Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Na va, kaip ir galvojau, testas šiandien parodė neigiamą rezultatą :cry2:

Ryte buvo labai prastai, paverkiau, pasinervavau, bet galvoju, kad reikia kažkaip nepalūžt ir bandyt dar kartą... Nors nesuprantu, nu kodėl taip nesiseka... Gydytojas sako, kad esu jauna, kad viskas bus gerai, bet kaip nėra gerai, taip nėra :cray:

Turiu dar vieną šalydtą embrioniuką 8B kokybės, tikiuosi, kad nėra jis labai blogas. Mrugach sako, kad galėsim pabandyt įsodint mano natūraliam cikle kitą mėnsį, bet kaip neprarast tikėjimo.. Man jau atrodo, kad man išvis nelemta turėt ir nieko nepakeisi čia :fool:

Žydroji svajone, neturiu. Man išvis nesiųlė leidžiamo progestano, turiu tik tablečių į makštį.

Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 21, 08:59)
<p>Na va, kaip ir galvojau, testas šiandien parodė neigiamą rezultatą cry.gif
</p><p>Ryte buvo labai prastai, paverkiau, pasinervavau, bet galvoju, kad reikia kažkaip nepalūžt ir bandyt dar kartą... Nors nesuprantu, nu kodėl taip nesiseka... Gydytojas sako, kad esu jauna, kad viskas bus gerai, bet kaip nėra gerai, taip nėra cray.gif
</p><p>Turiu dar vieną šalydtą embrioniuką 8B kokybės, tikiuosi, kad nėra jis labai blogas. Mrugach sako, kad galėsim pabandyt įsodint mano natūraliam cikle kitą mėnsį, bet kaip neprarast tikėjimo.. Man jau atrodo, kad man išvis nelemta turėt ir nieko nepakeisi čia fool.gif
</p><p>Žydroji svajone, neturiu. Man išvis nesiųlė leidžiamo progestano, turiu tik tablečių į makštį.
</p>

Laikykis console.gif B8 tai tikrai gera kokybė. Man praitą kartą su B6 užkibo ir tik dėl prg trūkumo neišnešiojau. Tai, kad nosį aukščiau. Kiek girdėjau šaldyti geriau kabinasi nei paprasti smile.gif
beje aš dariausi Hečingą.. gal ir tu pabandyk? g.gif

p.s. man irgi niekas iš medikų nesiūlė leidžiamo prg.. grynai draugės dėka ir jos patarimų pradėjau leistis
Atsakyti

o gali plačiau papasakot apie hečingą?

Tikrai dabar pati prašysiu leidžiamo progestano, svarbiausia, kad tik užkibtų.

Na o jei neužkibs, tai kaip suprantu iš Jūsų visų komentarų, kitą kartą matyt reikia prašyti ilgo protokolo, nes su tuo trumpu taip ir būna :unsure:

Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 21, 11:01)
<p>o gali plačiau papasakot apie hečingą?
</p><p>Tikrai dabar pati prašysiu leidžiamo progestano, svarbiausia, kad tik užkibtų.
</p><p>Na o jei neužkibs, tai kaip suprantu iš Jūsų visų komentarų, kitą kartą matyt reikia prašyti ilgo protokolo, nes su tuo trumpu taip ir būna unsure.gif
</p>

Aš su ilgu.
Hečingas - gimdos pabraižymas, kad embrionas geriau prisitvirtintų (neskauda) smile.gif
leidžiamą prg lenkai turi, bet jis toks.... silpnokas.. jeigu yra galimybė geriau pasiprašyk, kad kas iš Turkijos Progestano atvežtų smile.gif
Atsakyti
O kokį jūs testà darėt,šlapimo? Ar aš gerai supratau,kad šiandien tik 7d po įsodinimo,jeigu taip tai anksti daryti išvadas,net kraujas neparodo, kà jau kalbėti apie paprastà testà
QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 21, 08:59)
<p>Na va, kaip ir galvojau, testas šiandien parodė neigiamą rezultatą cry.gif
</p><p>Ryte buvo labai prastai, paverkiau, pasinervavau, bet galvoju, kad reikia kažkaip nepalūžt ir bandyt dar kartą... Nors nesuprantu, nu kodėl taip nesiseka... Gydytojas sako, kad esu jauna, kad viskas bus gerai, bet kaip nėra gerai, taip nėra cray.gif


Atsakyti

Vyras mane taip pat dėl to ramina.. Na turiu dar vilties, dar palauksiu kitos savaitės, gal tikrai dar nerodo.. Nors kiek skaičiau, tia kitos merginos jau matė 7d po įsodinimo. Dariau šlapimo testą, kraujo dar nespėjau.

Na bet jaučiu, kad visą pilvą maudžia, dega jis man, lygiai taip pat, kaip prieš mėnesines. Na luktelsiu dar kelias diena sir pakartosiu.

Žydroji svajone, darė man hečingą, ėmiau visą paketą, ką tik siūlė

Atsakyti

Hetčingas ne gimdos pabraižymas, o pačio embriono dangalo  :4u:

Aš su ilgu.
Hečingas - gimdos pabraižymas, kad embrionas geriau prisitvirtintų (neskauda) smile.gif
leidžiamą prg lenkai turi, bet jis toks.... silpnokas.. jeigu yra galimybė geriau pasiprašyk, kad kas iš Turkijos Progestano atvežtų smile.gif

 

Vaje, taigi dar anksti!  :unsure: embrionas implantuojasi tik 5-7 dieną po ovuliacijos. Galvojau daugiau dienų po punkcijos praėjo. Lauk dar savaitę :victory2:

 

Vyras mane taip pat dėl to ramina.. Na turiu dar vilties, dar palauksiu kitos savaitės, gal tikrai dar nerodo.. Nors kiek skaičiau, tia kitos merginos jau matė 7d po įsodinimo. Dariau šlapimo testą, kraujo dar nespėjau.

Na bet jaučiu, kad visą pilvą maudžia, dega jis man, lygiai taip pat, kaip prieš mėnesines. Na luktelsiu dar kelias diena sir pakartosiu.

 

Žydroji svajone, darė man hečingą, ėmiau visą paketą, ką tik siūlė

 

Atsakyti
Vieną galvojau kitą parašiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ir aš buvau nuvykus į Bocian, tik konsultacijai. Gal galite parašyti kokiais vaistais vyksta stimuliacija? Ar darė AMH tyrimą?
Atsakyti
QUOTE(vikivikiviki @ 2017 07 23, 19:08)
Sveikos, ir aš buvau nuvykus į Bocian, tik konsultacijai. Gal galite parašyti kokiais vaistais vyksta stimuliacija? Ar darė AMH tyrimą?

Pirmą kartą mane skatino gonaliu, antrą kartą menopuru....daaaug menopuro.
AMH buvau pasidariusi Lietuvoje. Bet ir tai prieš porą metų.
Atsakyti
Mergaites, ar kam buvo, kad nuvykote pirma karta pas viena gydytoja, bet sekanti karta jau pageidavote pas kita? Cia nieko tokio?smile.gif
Atsakyti

Manau, kad tikrai nieko tokio, kad nori keisti gydytoją. o pas kokį gydytoją buvai?

Atsakyti