug foto stoviniavom, šaltinis yra vandens prisipilt. O dar jei nuo Fočos taip ir Bosnijos pusėj yra atkarpų su 10 greičio ribojimu. 30 kitur. Ten patikėkit kaip sušilsit vairuodami....o gryžtant jau tik šypsositės....</span></p>


A tai tas lynas griztant i Zabjako puse yra ane? Tai is vis gerai, tada tikrai "skrisiu" biggrin.gif

Matyt jums gamta labai patinka, tai ir praleidot daug laiko ten. Man cia kaip bausme turbut butu jeigu kas lieptu savaite tik kalnuose sedet rolleyes.gif Fotkintis stosim ir mes, be abejo, bet jau vaziuojant Grossglockneriu isitikinom, kad visur, kiekvienoj aikstelej, tikrai neverta stoti, nes vaizdai pradeda kartotis ir jau i pabaiga pavargsti net ir nuo grozio.
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2017 07 28, 08:02)
A tai tas lynas griztant i Zabjako puse yra ane? Tai is vis gerai, tada tikrai "skrisiu"  biggrin.gif

Matyt jums gamta labai patinka, tai ir praleidot daug laiko ten. Man cia kaip bausme turbut butu jeigu kas lieptu savaite tik kalnuose sedet  rolleyes.gif Fotkintis stosim ir mes, be abejo, bet jau vaziuojant Grossglockneriu isitikinom, kad visur, kiekvienoj aikstelej, tikrai neverta stoti, nes vaizdai pradeda kartotis ir jau i pabaiga pavargsti net ir nuo grozio.

Taip į Žabljako pusę. Dar ir trečias lynas yra. Iš toliau nuo kalno. Tik kainos nežinau. Mes pernelyg nestoviniavom. Bet natūraliai taip gaunasi. Tai kalnan paėjom truputį pafotkint. Tai piemuo su avių banda. Tai kanjonas koks gilus. Durmitoro kalnuose kaip pasakoj. Žmonės ten vasarą prisišienauja ir veža žiemai. Dar aplankykite Cetinjej karalių rūmus 5eur ir Juodkalnijos maketą po stogu 1eur. Visi turistiniai objektai ten vienam kieme kainuotų 10eur perkant bendrą bilietą. Bet mes ne istorikai. Suprasite kokia kalnuota Juodkalnija pamatę tą maketą. Jokios lygios vietos. Beje aš atostogaudamas renkuosi kelius vengiant autostradų. Taip labiau susipažinsti su šalimis. Autostrados gerai tik tranzitui.
Juodkalnija tikrai pakerėjo. Po pernykštės Rumunijos Juodkalnija nenusivyliau. Ir Albanijos Komanas su Škoderiu buvo tarsi pasmalsavimas viena akimi į tą paslaptingą atsilikusią šalį. Kur toliau patartumėt vykti po šių šalių kad nustebčiau? Mėgstu kalnus....gamtą!
Atsakyti
QUOTE(keliautojas1 @ 2017 07 29, 00:08)
malsavimas viena akimi į tą paslaptingą atsilikusią šalį. Kur toliau patartumėt vykti po šių šalių kad nustebčiau? Mėgstu kalnus....gamtą!

Islandijoje buvot? Jums jaučiu patiktų spalvotajam kanjone su palapine:-D
Man patiko pasakymas " kad nustebciau". Nes kiekviena šalis graži, bet kuo daugiau keliauji, tuo gal rečiau kas nustebina. :-D
Vakar aplankėm vienuolyną. Aš ten turėjau savų intencijų. Čia nemačiau parašyta, tai paliksiu info. Gal kam bus aktualu. Ten galima sudalyvauti mišiose 10, 12 ir 14 val.
Užlipus tokiais nepastebimai laiptais už žvakiu vietos, galima patekti į senąją koplytėlę uoloje. Mes praleidom ten apie valandą, kol nusipirkom žvakių, kol aplankėm šventąjį, apžiūrėjom mozaikas. Norėjosi man ten pasėdėti tiesiog su savim.energetiskai stipri vieta. Bet kai ne viena važiuoji, tenka derintis. Prie taros tilto vyrukai visgi pasirinko ta ilgąjį ZIP liną. Vaikui ir tas, ir tas 10 eur. vyras kaip tik irgi sakė, kad gana jau jam tu ZIP linų, bei sokinejimu ir nuo tiltų ir nuo TV bokštų:-D

Žiauriai gaila, kad nebesukom pro durmitor kalnus. Iš tolo pasisveikinau. Nors laiko atžvilgiu manau tikrai būtume spėję pravažiuoti. Namie buvom 18 val, tai galėjom būti ir 21 val. Bet pagailejau vaiku. Kai nežinau koks grožis laukė, tai mažiau ir širdį skauda.

O kas nors galėtų palyginti Alpių kelią ir Durmitor parko kelią?

Juokingiausia, kad man gražiausias vaizdas atsivėrė kai uzvaziavom ant kalno prieš leidžiantis į savo miestuka. Sakiau vyrui 10 val vazinejom, o gražiausias vaizdas buvo už 10 min kelio:-D

Graži Juodkalnija :-D

Ačiū visiems už patarimus:-D
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2017 07 29, 18:51)
Islandijoje buvot? Jums jaučiu patiktų spalvotajam kanjone su palapine:-D
Man patiko pasakymas " kad nustebciau". Nes kiekviena šalis graži, bet kuo daugiau keliauji, tuo gal rečiau kas nustebina.  :-D
Vakar aplankėm vienuolyną.  Aš ten turėjau savų intencijų.  Čia nemačiau parašyta, tai paliksiu info. Gal kam bus aktualu. Ten galima sudalyvauti mišiose 10, 12 ir 14 val.
Užlipus tokiais nepastebimai laiptais už žvakiu vietos, galima patekti į senąją koplytėlę uoloje. Mes praleidom ten apie valandą, kol nusipirkom žvakių, kol aplankėm šventąjį, apžiūrėjom mozaikas. Norėjosi man ten pasėdėti tiesiog su savim.energetiskai stipri vieta. Bet  kai ne viena važiuoji, tenka derintis. Prie taros tilto vyrukai visgi pasirinko ta ilgąjį ZIP liną.  Vaikui ir tas, ir tas 10 eur.  vyras kaip tik irgi sakė, kad gana jau jam tu ZIP linų, bei sokinejimu ir nuo tiltų ir nuo TV bokštų:-D

Žiauriai gaila, kad nebesukom pro durmitor kalnus. Iš tolo pasisveikinau. Nors laiko atžvilgiu manau tikrai būtume spėję pravažiuoti.  Namie buvom 18 val, tai galėjom būti ir 21 val. Bet pagailejau vaiku. Kai nežinau koks grožis laukė,  tai mažiau ir širdį skauda.

O kas nors galėtų palyginti Alpių kelią ir Durmitor parko kelią?

Juokingiausia, kad man gražiausias vaizdas atsivėrė kai uzvaziavom ant kalno prieš leidžiantis į savo miestuka.  Sakiau vyrui 10 val vazinejom, o gražiausias vaizdas buvo už 10 min kelio:-D

Graži Juodkalnija :-D

Ačiū visiems už patarimus:-D

Islandijoj nebuvau. Reiks pasidomėt. Dar turiu planą nuo Austrijos ir Šveicarijos į Italiją per kalnų perėjas pavažinėt. Tik kad ten kempingo kaina trims virš 50eurų.
Alpių kelias, Trasalpina ir Transfagarašanas Rumunijoj kuriuos aplankę, kiekvienas savitas su savo gamta. Juodkalnijoj visi keliai siauresni. Tai duoda savitumą. Gal dėlto juose turistų mažai. Vaizdai saviti. Įdomiausia ir skirtiniausia nuo kitų, kad Juodkalnijoj juose žmonės šienauja, vasaroja.
Atsakyti

Alpių kelias patiko labiau :)  Gal dėlto, kad vis tik tai Alpės. Bet Austrijoje labiausiai patiko kelias į Ledo urvą, ne pats urvas, bet vaizdai, kai eini link jo. Nuostabūs prisiminimai :)  Bet Durmitoras prisiminimuose išliko, kaip ramybės oazė, toks niekur "neskubančių", pora gyventojų turintis parkas, be ferarių ir porshų gausmo ;)  kai Durmitoru važiavome vos kelias mašinas sutikome, o Alpių keliu tai tik spėk trauktis, kai tave visi spaudžia :)

Atsakyti
http://www.thetravel...s-budva-ulcinj/
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2017 07 27, 12:05)
Aš kalbu apie šitą kelią. Ar verta ji rinktis vietoje važiavimo pajūriu pro Dubrovnika.
Labai ačiū
https://www.google.com/maps/dir/Vilnius,+Vi...4!3e0?hl=lt

Laba, mes jau namie. Ilgimės jūros ir šilumos:-D
Grįzimui rinkomės šitą kelią per BiH. Išvažiavome 5 val ryto, 8 val jau kirtome Kroatijos sieną. Prie pasienių nebuvo visai mašinų, gal dėl to, kad anksti. Bet paties kelio greičiausiai nerizikuosiu rinktis važiuojant dieną. Vietom jis primena mūsų dviračių takus, tai prasilenkti su kokia fura nebūtų paprasta. Jau nekalbu apie aplenkimą.
Įdomu, gal važiuojant taip anksti ir per Dubrovniką nebūtų eilių pasienyje....
Sekmes visiems keliaujantiems:-D
Atsakyti
QUOTE(wer @ 2017 08 03, 09:06)


Silkės, tikrai biggrin.gif Ačiū už nuorodą, brrr, ir kaip gerai, kad šįmet nepasirinkome Juodkalnijos.
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2017 08 04, 19:48)
Silkės, tikrai  biggrin.gif Ačiū už nuorodą, brrr, ir kaip gerai, kad šįmet nepasirinkome Juodkalnijos.

Reikia nepasirinkti didelių paplūdimių, ne Juodkalnijos :-D
Atsakyti
Ar Moračos vienuolyne galima lengvai nusileist prie upės, kad nufotografuot krioklį, kuris yra po vienuolynu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2017 08 04, 19:48)
Silkės, tikrai  biggrin.gif Ačiū už nuorodą, brrr, ir kaip gerai, kad šįmet nepasirinkome Juodkalnijos.

Ačiū straipsnio autoriui, bus galima apsilankyti dar karta pratuštėjus papludimiams po tokių straipsnių, apie Bar nekalbu, ten ruskių meka ir kainos X2
Atsakyti
QUOTE(roosas @ 2017 08 11, 17:33)
Ačiū straipsnio autoriui, bus galima apsilankyti dar karta pratuštėjus papludimiams po tokių straipsnių, apie Bar  nekalbu, ten ruskių meka ir kainos X2


Kad ten ir be lietuviu tirstoka... pravaziavom dali Juodkalnijos nematem nei vienos LT masinos, o lietuvius sutikom tik Lovcene prie mauzoliejaus. Daugiau niekur, toks vaizdas kad siemet nevaziuoja nieks ten ...
Atsakyti