Įkraunama...
Įkraunama...

Juodkalnija

Nežinau, kaip Sutamorėj, bet Petrovace neprireikė tų batų, turėjome atsivežę. 

Atsakyti
QUOTE(enura @ 2017 07 24, 12:13)
Aciu. SD tai cia Sportsdirect? 
Reiks uzsukt tada, nes ir nesinores pirma diena ten  atvaziavus blaskytis batu ieskot  biggrin.gif



vakar ziurejome vaizdo irasus apie Juodklanija, tai kur prekeiviai paciame priekyje pilna tu batu prideta pas daugeli, nemanau, kad butu bedos, jie zino, kad tai perkama preke tai ir pasiula nemaza, bet mes irgi SD nusipirkom......
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 07 24, 09:04)
SD akropane kokiu nori tu batu. Mes Juodkalnijoj  ir Kroatjoj matėm tuos batus. tai labai dziaugemes nusipirke is anksto.


O kas ten negerai buvo su jų batais? Brangūs ar baisūs, kad džiaugiatės savais? biggrin.gif Vakar Norfoj mačiau vandens batų po 6 eur, tik dėl kokybės nežinau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2017 07 24, 15:35)
O kas ten negerai buvo su jų batais? Brangūs ar baisūs, kad džiaugiatės savais?  biggrin.gif Vakar Norfoj mačiau vandens batų po 6 eur, tik dėl kokybės nežinau.  biggrin.gif


Aciu, kas atsake 4u.gif nebepamenu kiek Kroatijoj uz savus mokejom uzpernai ir pernai... pamenu tik kad siaurinej daly brangiau buvo nei paskui pietuose ... bet kiek uzmusk nepamenu doh.gif lyg ir 7-8 eur mokejom...
Atsakyti
Gal kam bus idomu. Buvau Sportsdirecte, tai jau sakyciau ne toks didelis pasirinkimas belikes suaugusiems, gal tik 3 rusiu, tiksliau dizainu. O gal as cia isivaizdavau kad bus 20 rusiu biggrin.gif Kuriuos nuziurejau kaina 9,50 eur perkant 2-ejus kaina 14,50eur. Kiti buvo 12 su kapeikom uz dvejus. Tai piniginiu atzvilgiu turbut panasiai gaunasi lyginint su Kroatija, bet sportsdirecto man kokybiskesni pasirode 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2017 07 24, 23:52)
Gal kam bus idomu. Buvau Sportsdirecte, tai jau sakyciau ne toks didelis pasirinkimas belikes suaugusiems, gal tik 3 rusiu, tiksliau dizainu. O gal as cia isivaizdavau kad bus 20 rusiu  biggrin.gif  Kuriuos nuziurejau kaina 9,50 eur perkant 2-ejus kaina 14,50eur. Kiti buvo 12 su kapeikom uz dvejus. Tai piniginiu atzvilgiu turbut panasiai gaunasi lyginint su Kroatija, bet sportsdirecto man kokybiskesni pasirode  4u.gif

kroatijoj man tie batai vienkartiniai atrode ir siaip tokie baisakoki. mes pirkom tuna. tai maniskiai jau 3 metus laiko. Vaikas tik isaugo saviskius. teko jam pirkt. turkajuj pirkti irgi buvo vienkartiniai. mes su jais pereidavom per gatve iki pliazo. skyles paduose atsirado biggrin.gif
Atsakyti
Laba, Gal kas galėtų patarti iš patirties. Atvykome prie kotoro įlankos į Morinj miestelį dar neprivaziavus Risak miesto. Vykome iš Omiso. Man Google maps rodė, kad reikia vykti per Bosnija Hercogovina, o vyro navigacija- kad per Dubrovnika. Per jį ir važiavome, nes nenorejom ginčytis su navigacija.:-D
Vykstant namo į Vilnių vėl tas pats. Navigacija rodo per Dubrovnika, Google maps rodo per Bhercogovina, žemiau Mostaro kelias veda į Kroatijos greitkelį. Jūs kiek paskaičiau dauguma vyksta per Vengriją.

Patarkit ką rinktis, prašau:-D

Ir kitas klausimas. Iš netoli Risak esančio kaimelio ar realu per dieną aplankyti vienuolyną, taros tiltą, pervažiuoti parku( pamiršau pavadinimą, kur taros tilto kairėje, žiūrint į žemėlapį.) ir grįžti namo. Po parką nevaikstant.

Ačiū patarusiems:-D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinuv: 26 liepos 2017 - 20:53
QUOTE(kristinuv @ 2017 07 26, 19:52)


Ir kitas klausimas. Iš netoli Risak esančio kaimelio ar realu per dieną aplankyti vienuolyną,  taros tiltą,  pervažiuoti parku( pamiršau pavadinimą, kur taros tilto kairėje, žiūrint į žemėlapį.)  ir grįžti namo. Po parką nevaikstant.

Ačiū patarusiems:-D

Sunkiai isivaizduoju, Mes planuojam 1 dienai pakilti kopeciom, aplankyti vienyolyna ir nuvaziuoti iki Zabljak, gal jei spesim ir Taros kanjona. Apie grizima jau nesvajojam. Ir tai nezinau ar tiek spesim. Durmitor parkas bus antra diena.
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2017 07 26, 21:52)
Laba,  Gal kas galėtų patarti iš patirties. Atvykome prie kotoro įlankos į Morinj miestelį dar neprivaziavus Risak miesto. Vykome iš Omiso. Man Google maps rodė, kad reikia vykti per Bosnija Hercogovina,  o vyro navigacija- kad per Dubrovnika. Per jį ir važiavome, nes nenorejom ginčytis su navigacija.:-D
Vykstant namo į Vilnių vėl tas pats. Navigacija rodo per Dubrovnika,  Google maps rodo per Bhercogovina, žemiau Mostaro kelias veda į Kroatijos greitkelį. Jūs kiek paskaičiau dauguma vyksta per Vengriją. 

Patarkit ką rinktis, prašau:-D

Ir kitas klausimas. Iš netoli Risak esančio kaimelio ar realu per dieną aplankyti vienuolyną,  taros tiltą,  pervažiuoti parku( pamiršau pavadinimą, kur taros tilto kairėje, žiūrint į žemėlapį.)  ir grįžti namo. Po parką nevaikstant.

Ačiū patarusiems:-D

Dauguma važiuojam per BIH nuo Pivos kanjono nes jis yra gražiausias. Dar ten netolies Durmitoro kalnynas, Nevidijo kanjonas, Moračos kanjonas. Taros kanjonas įspūdžio nesudaro. Tik tiltas. Tokiu eiliškumu sudėliočiau gražiausius objektus juodkalnijoj. Kiti žemiau.
Tam reikia trijų dienų.
Atsakyti
Ačiū, supratau.
Matyt reikia važiuoti viena diena į vienuolyną ir kita prie taros tilto ir dermatologų parko.

Labai prašau dar patarkite dėl grįžimo namo, kurį kelią rinktis iš kotoro įlankos pradžios. Ar per Dubrovnika ar per BiH kiek žemiau Mostaro, jei nevažiuoti per Vengriją.
Labai ačiū
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2017 07 27, 10:10)
Ačiū, supratau.
Matyt reikia važiuoti viena diena į vienuolyną ir kita prie taros tilto ir dermatologų parko.

Labai prašau dar patarkite dėl grįžimo namo, kurį kelią rinktis iš kotoro įlankos pradžios. Ar per Dubrovnika ar per BiH kiek žemiau Mostaro, jei nevažiuoti per Vengriją.
Labai ačiū

Aš kalbu apie šitą kelią. Ar verta ji rinktis vietoje važiavimo pajūriu pro Dubrovnika.
Labai ačiū
https://www.google.com/maps/dir/Vilnius,+Vi...4!3e0?hl=lt
Atsakyti
QUOTE(keliautojas1 @ 2017 07 26, 22:16)
Dauguma važiuojam per BIH nuo Pivos kanjono nes jis yra gražiausias. Dar ten netolies Durmitoro kalnynas, Nevidijo kanjonas, Moračos kanjonas. Taros kanjonas įspūdžio nesudaro. Tik tiltas. Tokiu eiliškumu sudėliočiau gražiausius objektus juodkalnijoj. Kiti žemiau.
Tam reikia trijų dienų.


Papasakokit daugiau apie Nevidijo kanjoną. Ką ten veikėt? Niekas jo neminėjo čia. bigsmile.gif

p.s. Ar kas važiavot iki Nedajno kaimelio? Man iš foto ten kaip pasaulio kraštas atrodo biggrin.gif Namai vos ne ant skardžio. Tai kaip ir vilioja pamatyt, bet papildomas laikas gaištasi šunkeliais važiuojant. biggrin.gif Nedajno netoli Žabljako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Only1: 27 liepos 2017 - 13:09