Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Labas vakaras, merginos, gal kuri turite atlikusiu Lutinus zvakuciu? Jei Kaune butu tobula.. Nezinau ar jos gelbes situacija, bet bent jau ramiau bus. Man isodino viena blastute 2BB, vilties mazai, pilva skauda kaip pries menstruscijas.. Baisu labai labai..
Atsakyti
QUOTE(jonė34 @ 2017 07 25, 23:28)
Labas vakaras, merginos, gal kuri turite atlikusiu Lutinus zvakuciu? Jei Kaune butu tobula.. Nezinau ar jos gelbes situacija, bet bent jau ramiau bus. Man isodino viena blastute 2BB, vilties mazai, pilva skauda kaip pries menstruscijas.. Baisu labai labai..

Žvakutės abejoju ar padės.. manau reiktų ieškotis leidžiamo prg.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2017 07 26, 07:16)
Žvakutės abejoju ar padės.. manau reiktų ieškotis leidžiamo prg.. unsure.gif



Ačiū už atsakymą. o gal galite dar paprotinti mane, ar po blastutes isodinimo irgi galioja 14 d. terminas testui atlikti? ar jis trumpesnis? ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri ryt poryt į Lenkiją vykstat. Gydytojas buvo išrašęs vaistus, maniau, jau nebereikės daugiau, o dabar pritrūkstu Lutinus ir Prolutex. Prašyčiau parvežti po dėžutę. 4u.gif O gal kuri turit užsilikusių? Parašykit į až, labai prašau.
Atsakyti
QUOTE(jonė34 @ 2017 07 26, 09:26)
Ačiū už atsakymą. o gal galite dar paprotinti mane, ar po blastutes isodinimo irgi galioja 14 d. terminas testui atlikti? ar jis trumpesnis? ax.gif

aš po IVF'o jau 8 dieną ėjau kraują priduoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 24, 17:13)
<p>Hmmmm, o kas yra mažas IVF paketas? smile.gif
</p><p>Aš po kelių metų pas Mrugach irgi svarstau šiam kartui pakeisti gydytoją ir pabandyt užsirašyt pas Grygoruk, gal jo ranka bus sėkmingesnė 4u.gif
</p>

Ar kartojot testà?
Gal kraujo tyrimus darėt? Gal neštukė?! Ar jau mėnesinės prasidėjo,kad svarstot apie gydytojo pakeitimà?
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2017 07 26, 22:03)
aš po IVF'o jau 8 dieną ėjau kraują priduoti  biggrin.gif


Supratau:), as labai bijau, jau du kartus maciau atsakyma - < 1..
Atsakyti

Taip, kartojau ir testą, rodė vieną pagaliuką, na ir vakar jau prasidėjo mėnesinės... Sunku išgyvent tą nusivylimą, na bet planuoju kitą mėnesį vėl važiuoti, nes dar turiu vieną šaldytą embrionuką :)

Atsakyti
QUOTE(jonė34 @ 2017 07 27, 08:14)
Supratau:), as labai bijau, jau du kartus maciau atsakyma - < 1..

Man va labai idomu ar skaitete ankstesnes temas, kitu mergaiciu patirti ir t.t.? unsure.gif
Stebiuos, kad dar yra tokiu kurios laukia net iki 14 dienos ir jokiu tyrimu nedaro blink.gif
Gerai jei viskas gerai ir embrionas uzkibo ir jam nieko netruksta, o jei pvz mazai Prg yra...juk padarius tyrima anksti net 8 diena galima dar gelbeti situacija jei maziau normos yra PRG ir leistis papildomai. Tikrai nemazai atveju, kai nestumas yra bet kadangi PRG mazas ir nesivysto :/ Pries pora metu po IUI jau net nepamenu kelinto irgi bijojau nuliuko ir nieko nedariau, o pasirodo va ar 5 ar 6 kartas buvo sekmingas, bet deja ir PRG maziau normos ir nesivyste..per velai susigriebiau verysad.gif Bet po IVF, po tokios sunkios proceduros manau vertetu anksti daryti tyrimus ir stebeti kas vyksta. Jei yra nestumas stebeti PRG norma ir net jei nera nestumo tada nutraukti vaistu vartojima, jie ir mm stabdo na ir ne vitaminai cia moteriai kad veltui vartoti :/ Testai kartais gali tik nervus pagadinti, kraujo tyrimas pats patikimiausias 4u.gif Man po blastutes(5 dienu) kraujas jau rode 6 d po ikelimo, jei ikele 3 dienu embriona kraujukas jau rodytu 8-9 d po ikelimo manau 4u.gif
Atsakyti

Alison, ačiū Tau už pastebėjimus, gyveni ir mokaisi :)  Kitą kartą darysiu ir aš kruajo tyrimą anksčiau ir stebėsiu prg. O ar galima Lietuvoj nusipirkti leidžiamo progestano?

Man gydytojas sakė, kad darytis testą ir kraujo tyrimą ne anksčiau kaip 10 dieną po įsodinimo, na ir atrodo pasitiki, o pasirodo kartais reikia ne tik gydytojais pasitikėt :)

Atsakyti

Alison nu ir didžkius užauginai pilve  :nestuke  :D  mano mergom vakar 7 sav. suejo. Pati maitini?

Atsakyti
QUOTE(Alison @ 2017 07 27, 08:37)
Man va labai idomu ar skaitete ankstesnes temas, kitu mergaiciu patirti ir t.t.?  unsure.gif
Stebiuos, kad dar yra tokiu kurios laukia net iki 14 dienos ir jokiu tyrimu nedaro  blink.gif
Gerai jei viskas gerai ir embrionas uzkibo ir jam nieko netruksta, o jei pvz mazai Prg yra...juk padarius tyrima anksti net 8 diena galima dar gelbeti situacija jei maziau normos yra PRG ir leistis papildomai. Tikrai nemazai atveju, kai nestumas yra bet kadangi PRG mazas ir nesivysto :/ Pries pora metu po IUI jau net nepamenu kelinto irgi bijojau nuliuko ir nieko nedariau, o pasirodo va ar 5 ar 6 kartas buvo sekmingas, bet deja ir PRG maziau normos ir nesivyste..per velai susigriebiau verysad.gif Bet po IVF, po tokios sunkios proceduros manau vertetu anksti daryti tyrimus ir stebeti kas vyksta. Jei yra nestumas stebeti PRG norma ir net jei nera nestumo tada nutraukti vaistu vartojima, jie ir mm stabdo na ir ne vitaminai cia moteriai kad veltui vartoti :/ Testai kartais gali tik nervus pagadinti, kraujo tyrimas pats patikimiausias  4u.gif  Man po blastutes(5 dienu) kraujas jau rode 6 d po ikelimo, jei ikele 3 dienu embriona kraujukas jau rodytu 8-9 d po ikelimo manau  4u.gif


Ačiū už paprotinimus, nieko neskaičiau iš tiesu...ir labai geri pastebėjimai..nežinau ar dar ryšimės bandyti, bet jei taip, tai būtinai jais pasivadovausiu mirksiukas.gif
Atsakyti