Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Sveikos!
Planuojame vykti konsultacijai del  IVF i Bocian klinika.Pas koki gydytoja patartumet uzsiregistruoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blomberge: 07 lapkričio 2017 - 10:23

Pati šioje klinikoje lankiausi pusantrų metų pas gydytoją Mrugac ir turiu blogos patirties... Dėl to patarčiau rinktis Grygoruk'ą, nemažai gerų atsiliepimų skaičiau iš forumiečių apie jį.

Aš pati dariausi 6 IUI, 2 IVF, bet nesėkmingai. Na, paskutinis kartas kibo, bet, dėja, nepavyko išsaugoti.

Patarimas vienas, domėkis pati, prašyk tyrimų, vaistų reikiamam laikotarpiui ir t.t. man išsaugot nepavyko dėl nežinojimo, tiesiog vaistų buvo išrašyta per mažai, o per anksti nustojus vartoti prg žirniukas iškrito ir neįsitvirtino. Galbūt ir negalima kaltinti gydytojo, pati nesusigribau prašyti, bet viskas buvo per mano nežinojimą, o paaiškinimo iš Mrugac'o nesulaukiau

Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 11 08, 17:54)
<p>Pati šioje klinikoje lankiausi pusantrų metų pas gydytoją Mrugac ir turiu blogos patirties... Dėl to patarčiau rinktis Grygoruk'ą, nemažai gerų atsiliepimų skaičiau iš forumiečių apie jį.
</p><p>Aš pati dariausi 6 IUI, 2 IVF, bet nesėkmingai. Na, paskutinis kartas kibo, bet, dėja, nepavyko išsaugoti.
</p><p></p><p>Patarimas vienas, domėkis pati, prašyk tyrimų, vaistų reikiamam laikotarpiui ir t.t. man išsaugot nepavyko dėl nežinojimo, tiesiog vaistų buvo išrašyta per mažai, o per anksti nustojus vartoti prg žirniukas iškrito ir neįsitvirtino. Galbūt ir negalima kaltinti gydytojo, pati nesusigribau prašyti, bet viskas buvo per mano nežinojimą, o paaiškinimo iš Mrugac'o nesulaukiau
</p>

Jūs savęs nekaltinkit. Gydytojams už tai pinigus mokame, kad jie viską mums susakytų ir viską padarytų. Mes neturime jiems priminti mirksiukas.gif
Atsakyti

Pati šioje klinikoje lankiausi pusantrų metų pas gydytoją Mrugac ir turiu blogos patirties... Dėl to patarčiau rinktis Grygoruk'ą, nemažai gerų atsiliepimų skaičiau iš forumiečių apie jį.

Aš pati dariausi 6 IUI, 2 IVF, bet nesėkmingai. Na, paskutinis kartas kibo, bet, dėja, nepavyko išsaugoti.

Patarimas vienas, domėkis pati, prašyk tyrimų, vaistų reikiamam laikotarpiui ir t.t. man išsaugot nepavyko dėl nežinojimo, tiesiog vaistų buvo išrašyta per mažai, o per anksti nustojus vartoti prg žirniukas iškrito ir neįsitvirtino. Galbūt ir negalima kaltinti gydytojo, pati nesusigribau prašyti, bet viskas buvo per mano nežinojimą, o paaiškinimo iš Mrugac'o nesulaukiau

Uzsiregiatravau pas Bartoša Pietšycki - geri atsiliepimai apie ji, lenkiskam tipo musu LT Pincete perskaiciau. Ziuresim, ka pasakys... O saves tikrai nekaltink, nors ir pati save kaltinu, kai buvau naturaliai pastojus, kad nereikalavau geresnes prieziuros... Bet ka jau cia... Mes irgi du kartus darem IVF LT, bet nesekmingai... Dar bandysite darytis IVF?

Atsakyti

Taip, bandysiu dar kartą, bet šį kartą užsirašiau LT Northwejuj pas Žiobaką, pasidarysiu visus galimus tyrimus ir tada bandysiu Embrions klinikoj Lenkijoj, gal bus sėkmingesnė procedūra  :ax: 

Beje, mes su donoru, dėl to Lt darytis IVF negaliu, na bet tyrimam sutarėm su Žiobaku. Boiane sakė, kad esu jauna, problema yra pas vyrą, tad turi pavykti. Po nesėkmingų IUI prašiau tyrimų, bet sakė, kad tikrai nereikia papildomai tikrtis, esu jauna, gleivinė viskas ok, foliai ok, tad nėra ko nerimauti, na bet šį kartą pasidarysiu viską, kas mano jėgom, o gal visgi ir pas mane yra bėdų, negali žinoti  :unsure:​ 

Atsakyti

Taip, bandysiu dar kartą, bet šį kartą užsirašiau LT Northwejuj pas Žiobaką, pasidarysiu visus galimus tyrimus ir tada bandysiu Embrions klinikoj Lenkijoj, gal bus sėkmingesnė procedūra  :ax:

Beje, mes su donoru, dėl to Lt darytis IVF negaliu, na bet tyrimam sutarėm su Žiobaku. Boiane sakė, kad esu jauna, problema yra pas vyrą, tad turi pavykti. Po nesėkmingų IUI prašiau tyrimų, bet sakė, kad tikrai nereikia papildomai tikrtis, esu jauna, gleivinė viskas ok, foliai ok, tad nėra ko nerimauti, na bet šį kartą pasidarysiu viską, kas mano jėgom, o gal visgi ir pas mane yra bėdų, negali žinoti  :unsure:​ 

Tikriausiai nirejai parasyti Embrions Latvijoje, o ne Lenkijoje...

Labai labai linkiu, kad pavyktu jums!

Atsakyti

Taip, Latvijoje, susimaišė jau visos klinikos galvoje :)  Na labai tikiuosi ir aš, kad Latvijos daktarų rankos bus sėkmingesnės :)

Atsakyti
Merginos kas leidotes lenkiska Prolutex. Leidotes i raumeni ar i pilva? Ir kokiomis dozemis?
Atsakyti
QUOTE(mune28 @ 2016 07 08, 22:35)
Turiu klausima,
Vakar įsodino embrionus 2, o šiandien kažkaip ružavai teplioja. Kaip manote- ar čia nieko baisaus?  :hm
Ačiū

Gali būti nuo kateterio trumpas pakraujavimas, jei sunkiau pavyko įkišti į gimdą ar kažkur užkliuvo, paerzino. Kateteriu įleidžia embrioną.
Atsakyti

Leidausi, gydytojas sakė leistis į pilvą, o dozės nepamenu tiksliai, berods po 25ml pe dieną.

Atsakyti

Merginos kas leidotes lenkiska Prolutex. Leidotes i raumeni ar i pilva? Ir kokiomis dozemis?

Labas 😊

Mes va irgi bandysime savo laime PL Bocian klinikoje. Gruodzio pradzioj vaziuojame pirmai konsultacijai. Labai baisu... 😣 Kaip jums ten, ar patiko?

Pas koki gyd.gydates? Mes uzsiregistravom pas Bartos Pietsycki.

Atsakyti

Na sunku pasakyti, prieš tai merginos labai gyrė šią kliniką ir ypatingai gydytojus Mrugac ir Grygoruk, aš pati lankiausi pas gyfytoją Mrugac, bet mano patirtis nekokia... Todėl po dviejų metų gydymosi ten, užsirašiau taip pat gruodžio pabaigoje į Embrions Latvijoje, žiūrėsiu, kaip ten 

Atsakyti