Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

QUOTE(žydroji svajonė @ 2017 07 12, 16:34)
Prg man atvežė draugė iš Rusijos. Po to gaudžiau temoje pas Stambulo klinikos merginas. Lenkiško prg nepirkau smile.gif
Pirmas ivfas nepavykęs.. Čia jau antras. Įsodino vieną, nes aš be gimdos kaklelio. Neišnešiočiau dvynukų.

Wow bigsmile.gif labai sveikinu! Kiek jum savaičių dabar? Tikiuos viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti

Gal galit parašyti kas tas Hečingas???Kada ir dėl ko daromas.Būsiu dėkinga.

Atsakyti
QUOTE(MeilesVaikai @ 2017 07 29, 15:15)
Wow  bigsmile.gif labai sveikinu! Kiek jum savaičių dabar? Tikiuos viskas bus gerai  4u.gif

Ačiū smile.gif beveik 11 savaičių smile.gif 4u.gif

QUOTE(elenija @ 2017 07 31, 08:27)
<p>Gal galit parašyti kas tas Hečingas???Kada ir dėl ko daromas.Būsiu dėkinga.</p>

embriono apdangalo pabraižymas, kad geriau prisitvirtintų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2017 07 31, 07:07)
Ačiū smile.gif beveik 11 savaičių smile.gif  4u.gif
embriono apdangalo pabraižymas, kad geriau prisitvirtintų  4u.gif

Gal nori prisijungti į kartu susiplanavusių temutę? Vis tiek kažkada kartu planavom, būtų smagu žinoti kaip tau sekas smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ar buvo kam, kad pries IVF gyd.Mrugach pasiule atlikti miomos salinimo operacija? Gal kas pas ji daretes sia operacija? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas turite nebereikalingo leidžiamo turkiško progesterono? Mielai nupirkčiau. smile.gif
Atsakyti

Sveikos, 

gal kas turi parduoti Clexane 0,4 ml? prasau i AZ :4u:​ 

Atsakyti

sveikos, turiu atliekamo estrofem, duphaston. taip pat turkiško Crinone gelio 16 vnt (galiojimas iki 2018 07).

 estrofem, duphaston - dovanoju.

Atsakyti

Nepavykus 1 IVF Lietuvoje, nusprendėme pabandyti Lenkijoje bocian klinikoje. Pasirinkau gyd. Grigoruk, ir esu be galo jam dėkingą, už viską. Bendravau su juo anglų kalba, vyras rusų. Beje dėl ribojamo apvaisinti embrionu skaičiaus, jis mums leido apvaisinti visus išpunktuotus kiaušinėlius. Aš jo pati paprašiau ir jis sutiko, tiesiog pasakykite, kad tai jau nebe pirmas IVF ir praeitą kartą iš daug išpunktuotų kiaušinėlių apsivaisino tik keli. musu atveju išpunktavo 12 iš jų galiausiai liko 5. du Isodino ir tris paaugino iki blastučiu ir užšaldė. Beje tie du ir prikibo ir šiandien man šypsosi... Dar keli patarimai, jeigu vyras turi problemu tegul pageria vitaminus, MOTILITYBOOST FOR MEN ir FERTILAID FOR MEN FERTILITY SUPPLEMENT, mano vyrui labai labai padėjo. gėrė du men. Aš gėriau fertilaid for woman ir mėnesi prieš ovaboost. Nzn ar čia vitaminai ar sekmė ar paskirti Gyd. Grygoruk vaistai, mums tiko, nes lyginant PL ir LT darytus IVF tai būtų kaip diena ir naktis.

 

Atsakyti

Jeigu kam reikėtų turiu šių atliekiemų vitaminų vyrui. Rašykite į AŽ

Atsakyti
Išparduodu vaistus: crinone 8% - 9-10 dėžučių, estrofem 3 dėžutės, zitrotek- antibiotikai 1 dėžutė, rulid, prednol likučiai, bet vienam protokolui po punkcijos užteks, berods reikia po 4 tabletes. Vilnius
Pirkta Turkijoj, tad žymiai pigiau nei Lt   4u.gif
Pirmenybė, kas imtų viską iškart  biggrin.gif    į a.ž.
Atsakyti

Na smagu girdėti ir tikrai džiugu, kad Jums pavyko :)  Aš Bociane dariau 6 IUI, 1 IVF, dėja - nesėkmingai :unsure:

Atsakyti