Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Sveikos 4u.gif

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 06, 11:35)
Labas rytas  smile.gif
Dontstop, valgymas mažesnėm porcijom galbūt ir priveda prie alkio jausmo, bet aš geriu labai daug arbatos, mano skrandis nebūna nuolat ir ilgai tuščias, tad alkio aš nejaučiu. Jeigu tiek negerčiau, galbūt ir jausčiau, bet šaltasis sezonas labai gerai pasitarnauja, natūraliai norisi šildytis arbatomis  mirksiukas.gif
Kaip ir sakė Pireja, sunkiausia pirmomis dienomis ir vakarais, o dabar, kai jau pripratau ir tuo labiau matau rezultatus, visai nejaučiu jokio vargo, kaip tik didesnė motyvacija  smile.gif  Leidžiu sau ir grietinės padažus ir visas kitas "blogybes", galbūt dar ir todėl lengviau, kad nėra nieko, ką sau drausčiau  rolleyes.gif

Na kaip gerai viskas skamba smile.gif Na man kažkaip taip nesigauna. Jei aš mažinu porcijas, tai jaučiu alkį. Neatradau jokios veiksmingos priemonės, kas padėtų apie jį negalvot. Darbe kai užimtumas ar tiesiog nėra jokio maisto su savim, įmanoma ištvert, namie, kai šaldytuvas, lentynos su maistu šalia, neįmanoma smile.gif Suku suku ratus aplink, atidarau šaldytuvą, padūsauju, uždarau, vėl suku ratus, neištveriu, einu kapot uogienę/duoną/sausus nevirtus makaronus/bet ką, kas pasitaiko po ranka doh.gif Gert aš ir taip geriu, ir taip, kai dabar bute šildymas dar neįjungtas, šalta, pagrinde šiltus gėrimus, bet nepasakyčiau, kad nors kiek padėtų tverti alkį. Man kaip tik pasiteisino gamint milžiniškas porcijas, bet mažai kaloringus patiekalus: sriubas, troškinius... Bet reikia gamint, užsiimt blush-anim-cl.gif

Grietinės aš tikrai neskaitau kažkuo blogu, visur dedu, kur reikia, tiesą, perku 10 % riebumo. Nedaug ten kcal, iš esmės patiekalo kaloringumo neįtakoja, priešingai, nei pvz koks aliejus ax.gif
Atsakyti
Dontstop, labai gerai suprantu tave, nes ir man pradžioje panašiai buvo smile.gif Ratų aplink šaldytuvą nesukau ir sausų makaronų nevalgiau, bet vakarais pradėdavo lįst mintys į galvą, ko skanaus turiu namuose biggrin.gif Savaitę pasisuko mintys ir baigėsi, dabar jas moku nustums į šalį. O lengvas alkanumo jausmas man netgi patinka, o jei dar palyginčiau jį su persivalgymo jausmu tai nugalėtojas aiškus. Aš daug energingesnė esu būdama praalkus, nei kad persivalgius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 06, 14:35)
O lengvas alkanumo jausmas man netgi patinka,

Va tame matyt ir slypi sėkmės paslaptis smile.gif
Na o man patinka nuolat kažką kramtyti ir rami aš jaučiuosi, tik kai pilvas prikimštas, mažiausia užuomina į alkį, ir man jau panika prasideda biggrin.gif
Atsakyti
Kažkodėl aš negaliu cituot.
Dontstop, jei tau patinka nuolat kramtyt, išmėgink vietoj užkandžių kramtomą gumą smile.gif Dėl pilvo prikimšimo jau nieko nepatarsiu, nebent tai, ką tu ir pati žinai - kimšk jį nekaloringais produktais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 06, 15:23)
Kažkodėl aš negaliu cituot.
Dontstop, jei tau patinka nuolat kramtyt, išmėgink vietoj užkandžių kramtomą gumą  smile.gif Dėl pilvo prikimšimo jau nieko nepatarsiu, nebent tai, ką tu ir pati žinai - kimšk jį nekaloringais produktais  mirksiukas.gif

Cha, nuo kramtomosios gumos aš priklausoma dr nuo vidurinės mokyklos laikų biggrin.gif Deja, guma sotumo neduoda taip pat...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš irgi jau pripratau valgyti mažiau. Tiesą sakant jei daugiau prisikemšu, tai skrandį skauda. Taip kad nepatinka jau man kimšt biggrin.gif

Šiom dienom sergam abi su dukra, tai valgau beleką belekaip. Nors apetito nėra, tai užkandu ir tiek.

Prisiduosiu kitą savaitę, nes šią taip ir nepasisvėriau.

Šiandien kaip niekad saldaus poreikis, matyt energijos trūksta po bemiegės nakties. Ir negaliu patikėt, namie nėra anei jokio saldumyno biggrin.gif teko atsidaryt uogienės stiklainį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima_1: 06 spalio 2016 - 14:16
Sveikos smile.gif
Šį rytą pamačiau didelį minusą, bet neskubėsiu su jumis dalintis ir džiaugtis, o pažiūrėsiu, ar po savaitgalio jis bus toks pat geras.
Sima_1, su skrandžiu ir man panašiai, kol pildau jį arbatomis, viskas gerai, bet jei kiek daugiau maisto suvalgau, jau ir tempimas jaučiasi, vadinasi, susitraukė šiek tiek, o taip yra dar lengviau nepersivalgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 07, 14:19)

Sima_1, su skrandžiu ir man panašiai, kol pildau jį arbatomis, viskas gerai, bet jei kiek daugiau maisto suvalgau, jau ir tempimas jaučiasi, vadinasi, susitraukė šiek tiek, o taip yra dar lengviau nepersivalgyti  mirksiukas.gif

Taip tiesa, susitraukia su laiku, ir aš pastebėjau, kad porcijos automatiškai mažėja. Ypač pasijuto per atostogas kai kimšau viską, kasdien su skaudančiu pilvu buvau..
Atsakyti
Donstop, cia yra apie riebalus (aliejus, grietines ir pan.): https://www.sveikasz...ugai_ar_priesai
As jau senai girdejusi, kad grietine labai kelia cholesterolio kieki kraujyje. Kadangi pas mane jis ir taip ant ribos (matyt nuo suriu), tai as grietines vengiu, labai nedaug jos suvartojame. Net pyragus kepu be ju. Beje, mano vyras su virsvoriu, netoleruoja pieno produktu, beveik nevartoja alko, bet sausainiai - jo duona kasdienine. O cholesterolis - mazesnis uz mano.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Pireja @ 2016 10 07, 22:18)
Donstop, cia yra apie riebalus (aliejus, grietines ir pan.):

Ačiū už straipsnį, Pireja, aš žinau teoriją, kad gyvulinės kilmės riebalai blogiau, o augalinės - geriau smile.gif Sau aš seniai nusprendžiau štai ką: pieną ir kefyrą imu paprastus (2-2,5 % riebumo), atsisakiau šaltibarščių kefyro, varškę liesą, sūris kasdienai feta, fermentinis retai, pelėsinis tik per šventes, lydyto atsisakiau, grietinė 10 %, kartais (priklausomai nuo patiekalo) pakeičiu liesu nat jogurtu, sviesto nevalgau, grietinėlės bet kokio riebumo nevalgau, mėsa liesa, žuvis bet kokio riebumo.
Iš augalinės kilmės deja standartiškai aliejų nevartoju (nekepu ir negaminu salotų), avokado, riešutų nevalgau, tai atrinkau 2 sau priimtinus variantus: riešutų sviestą, kurį vartoju bene kasdien, ir kokosų aliejų, kurį vartoju periodiškai į desertus.
Sausainių, pyragų nevalgom, su cholesteroliu bėdos neturim nei vienas šeimoje smile.gif
Atsakyti
Tu rasei, kad grietines nelaikai blogiu ir dedi visur, kur ir reikia. Na o man ji neatrodo sveikas produktas, todel ir idejau straipsni.
As pati ja labai retai perku, turbut 1x per menesi 100ml. Ir perku pacia riebiausia, nes tos mazesnio riebumo yra su 'priedais' (nes naturaliai grietine nera nei 5, nei 10, nei 15%).
Na bet kiekvienas renkasi kaip jam patogiau. Kankintis ir rinktis sveika nemegstama produkta nera iseitis.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 10 08, 15:57)
Tu rasei, kad grietines nelaikai blogiu ir dedi visur, kur ir reikia.

Tai taip, nelaikau blogiu ir ramiai valgau, nes renkuosi neriebią smile.gif Manau to užtenka ir lieknėjimui, ir sveikatai. Nors gal ir klystu smile.gif
Dėl priedų, tai aš peru jogurtinę grietinę, jogurtas juk būna visokio riebumo, pagrinde mažesnio, nei didesnio. Nors vėlgi, gal ko nežinau apie jo gamybą, niekad nesigilinau smile.gif
Atsakyti