Įkraunama...
Įkraunama...

LIAPKO kilimėlis

Sveiki,
Gal kas nors naudojate Liapko kilimėlį? Būtų įdomu išgirsti jūsų nuomones ir atsiliepimus. Žinau, kad tai nėra labai populiari prekė, bet vis dėlto.
Atsakyti
o kas per stebuklingas kilimelis? bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi maciau reklama, kad jis su kazkokiom adatelem, kurios veikia tam tikrus taskus. Mane irgi domina ar kas bande smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 07 26, 09:46)
o kas per stebuklingas kilimelis?  bigsmile.gif

Aš ir pati gerai nežinau ax.gif Mano mamos draugė iš Amerikos parsivežė. Kiek pasakojo su adatėlėmis, kaip ir rašė ditax, kad veikia tam tikrus taškus. Tai va ta draugė davė savo mamai panaudoti, o senolė jo atgal nebegrąžino, nes sakė, kad jau labai gerai masažuoja. Kadangi mano mama pati užsinorėjo pirkti, tai ir paprašė manęs parinkti daugiau nuomonių, nes daiktas nepigus (apie 200 Lt), kiek žinau.
Atsakyti
Na tema gerokai paenusi ir apmirusi, bet.. gal atsigaus g.gif

Šiandien pirmą kartą išgirdau ir pabandžiau Liapko kilimėlį. Poveikis buvo įspūdingas, jaučiau karštį nugaroj, po to toks geras malonus kengvumas thumbup.gif
Taigi galvoju įsigyti šį daiktą, nes turiu rimtų bėdų su stuburu ir kraujotaka.
Visgi gal dar kas naudojate, pasidalinkite įspūdžiais g.gif 4u.gif
Atsakyti
MB naudoja - patenkintas. Man tai baisiai tos adatėlės atrodo, sakau, lašinių nėra, nebus kur joms susmigti lotuliukas.gif
Šiaip MB turi ukrainietišką, gula ant jo kai nugarą skauda. Sako, kad nuima skausmą. Net sugeba ant jo miegoti biggrin.gif
Aš pati turiu tik tokį mažą kvadratuką, tai darbe, kai ranka laisva maigau
Atsakyti
QUOTE(PienėsPūkas @ 2008 08 12, 14:15)
MB naudoja - patenkintas. Man tai baisiai tos adatėlės atrodo, sakau, lašinių nėra, nebus kur joms susmigti  lotuliukas.gif
Šiaip MB turi ukrainietišką, gula ant jo kai nugarą skauda. Sako, kad nuima skausmą. Net sugeba ant jo miegoti  biggrin.gif
Aš pati turiu tik tokį mažą kvadratuką, tai darbe, kai ranka laisva maigau

Na man tos adatėles visai nieko (lašinių lyg neturiu pertekliaus tongue.gif )

Šiandien dar ir poliklinikoj pasiklausinėjau (fizioterapijoj lankausi), tai ir pacientų neblogi atsiliepimai thumbup.gif

Tai šitas LIAPKO kaip suprantu ir yra Ukrainietiškas. O kitų kažin būna, na analogas g.gif Nes masažistė sakė, kad nėra analogų, bet jos tikslas buvo man parduoti tą kilimėli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PienėsPūkas @ 2008 08 12, 14:15)
MB naudoja - patenkintas. Man tai baisiai tos adatėlės atrodo, sakau, lašinių nėra, nebus kur joms susmigti  lotuliukas.gif
Šiaip MB turi ukrainietišką, gula ant jo kai nugarą skauda. Sako, kad nuima skausmą. Net sugeba ant jo miegoti  biggrin.gif
Aš pati turiu tik tokį mažą kvadratuką, tai darbe, kai ranka laisva maigau

As irgi tik gerus atsiliepimus girdejau apie si daikta. Gal butu galima suzinoti kur pirkote ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(manti @ 2008 08 12, 19:52)
As irgi tik gerus atsiliepimus girdejau apie si daikta. Gal butu galima suzinoti kur pirkote ax.gif ?

Aga aš ir dabar žiūrinėju nete kur galima būtų nusipirkti mirksiukas.gif
LT tai Rytų ženklai pardavinėja (beje pigiau nei SPA centre siūlė). Dar gal surasiu kur Ukrainoje, nes yra galimybė, kad parvežtų. Tik dar nieko gero neradau g.gif
Atsakyti
Jo mano pazistamas man parveze is Ukrainos 20*60 kazkur uz 70 LT. Liuks daiktas, kadangi nuo 20 metu turiu dziaugsmeli - radikulita, tai jis man po poros kartu padejo.
Atsakyti
Aš irgi noriu thumbup.gif kaip vadinasi tas iš Ukrainos mirksiukas.gif
Atsakyti
Kilimėlis - aplikatorius Liapko arba Lepko kaip kur rašo (Ukraina).
Atsakyti