Įkraunama...
Įkraunama...

Namai iki 80 m2 - maži, bet neprasti! III d

Yra aisku daug budu juos pastatyt i vieta, tik man netinka tokie atvejai. Pats esu projektuotojas ir man su jais dirbt. Kiekviena kart per skundus ar teismus,- profesonaliai neapsimoka. Uztat zmonem mielai padedu su jais kovot. Bet va reikalas pribrendo paciam, ir susidare sunkumu. Yra ten ir geru darbuotoju, bet jie tiesiai sviesiai pasako, kad cia ne nuo musu priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Massive_matininkas @ 2017 01 06, 10:41)
Yra aisku daug budu juos pastatyt i vieta, tik man netinka tokie atvejai. Pats esu projektuotojas ir man su jais dirbt. Kiekviena kart per skundus ar teismus,- profesonaliai neapsimoka. Uztat zmonem mielai padedu su jais kovot. Bet va reikalas pribrendo paciam, ir susidare sunkumu. Yra ten ir geru darbuotoju, bet jie tiesiai sviesiai pasako, kad cia ne nuo musu priklauso.

Atsimenu reikejo vienos senmerges parasa gauti. Diskutuoju lyg su bezdzione. Atsidaro durys ir uzeina vietiniai verslininkai. Tai kaip princese nusvito. Atrode gatava buvo pasikelti sijona ir cia pat tuos verslininkus aptarnauti man matant
Atsakyti
gal jie atnešė ko??? biggrin.gif

a dabar greit bus visur taip
http://www.am.lt/VI/index.php#a/17955



QUOTE(FIEDZIA @ 2017 01 06, 12:38)
Atsimenu reikejo vienos senmerges parasa gauti. Diskutuoju lyg su bezdzione. Atsidaro durys ir uzeina vietiniai verslininkai. Tai kaip princese nusvito. Atrode gatava buvo pasikelti sijona ir cia pat tuos verslininkus aptarnauti man matant

Atsakyti
Sveiki,žadame statyti namą mažylį. Kadangi būtini trys miegamieji,sunku rasti tinkamiausią projektą. Galbūt galėtumėte pakomentuoti įkeltą? Tambūra galvotume mažinti ir pridėti nedidelę katilinės patalpą. Patiko,nes vonios patalpa neišeina durimis į virtuvę ar svetainę kaip kitame populiariame projekte.


Pridėta:

Atsakyti
QUOTE(milumila70 @ 2017 01 08, 14:57)

na man rodos,kad bus mazai tamburo ,kad su katiline daryt
seip planas visai patogus,bet katilines ner
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2017 01 08, 18:12)
na man rodos,kad bus mazai tamburo ,kad su katiline daryt
seip planas visai patogus,bet katilines ner


Ačiū už nuomonę. O kokia optimali kvadratūra turėtų būti skirta tambūrui? Reikės derinti su architektu,gal šiek tiek pastumti virtuvę. Daugelis projektų labai nepatinka dėl vonios durų i svetainę ar virtuvę,miegamojo durų prie virtuvės ir panašiai.
Papildyta:
Kiek dabar žiūriu,tikriausiai reikėtų gerą kvadratą išlošti tambūrui ir katilinei ir aišku duris kitaip dėti
Atsakyti
QUOTE(milumila70 @ 2017 01 08, 18:46)

Dar i vonia paziurėkite, pas jus gal bus tik dušas (vonios nebus) ir is vonios koki 1kvadr. paimtumete.
1.4 kambari drabuzinė, gal Jums užtektų tik spintos, ir vel koki kvadrata turit

Projektas visai nieko, bent jau svetaine nebus duru pasauliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 08 sausio 2017 - 19:37
Ačiū! Vonios reikės,maži vaikai. Gal dar kas turėtų pasidalinti funkcionalių mažų namukų projektų?
Atsakyti
QUOTE(milumila70 @ 2017 01 08, 21:04)
Ačiū! Vonios reikės,maži vaikai. Gal dar kas turėtų pasidalinti funkcionalių mažų namukų projektų?

Vaikai auga ;)
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2017 01 08, 19:35)
Dar i vonia paziurėkite, pas jus gal bus tik dušas (vonios nebus) ir is vonios koki 1kvadr. paimtumete.
1.4 kambari drabuzinė, gal Jums užtektų tik spintos, ir vel koki kvadrata turit

Projektas visai nieko, bent jau svetaine nebus duru pasauliu

cia gal kaip kam ,man geriau duru karalyste nei maza svetaine smile.gif
siandien kaip tik buvau tokios kvadraturos bute smile.gif visiskai i akis nekrito durys, o ir svetaine erdvi nes as puikiai zinau,kad visas gyvenimas musu seimos bsu tik svetaineje wub.gif tad man tie kambariai gali buti minimalus , o kolidoriaus prasmes nematau. Siandien galutinai supratau gyvai pamacius,kad musu projaktas mum tobuliausias
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2017 01 08, 22:27)
cia gal kaip kam ,man geriau duru karalyste nei maza svetaine smile.gif
siandien kaip tik buvau tokios kvadraturos bute smile.gif visiskai i akis nekrito durys, o ir svetaine erdvi nes as puikiai zinau,kad visas gyvenimas musu seimos bsu tik svetaineje  wub.gif tad man tie kambariai gali buti minimalus , o kolidoriaus prasmes nematau. Siandien galutinai supratau gyvai pamacius,kad musu projaktas mum tobuliausias


Na čia virtuvės ir svetainės kvadratūra didesnė nei daugelio projektų smile.gif koridorius irgi mažiukas palyginus :/ man irgi patiko projektai be koridoriaus,bet praktiškai neišsprendžiu daug klausimų. 1. Durys šalia virtuvės (miegamojo,vonios). Dėl kvapų kažkaip nepriimtinas variantas. 2. Pati svetainė,nes per duris nelieka net normalios sienos televizoriui,sekcijai.
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2017 01 08, 22:16)
Vaikai auga ;)


Teisybė,galvojau,gal išsisuktume,bet dar visai pipirai,maudynės džiaugsmas,o dušo tam neužteks:) bet gal bandysim galvoti apie dušą aukštais kraštais
Atsakyti
QUOTE(milumila70 @ 2017 01 08, 22:51)
Na čia virtuvės ir svetainės kvadratūra didesnė nei daugelio projektų smile.gif  koridorius irgi mažiukas palyginus :/ man irgi patiko projektai be koridoriaus,bet praktiškai neišsprendžiu daug klausimų. 1. Durys šalia virtuvės (miegamojo,vonios). Dėl kvapų kažkaip nepriimtinas variantas. 2. Pati svetainė,nes per duris nelieka net normalios sienos televizoriui,sekcijai.

nu 28/29kv yar tikrai mazai man mazai ir 34kv.
O durys galima pastumdyti ir puikiai viskas tilps. Na ziuresim eigoi kaip cia gausis smile.gif
Atsakyti