Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

As isitikinusi, kad man tas pratimas plokstina pilva. Visu pirma, pas mane riebalai kaupiasi aplink juosmeni, o tik po to ant slaunu ir uzpakalio. Su amziumi pastebiu, kad ir peciu linija pradeda 'stambeti'. Jei pakustu, tai visu pirma per slaunis, po to sedyne, ir galiausia - siek tiek pilva. O dabar slaunys beveik vietoj, o po papais - jau plokscia, riebalai jau tik bambos zonoje.
Siaip as esu lankiusi Bodygyma 2m. Tas buvo pries 10m. Eidavau i pilatesa arba kalanetika, ir viena karta per savaite - i nugaros ir pilvo raumenu stangrinimo treniruote. Tai tuomet to pratimo neatlikinejome, jis arba dar nebuvo 'atrastas', arba dar nebuvo madoje. Tai man tie uzsiemimai nepadedavo. Gal presas ir budavo stipresnis, bet pilvas visuomet pupsodavo, nors ir sveriau tuomet daug maziau, nei dabar.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nuo rugsėjo 5 iki dabar -1,1 kg smile.gif

Pirmas 2 sav kruopščiai skaičiuodavau kalorijas, viską sverdavau, save ribodavau, ir nieko nenumečiau, nė 100 g nenuėjo schmoll.gif Kitas 2 sav atsipalaidavau ir valgiau viską, na žinoma ne cepelinus su tortais, ir porcijos proto ribose, ir cukraus kaip atsisakiau pavasario pradžioje, taip ir netraukia prie jo, bet tarkim šį savaitgalį buvom gamtoj, tai ramiausiai 2 iešmus šašlyko suvalgiau, praeitą savaitgalį buvom Lenkijoje - kebabas pietum buvo, buvo dar ir čipsų kažkurią dieną, kai tingėjau gamint - parduotuvinių koldūnų ir pan. Bet visgi matyt veikia kažkokie vidiniai stabdžiai, vakarais valgau mažiau, kažkurį rytą nebuvau labai alkana, tai tik duonos pusę riekės suvalgiau ir viskas.
Ką tik pas mus svečiavosi mama, ji tokia prijaučianti sveikai mitybai, gaminau jai pavaišint keksiukus iš morkų, be baltų miltų, be cukraus (neskanu, tai daug nesuvalgysi tongue.gif ), ji pati mus pavaišint gamino kardžuvę orkaitėje su morkom ir nat jogurtu. Galvojau blogiau bus, prisirysiu per šias dienas, bet pavyko išvengt didelių nuodėmių smile.gif

Štai mano sporto grafikas, ne kažką, vieną savaitę išvis silpnai, 1 kartas, tai tą savaitę sirgau. Oranžine spalva žymėjau treniruotes su youtube, violetine - bėgimai (bėgiojau po 10-12 km).

user posted image

Kitam mėnesiui jokių konkrečių planų, vis dar nežinau, kur toliau judėti lieknėjimo prasme, ko griebtis g.gif Grįžo pas mane knyga Supermaistas (vasaros pradžioje buvau paskolinus mamai), skaitau jau trečią kartą nuo pradžių, semiuosi motyvacijos smile.gif
Atsakyti
Sveikos, neprisiduodu šiandien, nes pamiršau pasisvert prieš pusryčius biggrin.gif ryt parašysiu.

Pažiūrėjau ir aš tuos lentos pratimus, gan įdomiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar nusipirkau knygą "Virtuvė be cukraus". Iš esmės tai receptų knyga. Kiek pavarčiau, receptai paprasti, yra paskaičiuotas jų kaloringumas. Patogus suskirstymas pagal tai, kuriuo dienos metu juos galima valgyti (pusryčių patiekalai, pietų patiekalai ir tt). Gale yra įdėtas 5 savaičių mitybos planas. Bandysiu smile.gif
Atsakyti
Paplepėsiu pati su savim biggrin.gif
Išbandžiau bedieviškai skanų desertą - sveikuoliški slyvų pyragaičiai. Gaminasi vos per porą minučių. Grikių daigų nedėjau. Kremą iškart sutryniau smulkintuvu, nelaikiau šaldytuve. Kremo išeina gan daug, 10čiai "pyragėlių" sunaudojau gal ketvirtadalį. Likutį tepsiu ant trapučių thumbup.gif
Atsakyti
Nu tai laba diena smile.gif
Dontstop, gerai, kad nors tu paplepi, nesvarbu, kad pati su savim, nes čia tyluma ramuma biggrin.gif
Aš, kaip matyt ir visos likusios, veikiu tyliai ir per daug nesireiškiu. Kažkokių labai sveikų patiekalų nepradėjau gamint, mano taktika paprasta, jau mano kelis kartus išbandyta ir patikrinta - valgyti viską, bet mažesnėmis porcijomis ir nevalgyti vakarais mirksiukas.gif
Šį rytą pasisvėrus pamačiau minusiuką, -200g, bet mane tai džiugina, ir nesvarbu, kad savaitės vidurys, kaip ir ne svėrimosi ir fiksavimo diena, bet pasikeičiau liniuotę, kad man pačiai gražiau žiūrėtųsi biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Na, greit prisiduodat kiek numetėt, kol manęs nebuvo biggrin.gif liko 3 men. ir jau bus metai, kaip garinam svorį bigsmile.gif
Aš buvau pakritusi iki 70 kg su drabužiais !!!, dabr ataugau iki 72.
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 10 05, 15:53)
liko 3 men. ir jau bus metai, kaip garinam svorį bigsmile.gif

blink.gif Kaip greit laikas praėjo blink.gif Nieko tokio, pervadinsim temą į 2017 metus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano svoris nesikeicia, kaip pakrito iki 68 taip ir stovi vietoje, nors begioju po 4-6-10 (retai) km kasdien. Bet apimtys keiciasi, ilindau siandien i pries metus isaugtas kelnes. O kurios buvo geros -kabo. Bet laikausi, nieko neperku...
Kojos daileja. Tai as sau kitoki tiksla iskeliau -kita vasara su sortais vaiksciot... Na, kad kojos lieknos ir be celiulito butu... as labai priekabi moterims su sortais biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Šiandien išbandžiau 2 naujus receptus smile.gif

pusryčių desertas - skanumynas, bet nesotu, po pusvalandžio ėjau sumuštinį susitept blush2.gif

O antras iš knygos "Virtuvė be cukraus", omletas su kumpiu, pievagrybiais, sūriu, skanu, bet nelabai dietiška smile.gif Knygą pavarčiau ir matau, kad nelabai man tinka, jie propaguoja padidintą riebumą...Be cukraus man ir taip nesunkiai sekasi gyvent, tiesa, svoriui nuo to nei šilta, nei šalta smile.gif

Dar šiandien dariau kūno analizę su išmaniom svarstyklėm, pajudėjo reikalai po ilgų mėnesių sąstingio, keliom dešimtosiom procento daugiau raumenų ir mažiau riebalų pagaliau clap.gif Manau, dėl bėgimo, visgi mano atveju rimtas, rezultatus duodantis kardio tai virš 10 km turi būti ax.gif


QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 05, 16:43)

valgyti viską, bet mažesnėmis porcijomis

Ar valgymas mažesnėm porcijom nepriveda prie nuolatinio alkio jausmo? unsure.gif
Atsakyti
As taip vakarais nevalgau, tik palesu biggrin.gif Sunkiausia pirmus vakarus, po to pripranti. Geriu daug vandens su citrina.
Per pietus valgau viska, ko sirdis geidzia. Bet as is principo gana sveikai maitinuosi, nera pas mane patiekalu su grietines ar sviesto padazais. Rytoj pietums siek tiek zaliu salotu, virtas burokas ir fetos suris.
Ziuresime, ka sekmadieni svarstykles parodys.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Dontstop, valgymas mažesnėm porcijom galbūt ir priveda prie alkio jausmo, bet aš geriu labai daug arbatos, mano skrandis nebūna nuolat ir ilgai tuščias, tad alkio aš nejaučiu. Jeigu tiek negerčiau, galbūt ir jausčiau, bet šaltasis sezonas labai gerai pasitarnauja, natūraliai norisi šildytis arbatomis mirksiukas.gif
Kaip ir sakė Pireja, sunkiausia pirmomis dienomis ir vakarais, o dabar, kai jau pripratau ir tuo labiau matau rezultatus, visai nejaučiu jokio vargo, kaip tik didesnė motyvacija smile.gif Leidžiu sau ir grietinės padažus ir visas kitas "blogybes", galbūt dar ir todėl lengviau, kad nėra nieko, ką sau drausčiau rolleyes.gif
Atsakyti