Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

QUOTE(sima_1 @ 2016 09 26, 15:59)
Dontstop, o bandei kada maitintis, klausydamasi savo organizmo? Ko jis nori? T.y. absoliučiai viską, nuo ko gerai jautiesi, tačiau gal kalorijas paskaičiuot? g.gif

Valgydama ką noriu, tik be saldumynų, per vasarą priaugau apie 4 kg smile.gif

Kai pradėjau skaičiuoti kalorijas, pradžioj valgiau viską, tik paisiau kalorijų kiekį, bet jau pirmom dienom pamačiau, kad nieko nebus, jau per pusryčius ir priešpiečius pravalgai visą kalorijų normą, pietum ir vakarienei lieka tik vanduo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 09 26, 20:08)
Valgydama ką noriu, tik be saldumynų, per vasarą priaugau apie 4 kg  smile.gif

Kai pradėjau skaičiuoti kalorijas, pradžioj valgiau viską, tik paisiau kalorijų kiekį, bet jau pirmom dienom pamačiau, kad nieko nebus, jau per pusryčius ir priešpiečius pravalgai visą kalorijų normą, pietum ir vakarienei lieka tik vanduo  biggrin.gif

Na jo, tada netinka. Jaučiu tu jau labai daug ką išbandžiusi,nelabai žinau, ką bepatart.. g.gif Tačiau faktas, kad reikia naujo valgiaraščio
Atsakyti
Donstop, bandyk pas dietologe nueiti. Bet akcentuok ne tik svori, bet ir sveikesne mityba, pasakyk, kad nepavyksta su darzovemis susidraugauti. Gal jai pavyks tave psichologiskai nuteikti. Bet eik pas patikrina, su rekomendacija 4u.gif

As po sporto. Siandiena visi pratimai buvo skirti uzpakaliui ir slaunim. Tai jauciasi, kad virsus liko netreniruotas. Keistas jausmas, man geriau, kai pratimai buna visam kunui.
Suvalgiau kreveciu bliuda. Eisiu dar vyrui rytojaus pietus pagaminti, palyginti, nu ir gal nusiramins organizmas. Nes dabar tai dar galeciau antra treniruote atvaryti, virsutinei kuno daliai smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Pireja @ 2016 09 26, 23:42)
Donstop, bandyk pas dietologe nueiti. Bet akcentuok ne tik svori, bet ir sveikesne mityba, pasakyk, kad nepavyksta su darzovemis susidraugauti. Gal jai pavyks tave psichologiskai nuteikti. Bet eik pas patikrina, su rekomendacija  4u.gif



Bandysiu, bet šiai dienai toks malonumas ne pagal mano kišenę, aš gi net sporto klubui nesukrapštau kapeikų, kur jau ten lankytis pas dietologę, juolab pas populiarią smile.gif Čia jau kai dirbsiu ir uždirbsiu smile.gif
Atsakyti
Mane tai vis dar atakuoja kilo.lt biggrin.gif siuntinėja į paštą visokius pasiūlymus, dabar kaip tik akcija, perki vieną valgiaraštį - gauni antrą dovanų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 09 27, 09:14)
Mane tai vis dar atakuoja kilo.lt biggrin.gif siuntinėja į paštą visokius pasiūlymus, dabar kaip tik akcija, perki vieną valgiaraštį - gauni antrą dovanų biggrin.gif

O antras - kitoks? biggrin.gif
O man nei skambino, nei rašė, iškart suprato, kad beviltiška su manim prasidėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 09 27, 08:32)
O antras - kitoks?  biggrin.gif
O man nei skambino, nei rašė, iškart suprato, kad beviltiška su manim prasidėti  lotuliukas.gif

Oj, nepabaigiau normaliai rašyt. Antras dovanų nemokamai smile.gif tipo draugei arba sau prasitęsti smile.gif
Atsidariau pažiūrėt konrečiai, tai reik pirkt minimum 3 mėn jei gerai suprantu.
VA
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 09 27, 07:08)
Bandysiu, bet šiai dienai toks malonumas ne pagal mano kišenę, aš gi net sporto klubui nesukrapštau kapeikų, kur jau ten lankytis pas dietologę, juolab pas populiarią  smile.gif  Čia jau kai dirbsiu ir uždirbsiu  smile.gif

Nusipirkti paslauga - lengviausias kelias. Bet daug sportuojanciu, sveikai ir reguliariai besimaitinanciu gali rasti pinterest, instagram, FB. Onabukplona savo FB paskyroje pries kelias savaites buvo i tema parasiusi 'straipsniuka', paziurek. Man paciai buvo idomu paskaityti 4u.gif Pas mane gi problematiskiausia vieta yra pilvas. Po vakar treniruotes net galvoju, kad pas mane jokiu pilvo preso raumenu nera, ka tik pagimdziusios ar gerokai vyresnes labiau pakelia kruvi, nei as. Bet jau pradedu uzsikabinti uz sporto, net gal pradesiu karta ar du per savaite namie sportuoti.
Naktis vel bele kokia buvo. Bet pasigooglinau, pasirodo, problema zinoma ir dazna, itin daznai pasitaikanti po kardio treniruociu (mano atvejis). Tik dar neturejau laiko paieskoti, kaip ja spresti. Bet svarbu, kad ji ivardinta, o kiekvienai problemai egzistuoja sprendimas.
Atsakyti
Sveikos. Pas mane +0,9kg per 2 sav. (viso 63,3). Sveriausi kiekviena ryta, ir supratau, kad man svori "kelia" vakariniai pavalgymai, net jei vakariene - tik nedidele sriubos lekste. Vakar ryte virsvorio buvo 0,3kg, vakare pavalgiau rukytos desros ir pomidoro (be duonos), nu ir amen siryt. Reiskias, mano organizmas tikrai nesusidoroja su vakarinemis kalorijomis. Reikes daryti isvadas ir koreguotis valgymus.
Idomiausia tai, kad kelnes vis labiau verztis reikia, nepaisant negraziu svarstykles skaiciu thumbup.gif
Ir dar - Planko pratimas talijai tikrai labai efektyvus, jau matau pokycius. Nors pradzioje buvau labai skeptiska, mat talija - mano pati problematiskiausia sritis.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Pireja @ 2016 10 02, 10:13)

Ir dar - Planko pratimas talijai tikrai labai efektyvus, jau matau pokycius. Nors pradzioje buvau labai skeptiska, mat talija - mano pati problematiskiausia sritis.

Pakomentuok plačiau smile.gif Kiek laiko jau atlikinėji šį pratimą, kaip tiksliai darai ir kiek laiko jį atlieki? Kaip suprantu, čia "lentos" pratimas, ar yra dar kokių niuansų?
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 02, 09:39)
Labas rytas  smile.gif
Pakomentuok plačiau  smile.gif  Kiek laiko jau atlikinėji šį pratimą, kaip tiksliai darai ir kiek laiko jį atlieki? Kaip suprantu, čia "lentos" pratimas, ar yra dar kokių niuansų?

Mes ji sporte darome, tai gautusi 2x per savaite, bet po kelis kartus per treniruote. Yra iv. variaciju, pvz., klasikinis variantas - pilvas horizontaliai grindims, shoniniu lasiniu tirpdymui - shonas horizontaliai grindims. Gali remtis alkunemis, gali delnais. Galima kojas "pajungti", pvz. klasikiniame variante pritraukiant koja prie krutines.
As kol kas atlikiniju tik paprastaji varianta, nes dar ne visuomet isbunu reikalaujama laika.
Siaip maciau internete ne viena issuki - pratima daryti kiekviena diena, vis ilginant laika.
Jis ne tik plokstina pilva, bet ir plonina talija. As pradzioje buvau skeptiska, bet dabar pati matau rezultata ir galiu pasakyti, kad tikrai veikia ten, kur reikia.
Atsakyti
Pireja, o kodėl manai, kad figūrą tau gerina būtent tas pratimas, ne viso tavo atliekamo sporto visuma? Aš bandau išsiaiškinti, ar darant tik šį pratimą matytųsi rezultatas koks nors, jei greta nebūtų jokio kito sporto ax.gif
Atsakyti