Įkraunama...
Įkraunama...

Namai iki 80 m2 - maži, bet neprasti! III d

QUOTE(FIEDZIA @ 2016 09 30, 09:51)

-
Turite nama 80m2 registru centre ir neregistruota 80m2 garaza. Faktiskai 160m2 nama.

PS
http://www.celebrity...des-600x450.jpg


Jau taip ir isivaizduoju musu klimato salygom, kaip molinas liolinas arba apsnigtas auto ivaziuoja i svetaine umn.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2016 10 10, 22:11)
Jau taip ir isivaizduoju musu klimato salygom, kaip molinas liolinas arba apsnigtas auto ivaziuoja i svetaine  umn.gif

Jeigu esi ubagas ir neturi pinigu garazui tai tenka masina laikyti svetaineje. Kiti ubagai net svetaines masinai neturi jie iskloja kiema trinkelemis ir sukala virs ju stoga. Arba lauke prikala lentu su gultais, o salia po atviru dangumi baseina irengia.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FIEDZIA @ 2016 10 11, 14:04)
Jeigu esi ubagas ir neturi pinigu ....


Jei esi ne ubagas ir turi daug pinigų, tai nesilankai tokiuose forumuose, pasistatai tai, ką tau rekomenduoja axujienai brangus arxitektas ir jam gyliai pxj tavo svetaines/garažo nesamonė.
Atsakyti
Stoginė- tipo blogai ?
Dar pigiau gal metalinius garazus pastatyt, ir irengt juose.... svetaines. Projektuot nereiks, leidimu nereiks, pridavinėt nereiks...😆
Išeitų taip...

QUOTE(FIEDZIA @ 2016 10 11, 13:04)
Jeigu esi ubagas ir neturi pinigu garazui tai tenka masina laikyti svetaineje. Kiti ubagai net svetaines masinai neturi jie iskloja kiema trinkelemis ir sukala virs ju stoga. Arba lauke prikala lentu su gultais, o salia po atviru dangumi baseina irengia.
4u.gif

Atsakyti
Rašo visiškus vėjus, kiekvieną kartą siūlo statyt nelegalius statinius, laikyt mašiną svetainėj, o jūs dar diskutuojat su juo? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gediminas_: 11 spalio 2016 - 20:13
QUOTE(gediminas_ @ 2016 10 11, 19:57)
Rašo visiškus vėjus, kiekvieną kartą siūlo statyt nelegalius statinius, laikyt mašiną svetainėj, o jūs dar diskutuojat su juo? biggrin.gif

jeigu su jumoru pas jus problemos, tai tada gal ir vėjai biggrin.gif
bet:
1. Kitoks požiūris nebūtinai turi būti smerktinas. Žmonės tik dabar pradeda sugebėt patvirtint ir suprast Ensteino teorijas. Tai kaip jis atrodė savo laiku?
2. mašina svetainėje nėra koks tai visiškas eksliuzyvas. Tik niekas ten nestato tos mašinos, su kuria kasdiena po molynus važinėja
mums būtent tokią idėją buvo vienas dizaineris pasiųlęs, bet buvo maža problemėlė. Mažiau kaip Ferari ten negalėjo būti biggrin.gif Mano Opel Corsa 1998 metų gimimo netiko biggrin.gif
Kadangi iki Ferari labai toli, tai vietoje stiklo į garažą, stovi siena paprastoji lotuliukas.gif nors pati idėja man žiauriai patiko. Jeigu būtų kur sudėti visą bordaką iš garažo, aš ten gėles augunčiau ir tada man tiktų biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, sprendžiam ir mes dilemą, kokį namą statyti:iki 80 kv. ar didesnį. Mums erdvių nereikia, man asmeniškai dideli namai net ir nepatinka, tai pradėjau kaupti info apie namus iki 80 kv. Tikiu, kad apie tai jau kalbėjote kažkas, nu bet dvi temas perversti po 50 psl labai daug laiko užima, tai tikiuosi gauti atsakymą dėl mansardos. Skaičiau, kad laiptai gali būti tik išskleidžiami į ją, o konkrečiai koks aukštis, ar galimi stoglangiai, ar galima laisvai langus įrenginėt kur tik nori joje... Nu ir visa kita vertinga informacija arba nuoroda į informacijos šaltinį prašau pasidalinkit. mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu įtarimą, kad daug kas priklauso nuo savivaldybės klerkų, kas galima vienoj savivaldybėj, nebūtinai bus leidžiama kitoj (čia apie mansardą).
Atsakyti
QUOTE(Eveta @ 2016 10 17, 14:14)
Sveiki, sprendžiam ir mes dilemą, kokį namą statyti:iki 80 kv. ar didesnį. Mums erdvių nereikia, man asmeniškai dideli namai net ir nepatinka, tai pradėjau kaupti info apie namus iki 80 kv. Tikiu, kad apie tai jau kalbėjote kažkas, nu bet dvi temas perversti po 50 psl labai daug laiko užima, tai tikiuosi gauti atsakymą dėl mansardos. Skaičiau, kad laiptai gali būti tik išskleidžiami į ją, o konkrečiai koks aukštis, ar galimi stoglangiai, ar galima laisvai langus įrenginėt kur tik nori joje... Nu ir  visa kita vertinga informacija arba nuoroda į informacijos šaltinį prašau pasidalinkit. mirksiukas.gif


vienas iš šaltinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(remiga @ 2016 10 17, 20:57)

Geras saltinis. Kelios pastabos:
1. seimai, su suaugusiais vaikais, geriau statyti 2 namus
2. projektu planuose tamburai/koridoriai uzima tiek kiek kambarys
Atsakyti
QUOTE(remiga @ 2016 10 17, 20:57)


Ačiū, šitą jau mačiau. smile.gif Mane konkrečiai domina reikalavimai mansardai. Gal kas nors neseniai įsirenginėjo?
Atsakyti
Eveta, jei butent kalbi apie mansardas, tai čia biškeli ne į temą. Bet ar namui iki 80 kv. ar didesniam, taikomos tos pačios mansardos taisyklės.
Mansardos plotas į bendra plotą įsiskaičiuoja nuo 1,6 m aukščio, laiptai į bendrą plota neįsiskaičiuoja (dar reikėtu apie juos pasiskaityti pirmą temos ppsta, kažkas jei gerai paminėta yra apie aukščius). Siūlyčiau nuodugniai perskaityti pirmą postą šios temos.
Atsakyti