Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

guzuotas buvo ir mano užpakalis, bet kentėjau, nes leisdavausi pati darbe, pietų metu.

Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2017 06 17, 22:10)
<p>Merginos, prisiduodu. Mūsų pažintis su Mrugac ir Bocian klinika prasidėjo 2016 metų kovo mėn. Pirmas IVF balandžio mėn. -nepavyko (biologinis nėštumas). Ašaros, piktis, bet tikėjimas, kad mums pavyks! Antras IVF-rugsėjo mėn. Hcg 14 dpo (blastocistų) gerokai virš 1000 blink.gif vizitas pas gydytoją, ir ką.. dvyniai, tai yra dvynės 4u.gif kurios į šį pasaulį atkeliavo 2017.06.07 visai neskubėdamos 38 sav. + 7 d. Cezario pjūvio dėka (abidvi sėdėjo). Viena Coliukė 2,180 45cm kita didesnė 2,915 50cm. Po 8 metų kovos su nevaisingumu - mes ji nugalėjome! (Tfu tfu tfu) nenuleiskit rankų ir nepraraskite vilties, stebuklų būna! 4u.gif </p>

Famili 4u.gif Didziausi sveikinimai jusu seimynai yahoo.gif
As taip sakant ant lagaminu sedziu...35+3 siandien tai tokia tiksinti bomba jauciuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2017 06 18, 08:19)
Mergytės..turiu klausimą, tos kurios leidžiasi prg ar Jums neatsiranda guzai?  g.gif
Jeigu taip buvo, pasidalinkit kaip sau padėt?


Buvo guzai, nors ir leisdavai pasildzius ir su ilga adata, po to masazavau. LEidau viena diena i viena puse, kita i kita. Dejau ant nakties kopustu lapus pries tai juos biski mikrobang krosnel pasildzius. Stengdavausi leisdama nepataikyti i guza, bet budavo visaip.
Atsakyti

Labas, gal kaune lankotes pas kokia neprivacia ginekologia? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajoklei: 19 birželio 2017 - 16:38

Vajej kaip džiugu girdėt :)  tokios istorijos tikrai labai įkvėpia! Ir aš laukiu vizito pas Mrugac su startu į IVF procedūrą :)

Atsakyti

Didžiausi sveikinimai, Famili  :4u:  :4u:  :4u: 

Alison, sėkmingo gimdymo  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Glue @ 2017 06 19, 14:34)
Buvo guzai, nors ir leisdavai pasildzius ir su ilga adata, po to masazavau. LEidau viena diena i viena puse, kita i kita. Dejau ant nakties kopustu lapus pries tai juos biski mikrobang krosnel pasildzius. Stengdavausi leisdama nepataikyti i guza, bet budavo visaip.

Šiandien jau ir aš miegojau su kopūstais biggrin.gif
nuo vieno karto aišku nepadės, bet tikiuosi pagerėjimo bent ant savaitgalio...

Beje..gal kas turite užsilikusio Clexano? Man trūksta 5 švirkštukų.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydroji svajonė: 22 birželio 2017 - 10:24

aš turiu 

Atsakyti

Mergaitės, turiu klausimą. Šiandien grįžau iš Bocian, išpunktavo net 29 kiaušialąsčių :) Žiūrėsim, ką pavyks apvaisint..

Grįžau namo ir taip skauda pilvo apačią.. Kol guliu ramybės būsenoj, nieko nejaučiu, bet kai pakylu iš lovos, negaliu net žingsnio žengti, nes labaai skauda pilvą :unsure:  Ar buvot kas nors susidūrę? Nežinau ar verta nerimauti, ar tai normalu?

Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 11, 19:41)
<p>Mergaitės, turiu klausimą. Šiandien grįžau iš Bocian, išpunktavo net 29 kiaušialąsčių smile.gif Žiūrėsim, ką pavyks apvaisint..</p>
<p>Grįžau namo ir taip skauda pilvo apačią.. Kol guliu ramybės būsenoj, nieko nejaučiu, bet kai pakylu iš lovos, negaliu net žingsnio žengti, nes labaai skauda pilvą unsure.gif  Ar buvot kas nors susidūrę? Nežinau ar verta nerimauti, ar tai normalu?</p>

Sveikute
Man buvo panasai geriau daug vandens ir baltiminio maisto valgiau.
Po punkcijos visada skauda reikia daug ilsetis.
Bet ziurek jei ryt po ryt nebus geriau vaziuok pas gydytojus nes gali but hiperstimuliacija.
Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 07 11, 19:41)
<p>Mergaitės, turiu klausimą. Šiandien grįžau iš Bocian, išpunktavo net 29 kiaušialąsčių smile.gif Žiūrėsim, ką pavyks apvaisint..</p>
<p>Grįžau namo ir taip skauda pilvo apačią.. Kol guliu ramybės būsenoj, nieko nejaučiu, bet kai pakylu iš lovos, negaliu net žingsnio žengti, nes labaai skauda pilvą unsure.gif  Ar buvot kas nors susidūrę? Nežinau ar verta nerimauti, ar tai normalu?</p>

29 tai laaaabai daug..
man išpunktavo 17 - jau galvojau mirsiu.. blink.gif
stebėk save..ir jeigu tik blogiau - iškart važiuok į ligoninę. 4u.gif
Atsakyti

o kažkokį gydymą nuo hiperstimuliacijos taiko? Ar tiesiog reikia mažiau vaikščioti, daug vandens gerti?

Nes šiandieną skauda taip pat, bet nėra, kad negalėčiau kentėti, tai galvoju gal praeis savaime..

o per hiperstimuliaciją gali daryti įsodinimą? Penktadienį važiuoju įsodinimui, labai nenoriu, kad kažkas sutrukdytų :unsure:

Atsakyti