Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

QUOTE(krista74 @ 2017 05 26, 19:19)
Sveikos merginos, gal kas netyčia ryt važiuoja į Bocian kliniką? Pritrūkau vaistų, nesužiūrėjau, kad baigiasi. Ką tik prieš kelias dienas grįžau, maniau tiek, kiek išrašyta pakaks, pasirodo ne, dar reikės. O Lietuvoje tokių kaip ir nėra. Man reikia Lutinus ir Prolutex. verysad.gif


prolutex man rodos, kad aš turiu, o vietoj Lutinus Crinone tinka, jų irgi turiu.

Papildyta:
QUOTE(Tike7 @ 2017 05 27, 07:40)
Sveikos mergaites  4u.gif  turkiskoje temoje kol kas niekas neatsiliepia. Gal kuri is jusi turite uzsilikusio turkisko progesterono? Progestan ampules  nestuke.gif

turiu turkiško progesterono, grįžusi namo pažiūrėsiu, kiek jo liko.
Papildyta:
QUOTE(žydroji svajonė @ 2017 05 24, 20:05)
Aš dabar sėdžiu ant ilgo protokolo.. labai sunku..tikėjausi bus paprasčiau. Skatinimui Mrugač skyrė Menopurą.


Man irig ilgą protokolą taikė, hiperstimuliacija buvo. Irgi 14 užaugo. savijauta lb prasta buvo.
Atsakyti
likę vaistai po IVF, kuriuos dovanoju:
Neoparin (Clexane) - 10 ampulių (galioja 2018 09)
Utrogestan - 18 žvakučių (galioja 2019 08)
Difolin - pilna pakuotė (galioja 2017 07)
Estrofem - 21 tabl. (galioja 2019 12)
Duphaston 14 tabl. (galioja 2021 05)
Betadine - pilna pakuotė (galioja 2018 01)
Progestan (turkiškas progesteronas) - pilna pakuotė 5 ampul
Atsakyti
QUOTE(arlauskute @ 2017 05 30, 08:16)
likę vaistai po IVF, kuriuos dovanoju:
Neoparin (Clexane) - 10 ampulių (galioja 2018 09)
Utrogestan - 18 žvakučių (galioja 2019 08)
Difolin - pilna pakuotė (galioja 2017 07)
Estrofem - 21 tabl. (galioja 2019 12)
Duphaston 14 tabl. (galioja 2021 05)
Betadine - pilna pakuotė (galioja 2018 01)
Progestan (turkiškas progesteronas) - pilna pakuotė 5 ampul

o iš kokio miesto? smile.gif
beje man išpunktavo 14... gulinėju visą dieną... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydroji svajonė: 31 gegužės 2017 - 11:08

man žiauriai skaudėjo. sėdėt negalėjau, tiesiąją žarną tiesiog diegė. pilvą atleido gal po savaitės. kibimo iškart nebuvo, visi tyrimai nulius rodė. Man pavyko tik su šaldytais. Aš iš Vilniaus.

Atsakyti
QUOTE(arlauskute @ 2017 05 31, 12:41)
<p>man žiauriai skaudėjo. sėdėt negalėjau, tiesiąją žarną tiesiog diegė. pilvą atleido gal po savaitės. kibimo iškart nebuvo, visi tyrimai nulius rodė. Man pavyko tik su šaldytais. Aš iš Vilniaus.</p>

Vyras ką tik skambino embriologui...niekas nieko nežino apie mano kiaušialąstes.. blink.gif tiek laiko... Kažkokia žiauruma ir jaučiu eilinį sykį kažką pridirbo blink.gif
Atsakyti

o kada punkcija buvo? man, pamenu, punkcija šeštadienį buvo, tai patys niekam neskambinom, embriologas pats paskambino pirmadienį apie pietus. sunkiai jam sekėsi papasakot ką nors apie embrionus, tik paskyrė datą įsodinimo ir atsisveikino.

Atsakyti
QUOTE(arlauskute @ 2017 05 31, 14:19)
<p>o kada punkcija buvo? man, pamenu, punkcija šeštadienį buvo, tai patys niekam neskambinom, embriologas pats paskambino pirmadienį apie pietus. sunkiai jam sekėsi papasakot ką nors apie embrionus, tik paskyrė datą įsodinimo ir atsisveikino.</p>

Punkcija buvo vakar. Bet Mrugach sakė, kad kiek kokybiškų..bus aišku po 3 valandų. Vyras paskambino po pusdienio. Sakė nieko neaišku, skambinkit rytoj. Paskambino. Nie net nežino kur kas? Nieko nerado.. Tai kur mano kiaušialąstės? blink.gif
Atsakyti

o jei paskambint pačiam Mrugach?

Atsakyti

Zydroji svajonė  :console: manau paskambins šiandien embiologas ir papasakos visą situaciją :mirksiukas:​ kaip jautiesi?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 01 birželio 2017 - 11:21
QUOTE(Famili @ 2017 06 01, 12:21)
<p>Zydroji svajonė  console.gif manau paskambins šiandien embiologas ir papasakos visą situaciją mirksiukas.gif​ kaip jautiesi?</p>

Taip sau.. Bet geriau nei vakar.
Skambino. Iš 14 liko 3.. unsure.gif
Atsakyti

kada įdodinimas?

P.S rezultatas neblogas žinok, pas mane išpunktuodavo daugiau nei >20 kiaušialąsčių, o rezultate - tik 2 embrionai dalinasi. Pirmą kartą kaip ir tavo B kokybės 3-jų dienų, antrą kartą pavyko iki 5-ių dienų užauginti. Bet šaldymui nelikdavo nieko.

Atsakyti

Su B kokybe aš pastojau. jau 21 savaitė. 

Atsakyti