Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 12, 11:52)
<p>o kažkokį gydymą nuo hiperstimuliacijos taiko? Ar tiesiog reikia mažiau vaikščioti, daug vandens gerti?
</p><p>Nes šiandieną skauda taip pat, bet nėra, kad negalėčiau kentėti, tai galvoju gal praeis savaime..
</p><p>o per hiperstimuliaciją gali daryti įsodinimą? Penktadienį važiuoju įsodinimui, labai nenoriu, kad kažkas sutrukdytų unsure.gif
</p>

kiek žinau kam hiperstimuliacija, gal kauptis vanduo.. tai yra blogai. Ligoninėse lašina lašines.
Man jau skaitosi hiperstimuliacija - darė įsodinimą smile.gif
p.s. pasidaryk prg tyrimą prieš važiuojant.. jeigu žemas - susileisk ampulę (jeigu turi) - tikrai nepakenks..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydroji svajonė: 12 liepos 2017 - 10:56

Gerai, tyrimą pasidarysiu būtinai, tik ampulės matyt neturiu...

Na svarbiasia, kad netrukdys įsodinimui, galbūt pats gydytoja sMrugac galės kažką daugiau pasakyti penktadienį.

Žydroji svajone, matyt esu praleidusi kažką.. Tau darė IVF ir pavyko? :)

Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 12, 12:25)
<p>Gerai, tyrimą pasidarysiu būtinai, tik ampulės matyt neturiu...
</p><p>Na svarbiasia, kad netrukdys įsodinimui, galbūt pats gydytoja sMrugac galės kažką daugiau pasakyti penktadienį.
</p><p>Žydroji svajone, matyt esu praleidusi kažką.. Tau darė IVF ir pavyko? smile.gif
</p>

Taip - pas Mrugach smile.gif
skaičiuojam pirmąsias savaites ax.gif
Beje - lenkai turi leidžiamą progesteroną po 175zl už 7 ampules. tik nesiūlo kažkodėl. Aš apžiūroj pasakiau, kad be žvakučių dar papildomai leidžiuos. Manau kaip tik tas leidžiamas ir saugo mano nėštumą.. (tfu tfu tfu) - anksti dar ką sakyti.
Atsakyti

o Tu pati nusipirkai lenkijoj šitų ampulių? Ar Tau davė receptą Mrugacas?

Pavyko pirmasis IVF? Kiek embrionų įsodino?

Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 12, 17:14)
<p>o Tu pati nusipirkai lenkijoj šitų ampulių? Ar Tau davė receptą Mrugacas?
</p><p>Pavyko pirmasis IVF? Kiek embrionų įsodino?
</p>

Prg man atvežė draugė iš Rusijos. Po to gaudžiau temoje pas Stambulo klinikos merginas. Lenkiško prg nepirkau smile.gif
Pirmas ivfas nepavykęs.. Čia jau antras. Įsodino vieną, nes aš be gimdos kaklelio. Neišnešiočiau dvynukų.
Atsakyti
Gal kam atliko ir turit parduoti fraxiparino ;) ?
Atsakyti

Mergaitės, bliausiu tuooooj :cry2:  Penktadienį įsodino embrionuką, kokybė 8A, kaip pats Mrugach pasakė - excellent. O šiandien jau krūtinę skauda kaip prieš mėnesines, pilvą maudžia... Na negaliu patikėt, kad nepasisekė ir šį kartą :cry2:  Žinoma, viltis dar yra, savaitgalį pabandysiu pasidaryti testą, bet šansų daug nėra kaip suprantu :oh:

Turiu klausimą, iš mano išpunktuotų 29 kiaušialąsčių buvo avaisinta tik 5, o išliko tik 3 embrionai. Vieną įsodino, kiko dar du, bet vienas 8B, o kitas 6C kokybės, kaip suprantu - nieko gero, tai?

Ar yra kam pavyko su prastos kokybės embrionu? Gal suteiksit vilties man

Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 18, 17:04)
<p>Mergaitės, bliausiu tuooooj cry.gif  Penktadienį įsodino embrionuką, kokybė 8A, kaip pats Mrugach pasakė - excellent. O šiandien jau krūtinę skauda kaip prieš mėnesines, pilvą maudžia... Na negaliu patikėt, kad nepasisekė ir šį kartą cry.gif  Žinoma, viltis dar yra, savaitgalį pabandysiu pasidaryti testą, bet šansų daug nėra kaip suprantu doh.gif
</p><p>Turiu klausimą, iš mano išpunktuotų 29 kiaušialąsčių buvo avaisinta tik 5, o išliko tik 3 embrionai. Vieną įsodino, kiko dar du, bet vienas 8B, o kitas 6C kokybės, kaip suprantu - nieko gero, tai?
</p><p>Ar yra kam pavyko su prastos kokybės embrionu? Gal suteiksit vilties man
</p>

Nereikia panikuoti pirmą laiko. Man irgi viską skaudėjo ax.gif bet rezultatas yra. Beje su šaldytu B8 yra labai daug šansų išnešioti ;) dar ir sako, kad šaldyti geriau kimba smile.gif
Be panikos smile.gif
Atsakyti

Kaip sekasi?

Mergaitės, bliausiu tuooooj :cry2:  Penktadienį įsodino embrionuką, kokybė 8A, kaip pats Mrugach pasakė - excellent. O šiandien jau krūtinę skauda kaip prieš mėnesines, pilvą maudžia... Na negaliu patikėt, kad nepasisekė ir šį kartą :cry2:  Žinoma, viltis dar yra, savaitgalį pabandysiu pasidaryti testą, bet šansų daug nėra kaip suprantu :oh:

Turiu klausimą, iš mano išpunktuotų 29 kiaušialąsčių buvo avaisinta tik 5, o išliko tik 3 embrionai. Vieną įsodino, kiko dar du, bet vienas 8B, o kitas 6C kokybės, kaip suprantu - nieko gero, tai?

Ar yra kam pavyko su prastos kokybės embrionu? Gal suteiksit vilties man

 

Atsakyti

Na dar vis laukiu, rytoj darysiu testą, bus 7 po įsodinimo, bet turiu nuojautą, kad nieko gero nepamatysiu, nes visą pilvą maudžia, galvą spaudžia, krutinę skauda, lygiai taip pat, kaip visada būna prieš mėnesines :(

Bet ačiū dievui dar turiu užsąldytus du embrioniukus, aišku, kokybės nėra geros, na bet gal pasiseks...

Antrą kartą daryti visą prosecūrą ir punkciją, reikėtų didelio pasiryžimo... Jetus, kai pagalvoju kiek vaistų, kiek vizitų, brrrrrr

Na bet tikiuosi, kad neprireiks, pranešiu rytoj, ką parodė testas :mirksiukas:

Atsakyti

Na turėk omenyje, kad simptomai prieš menesines ir pastojus - tokie pat  :P  lauksim gerų žinių :4u:​ 

Atsakyti
Mergytės...gal kuriai užsiliko leidžiamo progestano? Paskaičiavau, kad trūksta kokių 10 ampulių unsure.gif
Atsakyti