Įkraunama...
Įkraunama...

Juodkalnija

Aciu uz naudinga info 4u.gif
O koki keliu patartumet vaziuoti, jei uzkylam Kotoro kopeciom, nueinam iki mauzoliejaus ir norim testi kelione iki Zabljak miestelio. Ir per kiek realu nuvaziuoti neskubant iki ten?
Ir dar, ar I Bobotov Kuk virsune kopia paprasti turistai, ar per aukstai ir tik pasikauste gali uzlipti?
Atsakyti
Kopimas i Bobotov Kuk labiau alpinistams, tai bene auksciausia Juodkalnijos virsune. Ten lipti gana pavojinga, grandines, kiek skaiciau, reikaluja istvermes. Man uzteko is toliau pasigrozet 4u.gif
O del kelio is Kotor i Zabljak praktiskai nebandziau, google maps 3,5 val rodo, bet man atrodo, reiktu primest valandele kita.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2017 06 06, 19:09)
Kopimas i Bobotov Kuk labiau alpinistams, tai bene auksciausia Juodkalnijos virsune. Ten lipti gana pavojinga, grandines, kiek skaiciau,  reikaluja istvermes. Man uzteko is toliau pasigrozet  4u.gif
O del kelio is Kotor i Zabljak praktiskai nebandziau, google maps 3,5 val rodo, bet man atrodo, reiktu primest valandele kita.

Aciu, tai pasigrozesim virsune ir mes is apacios.
Del keliones iki Zabljak tai viamichelin rodo tris kelius, bet man tik idomu ar galima uzkilus kopeciom toliau vaziuoti link Zabljak, ar teks nusileisti ir tik tada sukti link galutinio dienos tikslo. Kiek skaiciau, tai ir Budvoj, ir Risane dideli kamsciai, nesinori strigti, nes busim pirmoj rugpjucio pusej. Kada idomu ten jau tansu kalnuose tokiu metu?
Atsakyti
Jei gerai supratau klausima, kotore reiks nusileisti i apacia ir tik tada keliauti toliau. O kada tiksliai temsta nepasakysiu, buvom rugseji. Tik Balkanuose apskritai temsta staiga ir toks jausmas, kad anksciau nei pas mus.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2017 06 07, 17:52)
Jei gerai supratau klausima, kotore reiks nusileisti i apacia ir tik tada keliauti toliau. O kada tiksliai temsta nepasakysiu, buvom rugseji. Tik Balkanuose apskritai temsta staiga ir toks jausmas, kad anksciau nei pas mus.

Aisku, aciu uz ats 4u.gif
Atsakyti
Aš nebuvau, bet pagal žemėlapį matau, kad nuo Lovčen yra nusukimas į Cetinję, tai nebūtina leistis Kotoro kopėčiomis norint toliau važiuoti į Žabljaką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2017 06 07, 20:55)
Aš nebuvau, bet pagal žemėlapį matau, kad nuo Lovčen yra nusukimas į Cetinję, tai nebūtina leistis Kotoro kopėčiomis norint toliau važiuoti į Žabljaką.  4u.gif

As toki sunkeli irgi matau, tik bijau ar nevaziuosim juo puse dienos. Taip nesinori kopeciom nusileisti ir patekti i i kamscius.
Atsakyti
Geri dabar orai +30 vanduo +23
http://montenegro-to...om/rus/bytowns/
Atsakyti
QUOTE(Darling @ 2017 06 06, 13:26)
Aciu uz naudinga info  4u.gif
O koki keliu patartumet vaziuoti, jei uzkylam Kotoro kopeciom, nueinam iki mauzoliejaus ir norim testi kelione iki Zabljak miestelio. Ir per kiek realu nuvaziuoti neskubant iki ten?
Ir dar, ar I Bobotov Kuk virsune kopia paprasti turistai, ar per aukstai ir tik pasikauste gali uzlipti?

As jums siulau pakeliauti su google mapsu. Isivede taska A ir taska B, matysite apytiksli keliones laika, tik dar primeskit kokia valanda, nes niekur ten nepaleksit, keliai vingiuoti, beto, gal noresis kazkur sustoti, pasizvalgyti ir pan.
Prie Bobotov Kuk virsunes mes pusryciavom. Tai matem, kad i virsune keliavo paprasti turistai...iki tam tikros vietos yra paprastas takelis, tai jei nebijote aukscio galite paeiti, bet veliau prasideda sudetingesnis kelias, kur reikia ir uz grandiniu pasilaikyti ir uz virviu....Mes tuo takeliu prasiejom su vaiku, toliau nuejo vienas vyras, perejo tas grandines, bet toliau nelipo, sudetingiau jau ten. Su vaiku neiciau i toki zygi smile.gif Pora vaizdu is Bobotov Kuk, kad isivaizduotumet kas per takelis.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


QUOTE(Darling @ 2017 06 06, 21:53)
Aciu, tai pasigrozesim virsune ir mes is apacios.
Del keliones iki  Zabljak tai viamichelin rodo tris kelius, bet man tik idomu ar galima uzkilus kopeciom toliau vaziuoti link Zabljak, ar teks nusileisti ir tik tada sukti link galutinio dienos tikslo. Kiek skaiciau, tai ir Budvoj, ir Risane dideli kamsciai, nesinori strigti, nes busim pirmoj rugpjucio pusej. Kada idomu ten jau tansu kalnuose tokiu metu?

Nuo Lovceno galite vaziuoti per Cetinje, kaip ir veda google mapsas. Yra ir kitas kelias, ten itariu, tas kaimu keliukas, kuriuo mes vaziavome nuo Zablijako iki Kotoro biggrin.gif Matyt navigacija mus vede kazkokiu senu keliu, kad papuolem i remontuojamus serpantinus, tai delnai paprakaitavo, kol juos pervaziavom, bet uz tai pro auto langus apziurejom ju kaimukus ir grazias gyvenvietes wub.gif
Temsta kalnuose anksti ir staigiai. Mes ir labiau megejai vaziuoti rugsejo menesi atostogu, tai bijau pameluoti, bet tik ar ne 19 val jau temsta pas juos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikne: 08 birželio 2017 - 10:22
Pagal google rodo 3 su puse val, o kaip išties, kas ten žino. biggrin.gif
wikne, o Jūs gal radot kokių lengvesnių takų kur ir su mažyle prasiėjot? Gal aplink Juodąjį ežerą ėjot? Ar lipot tuos ~1350 laiptelių Kotore? 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2017 06 08, 15:33)
Pagal google rodo 3 su puse val, o kaip išties, kas ten žino.  biggrin.gif
wikne, o Jūs gal radot kokių lengvesnių takų kur ir su mažyle prasiėjot? Gal aplink Juodąjį ežerą ėjot? Ar lipot tuos ~1350 laiptelių Kotore?  4u.gif  bigsmile.gif

Kalnuose nejom jokiais takais, tik siuo i Bobotov Kuk paejejom, kol takelis paprastas vede. Pries kelione nepasidomejom apie zygiu trasas aplink Juodaji ezera, tai kadangi prie jo nuvaziavom jau temstant, tai niekur nejom, beto nusprendem, kad antra karta neverta moketi uz iejima prie Juodojo ezero smile.gif Durmitoro parke yra pazintiniu taku. Jei vaziuosite pazintini rata per Durmitoro parka, tai rasite pazintinio tako pradzia, kur galima nueiti prie ezero kazkokio (nepamenu pavadinimo), tik ejimas i prieki apie 3 valandas trunka, tiek pat atgal. Mes nebeturejom laiko tam, o labai gaila, nes atrode pakankamai lengva trasa. Tiesa, kitoje kalnu puseje buvau radusi nuoroda prie to paties ezero, tai lipau i kalnus viena, nemazai nuejau, o ir smalsumas vis skatino eiti...bet taip jo ir nepriejau, matyt jis jau labai kalnu gludumoj slepiasi smile.gif
Jei kalbate apie Kotoro pili, tai lipom i ja smile.gif Uzlipus viskas atrode daug lengviau nei ziurint is apacios smile.gif
Atsakyti
Juodasis ezeras, realybeje atrodo dar graziau nei foto. Iejimas 3 EUR, vaikams iki7 metu nemokamai.
Papildyta:
Kotor senamiestis, kazkas nuostabaus ir nepakrtojamo...

Papildyta:
Negoso mauzoliejus
Papildyta:
Bobotov Kukas


Pridėta:

Atsakyti