Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Ar galit papasakot, kuo skiriasi ilgas nuo trumpo protokolo? Ar tik dėl to, kad ilgo protokolo metu subdandinamos geresnės kokybės kiaušialąstės?

Jei man trumpo protokolo metu kiaušialąstės kokybė buvo 8A, tai matyt ilgo protokolo taikyti ir neverta, ar aš teisingai suprantu?

Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 24, 09:34)
<p>Manau, kad tikrai nieko tokio, kad nori keisti gydytoją. o pas kokį gydytoją buvai?
</p>

Buvau pas Grigoriuk. Pasirode pasimetes, nepasizymejo bendravimu. Ar jis geras gydytojas? Galvoju eiti pas Mrugach.
Atsakyti
QUOTE(vikivikiviki @ 2017 07 24, 12:49)
Buvau pas Grigoriuk. Pasirode pasimetes, nepasizymejo bendravimu. Ar jis geras gydytojas? Galvoju eiti pas Mrugach.

mano biolaukai nesutapo su Grigoruku.. lankiausi pas Mrugach.. aišku ir eilės pas jį ilgesnės..
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2017 07 24, 13:50)
mano biolaukai nesutapo su Grigoruku.. lankiausi pas Mrugach.. aišku ir eilės pas jį ilgesnės..

Matyt ir man sunkiai su laukais😊
Atsakyti

Gydytojas sprendžia kokį protokolą pasirinkti. Nepavykus trumpam, dažniausiai siuloma taikyti ilgą. Ilgas protokolas prasideda nuo ciklo pabaigos, organizmas įvedamas į menopauzės būseną ir naujo ciklo metu pradedamas stimuliuoti.  

Ar galit papasakot, kuo skiriasi ilgas nuo trumpo protokolo? Ar tik dėl to, kad ilgo protokolo metu subdandinamos geresnės kokybės kiaušialąstės?

Jei man trumpo protokolo metu kiaušialąstės kokybė buvo 8A, tai matyt ilgo protokolo taikyti ir neverta, ar aš teisingai suprantu?

 

Jei ne Grygoruk, nežinočiau, kad galiu pasirinkti mažą paketą ivf, bet papildomai užsakyti hetčingą. Mrugac per 1 ivf to nesakė :D teko pabendrauti su 3 gydytojais: Mrugac, Grygoruk ir Petricki (ar kaip jis ten) visi paliko gerą įspūdį. 

Buvau pas Grigoriuk. Pasirode pasimetes, nepasizymejo bendravimu. Ar jis geras gydytojas? Galvoju eiti pas Mrugach.

 

Atsakyti
Labas merginosm,


Liepos menesi darem IVF+ICSI, ispunktavo 17 kiausialasciu, visos buvo geros kokybes, pilvas buvo labai ispustas ir labai skaudejo, gydytojas sake, del to, kad puikiai pavyko stimuliacija. Isodinimas vyko po triju dienu , idejo viena ir dar po dvieju viena blastocita. Pulvo skausmas ir putimas siek tiek apmazejo, bet dabar praejus 14 dienu, pilvas nei kiek nemazeja, nenormaliai ispustas, kvepuoti sunkiau, ypac pasilenkus ar atsigulus ant nugaros pradedu koseti, nes pradeda trukti oro. Testas vakar rode du bruksnelius, snd pridaviau krauja. Atrodau ne kaip ketures savaites nescia, o kokius 3-4 men. Ar tai normalu?
Atsakyti

Hmmmm, o kas yra mažas IVF paketas? :)

Aš po kelių metų pas Mrugach irgi svarstau šiam kartui pakeisti gydytoją ir pabandyt užsirašyt pas Grygoruk, gal jo ranka bus sėkmingesnė :4u:

Atsakyti

Na mano pilvas irgi buvo kiek išpūstas, bet kažkokių kitokių negalavavimų nejaučiau. Patarčiau kuo skubiau pasiskambinti gydytojui ir papasakoti, nes gali būti jog kaupiasi skysčiai, taip vadinama hyperstimuliacija. O pastojus, ji jaučiama dar stipriau.

Labas merginosm,


Liepos menesi darem IVF+ICSI, ispunktavo 17 kiausialasciu, visos buvo geros kokybes, pilvas buvo labai ispustas ir labai skaudejo, gydytojas sake, del to, kad puikiai pavyko stimuliacija. Isodinimas vyko po triju dienu , idejo viena ir dar po dvieju viena blastocita. Pulvo skausmas ir putimas siek tiek apmazejo, bet dabar praejus 14 dienu, pilvas nei kiek nemazeja, nenormaliai ispustas, kvepuoti sunkiau, ypac pasilenkus ar atsigulus ant nugaros pradedu koseti, nes pradeda trukti oro. Testas vakar rode du bruksnelius, snd pridaviau krauja. Atrodau ne kaip ketures savaites nescia, o kokius 3-4 men. Ar tai normalu?

 

Atsakyti

[url=http://radikal.ru]a7b441728691.jpg



Hmmmm, o kas yra mažas IVF paketas? :)

Aš po kelių metų pas Mrugach irgi svarstau šiam kartui pakeisti gydytoją ir pabandyt užsirašyt pas Grygoruk, gal jo ranka bus sėkmingesnė :4u:

 

Atsakyti

Kivita, gal galit man paaiskint, nes bijau kad ne viska supratau - jums isodino viena embriona 3 dienu ir po dar dvieju dienu isodino blastocista? T.y. isodinimas vyko 2 kartus?.. Atleiskit jei nusisnekajau, nes ir idomu, ir sarmata paklaust...

Atsakyti
Grygoruk pagalba gime musu dvyniai wub.gif Mums jau 2 savaites bigsmile.gif Gime planuoto CP pagalba 38 savaite, mergyte 49 cm ir 2960 kg, berniukas 54 cm ir 3330 kg 4u.gif
Siaip tikejausi kad bus sunkiau viskas, bet kolkas visai neblogai tvarkomes biggrin.gif
Grygoruk toks savotiskas zmogus, nera labai jau komunikabilus, bet kazkaip per tiek metu kol bandeme pastoti, perejau daugybe daktaru tiek Lt, tiek Lv, tiek Pl..tai galiu pasakyti visi jie kazkokie keistoki biggrin.gif Lt isvis naglumas ir abejingumas, Lv irgi Trejsas keistokas tipas biggrin.gif Bet bent jau Pl yra zymiai atidesne prieziura stimuliacijos metu. Nors tvirtai galiu pasakyti, kad tik mes pacios turime gylintis, visko klausineti, ieskoti geriausiu sprendimu ir t.t. Kalbeti su daktaru, nebijoti prasyti tyrimu, daktarai ne Dievai, jiems cia yra darbas, tokiu kaip mes jie turi po kelis per diena, todel jei pacios nesigilinsime i visa procesa gero rezultato gali ir nebuti. Merginos ir imuninius tyrimus tyriasi pacios, ir leidzia papildomai prg nors gydytojai to nesako darytis, ir praktika rodo kuo daugiau pacios domesimes visu procesu tuo bus geriau mums pacioms. As ilga protokola pati paprasiau pas gydytoja, klausiau kodel tokiais vaistais o ne kitais stimuliuos, kodel taip o ne kitaip biggrin.gif Pati leidau ampules prg, stebejau hcg ir prg pagal krauja jau po pastojimo. Todel mano kukuliai manau atsirado tiek Grygoruk tiek mano pacios deka biggrin.gif
IVF yra labai sunkus procesas moteriai, todel labai rekomenduoju kuo daugiau dometis pacioms kas ir kaip vyksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alison @ 2017 07 25, 14:36)
Grygoruk pagalba gime musu dvyniai  wub.gif Mums jau 2 savaites  bigsmile.gif  Gime planuoto CP pagalba 38 savaite, mergyte 49 cm ir 2960 kg, berniukas 54 cm ir 3330 kg  4u.gif
Siaip tikejausi kad bus sunkiau viskas, bet kolkas visai neblogai tvarkomes biggrin.gif
Grygoruk toks savotiskas zmogus, nera labai jau komunikabilus, bet kazkaip per tiek metu kol bandeme pastoti, perejau daugybe daktaru tiek Lt, tiek Lv, tiek Pl..tai galiu pasakyti visi jie kazkokie keistoki biggrin.gif Lt isvis naglumas ir abejingumas, Lv irgi Trejsas keistokas tipas biggrin.gif Bet bent jau Pl yra zymiai atidesne prieziura stimuliacijos metu. Nors tvirtai galiu pasakyti, kad tik mes pacios turime gylintis, visko klausineti, ieskoti geriausiu sprendimu ir t.t. Kalbeti su daktaru, nebijoti prasyti tyrimu, daktarai ne Dievai, jiems cia yra darbas, tokiu kaip mes jie turi po kelis per diena, todel jei pacios nesigilinsime i visa procesa gero rezultato gali ir nebuti. Merginos ir imuninius tyrimus tyriasi pacios, ir leidzia papildomai prg nors gydytojai to nesako darytis, ir praktika rodo kuo daugiau pacios domesimes visu procesu tuo bus geriau mums pacioms. As ilga protokola pati paprasiau pas gydytoja, klausiau kodel tokiais vaistais o ne kitais stimuliuos, kodel taip o ne kitaip biggrin.gif Pati leidau ampules prg, stebejau hcg ir prg pagal krauja jau po pastojimo. Todel mano kukuliai manau atsirado tiek Grygoruk tiek mano pacios deka  biggrin.gif
IVF yra labai sunkus procesas moteriai, todel labai rekomenduoju kuo daugiau dometis pacioms kas ir kaip vyksta  4u.gif

Aciu. As taip pat pradedu suprasti, jog paciai reikia daug dometis. Bet taip gaunasi, jog kai ka suzinau jau veliau nei reikejo. Tada vel lyg grizimas i pradini taska... Ir klausimai iskyla grizus namo. Vis delto kiekvienas atvejis skirtingas ir sioje srityje smagu kam pasiseka. O buna, kad viskas einasi puikiai, rezultato nera. Taigi, bandome toliau deliotis. O jus sveikinu ir aukite sveikuciai😊
Atsakyti