Įkraunama...
Įkraunama...

Namai iki 80 m2 - maži, bet neprasti! III d

QUOTE(Waidosas @ 2017 01 11, 11:38)
Vietoj to, kad dar supaprastintų ir padidintų iki 90m2 , kas manau yra optimalu, tai ne viska uždraudė ir pasidarė dar viena pinigų melžyklą.Valstiečių cinizmas - iki rinkimų žadėjo mažinti biurokratizmą . Po rinkimų daro atvirkščiai - . Kaime ir taip namus stato beveik vien turčiai, turintys kitus namus mieste, nes kaimiečiai sunkiai surenka pinigų namui. Dabar jiems dar labiau teks pakratyti pinigines ir lenkti galvas valdininkams, kurie aišku, išduos tuos leidimus, pažymas, tik ne už dyką.Jus man pasakykit, kas gali apsikesti sitam durnyne ? Vieni leidzia, kiti jau neleidzia. Pasikeicia valdzia ar perstumdo kedes vel kiekvienas kvailys su inciatyva kelia savo reikalavimus tik spek ausim karpyti ir uz popierius visiems moketi jau statyti nera kada.


Nu taip gi, ir taip zmoniu neliko , matyt "skatina taip kad ir likusieji neisvaziuotu", tiesa pasakius - uzknyso juodai. Kiekvienais metais tik daugiau mokesciu, viskas sudetingiau- paskola paimt, nama pasistatyt,i i darzeli patekt..... kas gero siais metais bus igyvendinta.
Atsakyti
QUOTE(estus @ 2017 01 09, 09:10)
<p>Mano nuomone po įstatymų pasikeitimų statytį 80m2 namą nėra logišką, tos pačios procedūros laukią kaip ir statant 100 ar daugiau. O dadėjus tuos 20m2 galimą ir katelynę pasidarytį ir t.t.
</p>


Procedūros statybos leidimui ir rašytiniam pritarimui tikrai ne tos pačios.
Atsakyti
QUOTE(milumila70 @ 2017 01 11, 12:52)
Kadangi nebuvau susipažinusi su senomis procedūromis,kas tiksliai pasikeitė popierizme?


Jūs nesigąsdinkit smile.gif Pasikeitė, kad anksčiau rašytinis pritarimas buvo privalomas tik mieste ir paveldo, kultūros paveldo teritorijose, dabar privalomas ir kaime, bet tų rašliavų apie piniginių kratymą ir sulyginimą su statybos leidimo gavimo procedūra aš nesuprantu, nes rašytinį pritarimą gauti lengviau, paprasčiau, greičiau, nereikia jokių pranešimų apie statybų pradžią, prižiūrėtojus ir t.t. Statybų skirtumas be rašytinio pritarimo ir su juo tik tas, kad reikia bent supaprastinto projekto, kurį mano supratimu ir be pritarimo geriau turėti, tai tą piniginės pakratymą čia gal ir sutapatina su projekto išlaidomis, nes kitų ženklių išlaidų vien dėl to, kad privalomas rašytinis pritarimas neatsiranda, apart 37 Eur žyminio mokesčio už rašytinį pritarimą. Tai jei čia tiek triukšmo dėl tų 37 Eur, tada gal geriau išvis apie jokias statybas net negalvoti, nes statant nenumatytų išlaidų atsiras daugiau ir didesnės apimties.
Atsakyti
Ačiū! Labai naudinga informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sena ragana @ 2017 01 11, 19:56)
Jūs nesigąsdinkit smile.gif Pasikeitė, kad anksčiau rašytinis pritarimas buvo privalomas tik mieste ir paveldo, kultūros paveldo teritorijose, dabar privalomas ir kaime, bet tų rašliavų apie piniginių kratymą ir sulyginimą su statybos leidimo gavimo procedūra aš nesuprantu, nes rašytinį pritarimą gauti lengviau, paprasčiau, greičiau, nereikia jokių pranešimų apie statybų pradžią, prižiūrėtojus ir t.t. Statybų skirtumas be rašytinio pritarimo ir su juo tik tas, kad reikia bent supaprastinto projekto, kurį mano supratimu ir be pritarimo geriau turėti, tai tą piniginės pakratymą čia gal ir sutapatina su projekto išlaidomis, nes kitų ženklių išlaidų vien dėl to, kad privalomas rašytinis pritarimas neatsiranda, apart 37 Eur žyminio mokesčio už rašytinį pritarimą. Tai jei čia tiek triukšmo dėl tų 37 Eur, tada gal geriau išvis apie jokias statybas net negalvoti, nes statant nenumatytų išlaidų atsiras daugiau ir didesnės apimties.

O kur projektas? Kur A klases sertifikatas? Projekto jau pats nebegali nusibraizyti.Gausis ne 37 eu , o minimum 1000eu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Waidosas: 11 sausio 2017 - 21:39
QUOTE(Sena ragana @ 2017 01 11, 20:56)
Jūs nesigąsdinkit smile.gif Pasikeitė, kad anksčiau rašytinis pritarimas buvo privalomas tik mieste ir paveldo, kultūros paveldo teritorijose, dabar privalomas ir kaime, bet tų rašliavų apie piniginių kratymą ir sulyginimą su statybos leidimo gavimo procedūra aš nesuprantu, nes rašytinį pritarimą gauti lengviau, paprasčiau, greičiau, nereikia jokių pranešimų apie statybų pradžią, prižiūrėtojus ir t.t. Statybų skirtumas be rašytinio pritarimo ir su juo tik tas, kad reikia bent supaprastinto projekto, kurį mano supratimu ir be pritarimo geriau turėti, tai tą piniginės pakratymą čia gal ir sutapatina su projekto išlaidomis, nes kitų ženklių išlaidų vien dėl to, kad privalomas rašytinis pritarimas neatsiranda, apart 37 Eur žyminio mokesčio už rašytinį pritarimą. Tai jei čia tiek triukšmo dėl tų 37 Eur, tada gal geriau išvis apie jokias statybas net negalvoti, nes statant nenumatytų išlaidų atsiras daugiau ir didesnės apimties.


Projekto kaina tik brėžinių ir projekto su visa dokumentacija derinimui paruošimui ir pritariamojo rašto gavimu skiriasi mažiausiai dvigubai. Kad ir tame pačiame populiariame projektų puslapyje kur dažnai čia kaip pvz dedami išplanavimai, brėžiniai 80kv 560eur, su pritarimu 1390eur
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simkka: 11 sausio 2017 - 21:45
QUOTE(simkka @ 2017 01 11, 22:40)
Projekto kaina tik brėžinių ir projekto su visa dokumentacija derinimui paruošimui ir pritariamojo rašto gavimu skiriasi mažiausiai dvigubai. Kad ir tame pačiame populiariame projektų puslapyje kur dažnai čia kaip pvz dedami išplanavimai, brėžiniai 80kv 560eur, su pritarimu 1390eur


O kaip del laiko? Kiek uztrunka gaut pritarimus
Atsakyti
Skiriasi.... bet juk už jus viską padaro! O kas jums neleidžia patiems to daryti? Nebent, galvojate, kad jums kaip mažiems vaikams viskas turi būti atnešta ir padaryta.
Nesakau, kad viskas paprasta, bet tikrai nėra taip sudėtinga. Dabar pats kelis trikdžius sprendžiu - ir tikrai nėra sunkiausia susivokti kam prašymą rašyti, ką jame parašyti.... sunkiausia laukti 20 darbo dienų! va tas tai užknisa negyvai, o ypač jei kokio klausimo neišsprendi, kitų negali pradėti... o jei dar tenka antrą kartą tą patį prašyti...
Atsakyti
QUOTE(Waidosas @ 2017 01 11, 21:38)
O kur projektas? Kur A klases sertifikatas? Projekto jau pats nebegali nusibraizyti.Gausis ne 37 eu , o minimum 1000eu


Kad projektas nekainuos aš ir nerašiau, rašiau, kad jį ir šiaip, mano supratimu, geriau turėti net ir statant be rašytinio pritarimo.
Atsakyti
QUOTE(erts @ 2017 01 11, 23:02)
Skiriasi.... bet juk už jus viską padaro! O kas jums neleidžia patiems to daryti? Nebent, galvojate, kad jums kaip mažiems vaikams viskas turi būti atnešta ir padaryta.
Nesakau, kad viskas paprasta, bet tikrai nėra taip sudėtinga. Dabar pats kelis trikdžius sprendžiu - ir tikrai nėra sunkiausia susivokti kam prašymą rašyti, ką jame parašyti.... sunkiausia laukti 20 darbo dienų! va tas tai užknisa negyvai, o ypač jei kokio klausimo neišsprendi, kitų negali pradėti... o jei dar tenka antrą kartą tą patį prašyti...

O projekto vadovas kas? Arba nebūtina?
Atsakyti
QUOTE(jolitti @ 2017 01 11, 21:56)
O kaip del laiko? Kiek uztrunka gaut pritarimus

puse metu sake mum
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2017 01 12, 00:49)
puse metu sake mum


Žiūrint kur statysite, jei tai kaimo vietovė ir neduok dieve turite šalia melioracijos griovius, ar kultūros paveldo objektą, tada viskas gali trukti gerooookai ilgiau, mūsų atveju virš 1 metų.

Baikite verkti kaip viskas blogai, nes forumas delfi lygio komentarus pradės primint iš serijos "vagys kolūkius sugriovė".
Atsakyti