Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

QUOTE(blomberge @ 2017 12 10, 21:57)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="žydroji svajonė" data-cid="71922208" data-time="1512910570"><div><p>prisiminiau apie temą šiandien vartotojo įkelta nuotrauka
Ką gi..mes auginame pilvelį. Po poros dienų jau bus 30 savaičių. Tyliai džiaugiuosi kiekviena diena vartotojo įkelta nuotrauka
IVF dariausi pas gydytoją Mrugach.. pavyko iš 2 karto su papildomu leidžiamu PRG. Tik atvykus 3 vizitui pas Mrugach po sėkmingo apvaisinimo pasakiau, jog papildomai naudoju rusišką ir turkišką leidžiamą PRG.
Jeigu po tiesai tai šis mano bandymas pas Mrugach turėjo būti paskutinis. Su vyru kalbėjomės, kad daugiau Bociane nebandysime jeigu nepavyks. Kita mūsų stotelė turėjo buti Gdansko Invicta.
Beje..jeigu kam reikia turiu dar nepilną dėžutę Lutinus. Rašykit jeigu ką AŽ.</p></div></blockquote><p>Kai prisijungiau prie sitos temos viska saziningai perskaiciau ir sekiau Jusu istorija... Na, po nesekmiu visada ateina sekme, labai labai sveikinu!!!
</p><p>Irgi turi apsiginklavus leidziamu progesteronu smile.gif
</p><p></p><p>Nelabai aktyvi sita tema, bet gal daugiau mergaiciu atsilieps 😊
</p><p>Mes pas gyd.B.Pietšycki. Labai malonus, atidziai perziyrejo turimus, kuriuos dariau LT. Labai tikiuosi, kad ir mums pasiseks, turi pasisekt! Juk sako, kad trecias kartas nemeluoja 😊
</p><p></p>

Džiaugiuosi, kad mano istorija kažkam aktuali ir naudinga smile.gif tikrai buvo visko daug.. tiek LT tiek PL... Linkiu, kad šis kartas būtų paskutinis. 4u.gif

QUOTE(Famili @ 2017 12 11, 14:46)
<p>Žydroji svajonė, dažnai pagalvoju apie tave  4u.gif jau nebedaug liko. Ko laukiat? wub.gif​ </p>

Labas Famili 4u.gif sūnaus laukiame.. antro biggrin.gif nors labai tikėjausi, kad bus mergytė bigsmile.gif nestuke.gif

QUOTE(Famili @ 2017 12 11, 14:47)
<p>Mano merginoms jau pusė metukų, gruodį planuojame pramoginę kelionę į Belstogę, audžių mintį užsukti pasilabinti su Mrugač biggrin.gif​ </p>

Kaip augat? viskas ok? ax.gif
aš taip pat planavausi kelionę kai bus pusmetukas sūnui, bet labai nenoriu palikti šuns vieno ax.gif biggrin.gif matyt reiks kažkur pasiplanuoti artimesnę kelionę arčiau ax.gif
Atsakyti

Džiaugiuosi, kad mano istorija kažkam aktuali ir naudinga smile.giftikrai buvo visko daug.. tiek LT tiek PL... Linkiu, kad šis kartas būtų paskutinis. 4u.gif

Labas Famili 4u.gifsūnaus laukiame.. antro biggrin.gifnors labai tikėjausi, kad bus mergytė bigsmile.gifnestuke.gif

Kaip augat? viskas ok? ax.gif
aš taip pat planavausi kelionę kai bus pusmetukas sūnui, bet labai nenoriu palikti šuns vieno ax.gifbiggrin.gifmatyt reiks kažkur pasiplanuoti artimesnę kelionę arčiau ax.gif

Aciu, irgi to labai labai noreciau :)

Atsakyti

Sveikos, merginos, nežinau ar pamenat mano istoriją, bet turėjau du IVF pas Mrugach, nesėkimngus.. Po paskutinio karto supykau ant gydytojo ir buvau užsirašius gruodžio pabaigoje į Embrions LV, bet forumietė Alison perkalbėjo ir visgi vakar buvau vėl Bociane, bet šį kartą pas Grygoruk, kitą ciklą pradedam skatinimą ir bandysim dar kartą  :)  Taip norėčiau, kad ir mano istorija būtų sėkminga, kaip Familli ir Žydrosios svajonės  :)​ 

Atsakyti
Sveikos merginos,nors niekada nieko nerasiau sioje temoje,taciau atidziai skaiciau ir jusu komentaru deka nusprendziau ir as kreiptis i Bocian(negalejom pastot 5metus).darem du Eko ir deja nieko nesigavo.nors problemos buvo tik pas vyra(as is pirmos santuokos turiu dukra).nors embrionai ir buvo 5d ir ivertinti AA.taciau iskart po antro nesekmingo bandymo as pastojau naturaliu budu! Kaip tai ivyko nezinia,ar visgi vaistu vartojimas kazka itakojo ar tesiog koks stebuklas ivyko 4u.gif
Siandien jau supuoju pusmetinuke wub.gif
Dalinuos savo istorija su tikslu ikvepti ir neprarasti tikejimo.Stebuklai tikrai buna.
Taip pat radau likusiu vaistu ir noriu padovanot.liko:
Clexane 5 svirkstai.
Estrofem pilna pakuote(28tab.)
Lutinus 9zvakutes su nauju tuo "kistuku"
Duphaston 2 tab.
Puregon Pen su 2 naujom adatelem.
Cia bunu labai retai,tad susisiekti galite tel:868401665 Vilnius
Atsakyti

Sveikos, merginos, nežinau ar pamenat mano istoriją, bet turėjau du IVF pas Mrugach, nesėkimngus.. Po paskutinio karto supykau ant gydytojo ir buvau užsirašius gruodžio pabaigoje į Embrions LV, bet forumietė Alison perkalbėjo ir visgi vakar buvau vėl Bociane, bet šį kartą pas Grygoruk, kitą ciklą pradedam skatinimą ir bandysim dar kartą  :)  Taip norėčiau, kad ir mano istorija būtų sėkminga, kaip Familli ir Žydrosios svajonės  :)​ 

Labas Aguonyte :)

Kaip jums sekasi? Gal jau stimuliacija pradejai? 

As tai po truputi pradedu tyrimus daryti - onkocitologini pasidariau, labai bijojau, kad ko nerastu, bet viskas :) Sausio 15 d einam dar pas genetika - priduosim kraujo tyrimus del kariotipu. Seip kovo pradzioj planuojame pradet IVF procesa, tai atsakymu del kariotipu dar nebusime sulauke - ilgai juos daro. Bet bus kaip bus - tikiusi geriausio, kad nieko nesuras blogo. 

Atsakyti

Sveikos merginos,nors niekada nieko nerasiau sioje temoje,taciau atidziai skaiciau ir jusu komentaru deka nusprendziau ir as kreiptis i Bocian(negalejom pastot 5metus).darem du Eko ir deja nieko nesigavo.nors problemos buvo tik pas vyra(as is pirmos santuokos turiu dukra).nors embrionai ir buvo 5d ir ivertinti AA.taciau iskart po antro nesekmingo bandymo as pastojau naturaliu budu! Kaip tai ivyko nezinia,ar visgi vaistu vartojimas kazka itakojo ar tesiog koks stebuklas ivyko 4u.gif
Siandien jau supuoju pusmetinuke wub.gif
Dalinuos savo istorija su tikslu ikvepti ir neprarasti tikejimo.Stebuklai tikrai buna.
Taip pat radau likusiu vaistu ir noriu padovanot.liko:
Clexane 5 svirkstai.
Estrofem pilna pakuote(28tab.)
Lutinus 9zvakutes su nauju tuo "kistuku"
Duphaston 2 tab.
Puregon Pen su 2 naujom adatelem.
Cia bunu labai retai,tad susisiekti galite tel:868401665 Vilnius

Kaip smagu!!! Sveikinimai!

As irgi po nepavykusio IVF buvau pastojus naturaliai, bet 7 savaite nustojo vystytis... Dabar bandysime trecia IVF - si karta BOCIANe :)

Atsakyti

Taip, aš jau pradėjau stimuliaciją, už kelių dienų punkciją, taaaaaaip tikiuosi, kad šį kartą pavyks :4u:

Pas kokį gydytoją planuojat lankytis?

Atsakyti

Taip, aš jau pradėjau stimuliaciją, už kelių dienų punkciją, taaaaaaip tikiuosi, kad šį kartą pavyks :4u:

Pas kokį gydytoją planuojat lankytis?

Kaip foliukai auga? Ar dare kokius nors tyrimus nuo stimuliacijos pradzios? 

Planuojame pas gyd.B.Pietrszycki gydytis. Kaip daznai tenka vaziuoti i klinika? Ar gal jus ten apsigyvenot tam laikotarpiui?

Atsakyti
Merginos 4u.gif sėkmės Jums didžiausios nestuke.gif wub.gif
Atsakyti

Zydroji svajone, ačiū Tau už linkėjimus, labai tikiuosi, kad šį kartą pasiseks  :) 

Folikulai auga gerai, pirmadienį buvau pas gydytoją, apžiūrėjo kaip auga, padarė kelis hormonų tyrimus. Dešinėj pusės turiu 7 folius tinkamo dydžio, kairėje pusėje  4 kiek mažesni, bet gal irgi užaugs iki tinkamo dydžio, nors bet kokiu atveju apvaisinti galės tik 6.  :huh2: 

Mes važinėjame, tik va penktadienį anksti ryte bus punkcija, tai važiuosim jau rytoj iš vakaro. Šį kartą pas gydytoją reikėjo apsilankyti viso tris kartus, tuomet punkcija ir po kelių dienų įsodinimas, tad viso mums išeis 5 apsilankymai.

Atsakyti

Zydroji svajone, norėjau pasiteirauti Tavęs dėl progesterono. Mano prašymu gydytojas išrašė leidžiamo progesterono, tik nepasakė, kaip jį reikėtų leistis... Kaip suprantu po vieną ampulę per dieną? Ar pati dar leidiesi progesteroną? Iš kur jį perki?

Atsakyti

Sveikos visos. Seniai jau cia lankiausi. Aktyviausia buvau Bocian I-oje temoje, kai dariausi IUI Bocian, o veliau ir IVF. 

Dabar skaitau visu patirtis ir net siurpuliukai begioja per kuna. Zinau ka reiskia buti siame procese. Dabar auginu 8 men.sveika grazu berniuka, kuris musa visus augimo rekordus :) Svajones tikrai pildosi... linkiu jums stiprybes ir pirmyn pirmyn tiktai pirmyn ;) Bukit  :nestuke  

TURIU ATLIKUSIA VIENA GONAPEPTYL AMPUOLE, galioja iki 2018 04. Visa laika laikytas saldytuve, gal kam prireiks, kreipkites padovanosiu. Turiu ir dar visokiu likusiu vaistuku nuo IVF, daug tableciu :) Rasykit, dovanosiu jei kam reiks. 

Atsakyti