Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Karolina528,

Ar buvo kibimas, parodo skaiciukai. 

Naujoke 2006,

jei vis dar naudojat vaistukus, menesines gali ir neprasidet, nes tik nutraukus vaistukus po keletos dienu buna kraujavimas. Kai kam, zinoma, prasideda ir savaime kraujavimas. Tai individualu. Geriausia butu vis tik pasidaryti kraujo tyrima.

Atsakyti

Tai parodo nedideli hcg skaičiai kraujuje arba vaiduoklis NT

Merginos, kaip jūs suprantate ar buvo kibimas, ar ne?

 

Atsakyti

Nebūtinai turi pradėti kraujuoti anksčiau, juk tikriausiai vartoji Lutinus arba kitą panašios sudėties preparatą. Kol organizme nesumažės progesterono kiekis, tol mmm nebus, bet jau mano tokia patirtis.

Sveiki,
Po 3 d. embrionų perkėlimo praėjo 14 d., kraujavimo nėra, bet nėštumo testas deja nieko nerodo. Labai nuliūdau. Laboratorijoje tyrimo dar nedariau. Būtinai išsitirsiu. Iš mano patirties, kad jei IVF nepavyksta, tai pradeda kraujuoti jau anksčiau, nepraėjus 14 d.
Kokia Jūsų patirtis? Kiek patikimas nėštumo testas? Kada turėtų atsistatyti mėnesinės?

Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 04 06, 18:39)
Merginos, gal Jums teko susidurti ar įmanoma gauti biuletenį vykstant procedūrai IUI į Bociana? išsinaudojau savo laisvas dienas, bet labai nenoriu sustoti ir laukti dar mėnesio, kol sukaupsiu kelias dienas.
kitas klauaimas, skambinsiu gydytojui pasitart, bet gal Jum teko susidurt, ar gali IUI daryti du kartus tam pačiam cikle? karta siek tiek pries ovuliacija ir karta po?


biuletenis šiuo atveju tikrai negalios - kai pati važinėjau, skambinai į Sodrą.
Papildyta:
QUOTE(Karolina528 @ 2017 04 07, 13:51)
Merginos, kaip jūs suprantate ar buvo kibimas, ar ne?


siūlau nežaisti su testais, o pasidarytis HCG ir PGR - tyrimai tiksliausiai viskaą parodo
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Turiu uzsilikusio turkisko crinone gelio uz turkiska kaina. Galioja iki 2018 07. I a.z.
Atsakyti

O mes fraksiparino turime dėžutę :4u: kas planuoja IVF, prašome, parduosiu žymiai pigiau :P

Atsakyti
Gal atsirastu kuri netingetu asmeniskai galinti papasakoti ir atsakyti i daugybe iskilusiu klausimu Del IVF proceduru atliktu Lenkijoje? 😊 Noreciau ir as ten papulti tik labai truksta informacijos nuo ko pradeti, kaip ten kas...
Atsakyti

Asvija, sveika prisijungusi :) Pabandyk paskaitinet visas Bocian temutes. Ten pakankamai aiskiai ir galima sakyti smulkiai yra aprasyti visi zingsneliai. Na, jei vis tiek kyla klausimu, manau, kad visos mielai pasidalinsim savo patirtim :)

Atsakyti

Sveiki. Dariau IVF Artemidoj pas prof S. Wolczynski 2015m. pavyko is pirmo karto! Dukrytei jau 1.7m.  Pries tai 3IVF Rygoj nesekmingi.

Ir vel buvau nuvaziavus konsultacijos del IVF. Nupirkau vaistus naujam startui... bet vaistu neprireike...Taip ir nesulaukiau mmm.🤗

Gal kam reilia vaistuku Gonal f turiu 2 vnt po 450. Atiduociau pigiau nei pirkau.

Atsakyti
QUOTE(Asvija @ 2017 05 16, 13:18)
Gal atsirastu kuri netingetu asmeniskai galinti papasakoti ir atsakyti i daugybe iskilusiu klausimu Del IVF proceduru atliktu Lenkijoje? 😊 Noreciau ir as ten papulti tik labai truksta informacijos nuo ko pradeti, kaip ten kas...


kas konkrečiai Jus domina?
Atsakyti

Jei teisingai supratau, pastojote pati :rolleyes:  :nestuke

Sveiki. Dariau IVF Artemidoj pas prof S. Wolczynski 2015m. pavyko is pirmo karto! Dukrytei jau 1.7m.  Pries tai 3IVF Rygoj nesekmingi.

Ir vel buvau nuvaziavus konsultacijos del IVF. Nupirkau vaistus naujam startui... bet vaistu neprireike...Taip ir nesulaukiau mmm.🤗

Gal kam reilia vaistuku Gonal f turiu 2 vnt po 450. Atiduociau pigiau nei pirkau.

 

Atsakyti

Na va ir aš priartėjau prie IVF. Bociane lankausi pas Mrugac, jis sakė, kad tikrai pavyks IUI ir liepė vis bandyti ir bandyti, tačiau po 5 nesėkmingų kartu visgi patarė bandyti IVF. Liepė atvažiuoti 2-3 c.d. kiek skaičiau forumuose, Mrugac taiko trumpą protokolą, daug tyrimų jau esu padariusi prieš IUI, tai jei teisingai suprantu, turėtų būti kokie 3-4 vizitai iki įsodinimo, taip?

Atsakyti