Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Na va ir aš priartėjau prie IVF. Bociane lankausi pas Mrugac, jis sakė, kad tikrai pavyks IUI ir liepė vis bandyti ir bandyti, tačiau po 5 nesėkmingų kartu visgi patarė bandyti IVF. Liepė atvažiuoti 2-3 c.d. kiek skaičiau forumuose, Mrugac taiko trumpą protokolą, daug tyrimų jau esu padariusi prieš IUI, tai jei teisingai suprantu, turėtų būti kokie 3-4 vizitai iki įsodinimo, taip?

Atsakyti

Man Mrugac taikė ir ilgą ir trumpą. Protokolas priklauso nuo to, kokios problemos, ir jei anksčiau taikytas - nepadėjo. Jei pradėsite nuo ciklo pradžios, tai bus trumpas. Mūsų atvejų tai 5 vizitai (nuo stimuliacijos pradžios iki įsodinimo -4).

P.S turiu daug vaistų likučių (galiojimas geras) - kur reikia po kelias tabetes ar žvakutes tik sunaudoti. Galiu nemokamai perleisti. Ir turiu 10 vnt Fragmin švirkštų, jų irgi tikriausiai reikės - parduočiau žymiai pigiau.

Atsakyti

Na pas mane problemų lyg ir nėra, visa problema yra pas vyrą, tai tikiuosi, kad užteks trumpo protokolo ir jis bus sėkmingas :)

Pagal mano skaičiavimus birželio pirmomis dienomis turim vykti pas Mrugacą, tai pasižiūrėsiu kokių vaistų išrašys, tada būtinai parašysiu Tau :)

o Tau kaip suprantu pavyko iš antro IVF pas Mrugac, taip?

Atsakyti

Aga, iš antro karto  pavyko. Dvynukės pas mane :4u: aš gal prie progos surašysiu tau vaistų pavadinimus, kad žinotum kokie yra pas mane, kad nereikėtų pirkti.

be to ilgas ir trumpas tai ne vizitų skaičius, schemos tiesiog skiriasi. Nes pvz. mums trumpo buvo su pirminių vizitų - 5 važiavimai, ilgo - 6

Atsakyti
Aš dabar sėdžiu ant ilgo protokolo.. labai sunku..tikėjausi bus paprasčiau. Skatinimui Mrugač skyrė Menopurą.
Atsakyti

Man ir pirmą ir antrą kartą buvo viskas ok, jokio šalutinio poveikio nebuvo. Viskas atrodė paprasta. Susileidžiu vaistus ir pamirštu :rolleyes: tik ilgajam nuo dioherelin'o sausoka "ten" buvo :geda:  bet nieko - radom sprendimą ir įšeitį :lol:​ 

Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2017 05 24, 20:53)
<p>Man ir pirmą ir antrą kartą buvo viskas ok, jokio šalutinio poveikio nebuvo. Viskas atrodė paprasta. Susileidžiu vaistus ir pamirštu rolleyes.gif tik ilgajam nuo dioherelin'o sausoka "ten" buvo blush2.gif  bet nieko - radom sprendimą ir įšeitį lotuliukas.gif​ </p>

o mane kankina dusuliukas.. unsure.gif pilvas labai išpūstas, kietas... unsure.gif jau dabar jaučiuosi kaip besilaukianti
jau dabar užaugo 14 folikulų.. ir dar augina.. bijau, kad nebūtų hiperstimuliacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydroji svajonė: 24 gegužės 2017 - 20:17
Sveikos merginos, gal kas netyčia ryt važiuoja į Bocian kliniką? Pritrūkau vaistų, nesužiūrėjau, kad baigiasi. Ką tik prieš kelias dienas grįžau, maniau tiek, kiek išrašyta pakaks, pasirodo ne, dar reikės. O Lietuvoje tokių kaip ir nėra. Man reikia Lutinus ir Prolutex. verysad.gif
Atsakyti

krista74, mes i Bociana tik antradieni... 

Atsakyti
O gal kuri turi likusių Prolutex ir Lutinus? Nupirkčiau. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Apsiziurejau turiu uzsilikusia dezute Clexane (galioja iki 2019.08),
Duphaston (2021.02)
2dez.estrofem (2019.02)

Jeigu kuriai reiketu i a.z. parduociau pigiau. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif turkiskoje temoje kol kas niekas neatsiliepia. Gal kuri is jusi turite uzsilikusio turkisko progesterono? Progestan ampules nestuke.gif
Atsakyti