Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Na taip, cia reikia labai daug dometis ir ismanyti. Mano irgi ne tas variantas. As pas mociute kaime vasaras leisdavau, tai ji gamindavo ir sviesta, ir grietine. Naturali grietine be priedu neriebi negali buti. Jau vien kad islaikyti vientisa struktura - reikia priedu. O kuo grietine liesesne, tuo sunkiau islaikyti 'vientisa' mase. Pas mus labai populiarus 0% jogurtai. Ju pasirinkimas net didesnis, nei jogurtu su +%. Bet naturaliai jogurtai su 0% nebuna. Tas 0 pasiekiamas priedu pagalba, kaip ir 10, 15 ir pan.
Jogurta as deciau ant tos pacios lentynos kaip ir kefyra. O is kefyro grietine nelabai issuksi, kaip ir is jogurto. Manau, kad truksta apibrezimo tai, kas yra 'grietine'.
Nu bet cia filosifija. Kiti vartoja, esmi sveiki ir bedos nemato. O as siandiena ryte nuejau mieste kavos isgerti, dar pyragaiti nusipirkau (nezinau po kiek metu pertraukos), ir ka as zinau... Sumokejau daug, o nei skanu buvo, nei malonuma pajauciau. Nors istaiga kaip ir aukstai kotiruojama... Man, matyt, tik namie maitintis, pagal savo sarasa, pirkti produktus su issinagrineta sudetimi, viska gaminti savo virtuveje, kur as pati atsakinga uz higiena ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 08 spalio 2016 - 15:39
As kaip tik girdejau kad pvz grietine, jogurta reik valgyt kuo riebesnius, nes jie artimesni naturaliam produktui ir maziau visokiu dirbtiniu priedu, kuriu mes neisisaviname. Taip ir darau.

As toliau begioju kasdien, bet kadangi svoris nejuda, nuo siandien nevalgau po 18 val. Tikiuos, kad neisivarysiu migrenos ir skrandis sumazes. Dar galvoju gal kai kurioms svoris krenta be ypatingu pastangu, nes esat jaunos? Man kai jau metu daug, medziagu apykaitai galas, dar emiau hormonus itarinet, nes veidas spuoguotis eme, gyvenime tokio dalyko nebuvo.
Atsakyti
Mes cia visos jaunos! biggrin.gif
As tikrai geriau jauciuosi nevalgydama vakarais. Svarbiausia atsilaikyti pirmomis dienomis, po to jau paprasciau.
Man beliko miego problema po kardio treniruociu isspresti.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 10 08, 22:42)

As toliau begioju kasdien, bet kadangi svoris nejuda, nuo siandien nevalgau po 18 val. Tikiuos, kad neisivarysiu migrenos ir skrandis sumazes. Dar galvoju gal kai kurioms svoris krenta be ypatingu pastangu, nes esat jaunos?  Man kai jau metu daug, medziagu apykaitai galas, dar emiau hormonus itarinet, nes veidas spuoguotis eme, gyvenime tokio dalyko nebuvo.

O kiek tas daug? biggrin.gif aš jau nebe jauniklė (30m) ir tiesa, svoris daug sunkiau krenta nei jaunystėj, nors jaunystėj nelabai ir reikėjo jį mest.
Atsakyti
38
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 10 09, 17:05)

Tai dar nedaug smile.gif
Kaip sekas nevalgyt po 18h?

Pagaliau prisiduodu, po 2 savaičių, sveriu 61,2kg, šimtu gramu mažiau biggrin.gif niekas labai nenukrito, bet džiugu, kad ir nepriaugo, nes mityba nebuvo labai tvarkinga. Kartais ir vakarais užkasdavau..
Mane dažnai kamuoja psichologinis alkis, ar kaip čia pavadint unsure.gif pvz lieka keliolika minučių iki 18h, ir bėgu dar ką nors įmest į skrandį, nes dar "galima". Nors nei norėjau valgyt nei ką. Toks biški durnas dalykas. Na bet svarbiausia, kad man pasiteisino šitas nevalgymo vakarais metodas. Tiek kiek sveriu dabar, nesvėriau daug metų. O noriu dar numest bigsmile.gif noriu matyt priekinį skaičių 5!

Gero pirmadienio visoms!
Atsakyti
Labas rytas!
Mano svoris siandien 61,3 - rytoj isskrendam ilsetis savaitei, idomu kiek atsivesiu biggrin.gif
As jau taip pat pripratau prie savo valgiarascio, va pavyzdziui, buvau pas mama, nors ji gan sveikai maitinasi - jokie ten cepelinai ar kotletai biggrin.gif dazniausiai vista su darzovemis, kiausiniene ir t.t. Tai va, ta karta buvo kiausiniene - kepta su svogunais - ir as pavalgius, sakau labai jau riebi biggrin.gif jau skrandis atprato nuo kepto maisto aliejuje. As namie kepu - arba ant grill keptuves, arba ant paprastos - be aliejaus ir puikiai iskepa net kiausiniai ne aliejaus smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Aš pamiršau šiandien ryte pasisvert, tai teks rytoj žiūrėt, ar po savaitgalio yra koks minusas biggrin.gif
Sima_1, aš irgi noriu matyt priekyje 5, nors ir būtų 59.99 kg biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 10, 12:06)
Labas rytas  smile.gif
Aš pamiršau šiandien ryte pasisvert, tai teks rytoj žiūrėt, ar po savaitgalio yra koks minusas  biggrin.gif
Sima_1, aš irgi noriu matyt priekyje 5, nors ir būtų 59.99 kg  biggrin.gif

O taaaip! biggrin.gif
Žiūriu ne aš viena pamirštu pasisvert biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
As irgi nepasisveriau, nes ... svarstykles dingo. Tikejausi, kad vaikas bus kur nuneses, bet vakar namus issiciustinau kaip pries Kaledas, ir neradau. Teks naujas pirkti, nors tas dingimas toks neraminantis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 10 10, 13:37)
O taaaip!  biggrin.gif
Žiūriu ne aš viena pamirštu pasisvert  biggrin.gif  tongue.gif

Aš ryte ankščiau pabudau, papusryčiavau, kol vaikai miegojo, o paskui tik prisiminiau, kad svertis reikėjo biggrin.gif

QUOTE(Pireja @ 2016 10 10, 13:56)
As irgi nepasisveriau, nes ... svarstykles dingo. Tikejausi, kad vaikas bus kur nuneses, bet vakar namus issiciustinau kaip pries Kaledas, ir neradau. Teks naujas pirkti, nors tas dingimas toks neraminantis unsure.gif

Įtari vagystę?

Kaip gera, kad vėl galiu cituot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 10 10, 13:56)
As irgi nepasisveriau, nes ... svarstykles dingo. Tikejausi, kad vaikas bus kur nuneses, bet vakar namus issiciustinau kaip pries Kaledas, ir neradau. Teks naujas pirkti, nors tas dingimas toks neraminantis unsure.gif

Kur galėjo dingt? biggrin.gif
Atsakyti