Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Nezinau. Dienos metu buna videosignalizacija ijungta. Nebent nakti, nes mes dar nesenai langva svetaineje pradaryta laikydavome. Nu bet kad paimti svarstykles, reikia eiti iki vonios, kai pacioje svetaineje yra turto ir vertingesnio, nei svarstykles.
Gal kaip dingo, taip ir atsiras.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar pabandėm su sūnum tamsoj pabėgioti. 19:30 susiruošėm, vyras vos išleido lotuliukas.gif Sakė visai fool.gif Bet iš tikrųjų nieko, savotiškai smagu. Šalta, reikia jau ir kepurės, ir šaliko, ir pirštinių. Nematai, jei į balą koją statai. Bet viskas įmanoma rolleyes.gif Bėgiosim ir toliau ax.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Na va, pasisvėriau, -300g tongue.gif
Dontstop, tavo užsispyrimas ir ryžtas pavydėtini 4u.gif Aš būčiau tavo vyro pusėj biggrin.gif
Atsakyti
Nai nai, needimas vakarais pasiteisina. Per sia savaite minus 1,5. Aisku, suprantu kad cia svyruojantis reikalas labai, bet bent jau pajudejo, nes buvo sustoje absoliuciai. Valgau is po 18 val kartais, taip grieztai neziuriu, bet diena valgau viska- pusryciai, pietus ir vakarien, neuzkandziauju. Ir kas diena sportas nuo min 4 km, standartiskai stengiuosi 6 nubegt.

Isvaziuojam i Druskininkus siandien, tai savaitgali nesportuosiu. Rytinius 4 km jau prasibegau.

Patarkit, ka daryt su celiulitu? Jei visur kitur daugmaz patenkinta arba begdama sutvarkysiu iki pavasario, bet koju baisumas... celiulitas ratu, is visu pusiu 😭. Gal koki masaza paimt pavasari?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 10 14, 07:25)
Nai nai, needimas vakarais pasiteisina. Per sia savaite minus 1,5. Aisku, suprantu kad cia svyruojantis reikalas labai, bet bent jau pajudejo,  nes buvo sustoje absoliuciai. Valgau is po 18 val kartais, taip grieztai neziuriu, bet diena valgau viska- pusryciai, pietus ir vakarien, neuzkandziauju. Ir kas diena sportas nuo min 4 km, standartiskai stengiuosi 6 nubegt.

Isvaziuojam i Druskininkus siandien, tai savaitgali nesportuosiu. Rytinius 4 km jau prasibegau.

Patarkit, ka daryt su celiulitu? Jei visur kitur daugmaz patenkinta arba begdama sutvarkysiu iki pavasario, bet koju baisumas... celiulitas ratu, is visu pusiu 😭. Gal koki masaza paimt pavasari?

Girdėjau apie limfodrenažinius masažus labai neblogus atsiliepimus, sako veiksmingi. Aš norėjau, bet man brangoka.. vieno kaina nuo 20eu, o jų minimum 10 seansų reikia
Atsakyti
Nepigu. Bet pasidomesiu, aciu. Mano venos aukstai, tai kiek zinau vakuminiu negalima... bet ziuresiu pavasariop. Taupysiu. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Veluma
, sveikinu su rezultatu 4u.gif Smagios kelionės 4u.gif
Nuo celiulito derinyje su sportu turėtų padėti anticeliulitiniai kremai. Man padeda Eveline, pavyzdžiui ax.gif Leškos mano tikrai labai storos (pobleminė kūno vieta), bet celiulito nėra (kol tepu IR sportuoju. Jei vieną iš šių dalykų apleidžiu, atsiranda). Masažų nesu bandžiusi 4u.gif

-----------------------
Na o aš šį bei tą pradėjau keist ax.gif Kelias savaites nežinojau, ko griebtis dėl savo lieknėjimo, vis neužčiuopdavau kelio. Ir štai, beklaidžiojant po visokius lieknėjimo forumus ir blogus netyčia atradau vieną knygą. Ji apie psichologinius lieknėjimo aspektus, kitais žodžiais, kaip įstatyt smegenis į vietą ir nustot ėst biggrin.gif Skaitau po biškį nuo kompiuterio ekrano, bet iškart pradėjau taikyt pagrindinius principus ir rezultatai irgi yra iškart smile.gif Nenoriu kol kas nieko daug rašyt, pirmadienį užfiksuosiu pirmus rezultatus, o kai baigsiu visą knygą - apžvelgsiu ją smile.gif Trumpai tik, esmė ten - valgyti tik tada, kai iš tikrųjų nori, kai yra konkretūs kūno signalai apie alkį, bet ne tada kai nuobodu/liūdna/linksma/atėjo sekančio valgymo metas/svečiuose vaišina ir tt, o ypač ne tada, kai yra dar ne alkis, o tik apetitas (man jis yra visada biggrin.gif). Tai va, bandau mokintis valgyti tik tada, kada būtina, mėgautis maistu, taip pat bandau įtikinti organizmą, kad nieks jo daugiau jokiais suvaržymais nekankins, gali jis jau atsipūsti ir paleisti nereikalingą svorį user posted image
Atsakyti
Labas 4u.gif mes vis dar keliaujam, atostogaujam, jau beveik visus draugus ir gimines aplankėm biggrin.gif prieš keletą dienų pasisvėriau - 61 kg, o prieš atostogas (beveik 2 mėn) buvo 63 kg. Tai žodžiu galiu pasidžiaugt kad nukrito be pastangų, valgiau viską kiek noriu ir ko noriu. Svoris neauga turbūt dėl to, kad sūnus pastoviai kabo ir suvalgo lb daug pieno rolleyes.gif nežinau, ką darysiu kai nustosiu maitint biggrin.gif ai, ir dar vaikštau labai daug, tai čia irgi pliusas. Tikiuosi kad grįžus namo, neataugs kg, nes namie nėra tiek judesio biggrin.gif
dabar turiu daugiau progų gaminti, tai atradau iš naujo kaip skanu yra orkaitėj keptos bulvės - supjaustau skiltelėm, vos pašlakstau aliejum, mėgstamais prieskoniais - tai šeima kerta pasigardžiuodami.
Dar viriau tokią sriubą - į puodą dedu susmulkintą kalafiorą (vidutinio dydžio), porą didesnių bulvių, kelias česnako skilteles, pusę svogūno, dar įmečiau sultinio kubelį, pagal skonį druskos pipirų, kai išvirė viską sutryniau su blenderiu, kaaaaip skanu buvo wub.gif vyras, visiškas daržovių nemėgėjas, valgė ir net nesuprato, kad ten tiek kalafioro biggrin.gif tai gal ir čia esančios nemėgstančios daržovių, išbandysit 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, priduodu -200g smile.gif
Atsakyti
Idomu jus skaityti. Kalafijoru ir bulviu sriuba zinau, verdu, patinka.
Sestadieni pirksiu naujas svarstykles, senosios neatsirado.
Apimtys pamazejo, labiausiai plonejantis liemuo dziugina wub.gif Ir tai, kad seni sijonai pradeda uzsisegti.
Si vakar cheating patiekalas laukia, tik negaliu apsispresti, ko noriu. Oras baisus, tai gal bulviu ir surio raklete darysime, baltu vynu uzgersime.
Donstop, taip, maistas turi teikti dziaugsma ir malonuma gomuriui, miela vaizda akims. Taip jau gamtos sutverta, o pries gamta - nepapusi.

Iki Kaledu noriu pasiekti 60kg svori. Jei pavyks, pasidovanosiu sau nauja sportine 'uniforma'.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

tikrai smagu skaityti jūsų visų pasiekimus, atradimus ir apskritai pasipasakojimus bigsmile.gif šaunuolės, kad ir toliau mylit save ir siekiat tikslų!!

mano tikslai ir siekiai bei darbai šiuo klausimu apstojo.. ne dėl to, kad ruduo. labiau dėl to, kad viskas slydo išslydo iš vėžių ir dabar susiimti pasidarė vis sunkiau. sportuoti dabar negaliu ir kurį laiką pilnai dar negalėsiu (aną savaitę operavo abiejų kojų didžiuosius pirštus, tai dabar vyksta gijimo procesas.. vaikštau spalio vidury su sandalais unsure.gif biggrin.gif atrodau keistai, ale ką padarysi), galėčiau su maistu bent kiek susiimti, bet susiėmus vis nuslystu ir žodžiu nėr tvarkos biggrin.gif
Atsakyti
Pireja, mano tikslas irgi 60kg, tik ne iki Kalėdų, o iki Naujų metų, su vyru susilažinom, turiu vilties, kad man pavyks biggrin.gif Nors lažinomės be jokio prizo, šiaip sau, iš mano valios smile.gif
Atsakyti