Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Alison  :victory2: ačiū už linkėjimus! Mes irgi apvalėjam po truputi :nestuke  liko visai nedaug palyginus, bet pats sunkiausias ir atsakingiausias laikotarpis. Nepamenu ar klausiau, kas pas tave pilvuke auga?  :rolleyes: mano - 2 mergičkos :wub: 

kas liečia temą apie blastocistas PL, tai man po punkcijos gydytojas iš karto pasakojo apie kiašialąsčių kokybę (lapą tokį atiduoda), todėl pirmą kartą iš karto pasakė, kad tikriausiai bus sodinimas 3d., nes kokybė prasta. Antrą kartą kokybė jau buvo žymiai geresnė, todėl pavyko užauginti iki blastocistų.

P.S po 35 metų netaiko apribojimo 6 kiaušialąstėms :ax: 

Atsakyti
href="https://www.supermama.lt/forumas/index.php?/user/360000-Alison/" title=""> </a>mano - 2 mergičkos wub.gif<a class="" href="https://www.supermama.lt/forumas/index.php?/user/360000-Alison/" title=""> </a></p><p>kas liečia temą apie blastocistas PL, tai man po punkcijos gydytojas iš karto pasakojo apie <strong>kiašialąsčių </strong>kokybę (lapą tokį atiduoda), todėl pirmą kartą iš karto pasakė, kad tikriausiai bus sodinimas 3d., nes kokybė prasta.

Keista, man duotame lape buvo duomenys tik apie tuos 2 embrionus kur įsodino, apie kitus info nebuvo
Atsakyti
Labas,
Pasidalinsiu ir aš savo istorija, nes gal vistik ne tokia ir bloga ta laboratorija smile.gif. Man išpunktavo 7 kiaušialąstes, apsivaisino 6 ir po kelių dienų paskambino kad augins iki 5 dienų (buvom pasirinkę auginti embrioskope). Iki to laiko vienas nustojo vystytis, o 3, kaip išsireiškė, buvo greiti ir 2 lėti. Norėjo sodinti 2 blastukus, bet aš norėjau 1. 2 užšaldė, o tie lėtesni nebuvo verti šaldymo. Su Lietuvos klinikom negaliu palyginti, nes pirmam kartui iškart važiavome į Lenkiją. Mano AMH apie 1, tai manau rezultatai gavosi netgi labai geri, bet 4-ą dieną po įsodinimo pradėjau kraujuoti.. Nusprendžiau po 3-ų ciklų važiuoti pasiimti snaigučių, bet per tą laiką pavyko pastoti natūraliai (po 2,5 metų).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 30 kovo 2017 - 13:27
QUOTE(Uranija5 @ 2017 03 30, 13:24)
Labas,
Pasidalinsiu ir aš savo istorija, nes gal vistik ne tokia ir bloga ta laboratorija smile.gif. Man išpunktavo 7 kiaušialąstes, apsivaisino 6 ir po kelių dienų paskambino kad augins iki 5 dienų (buvom pasirinkę auginti embrioskope). Iki to laiko vienas nustojo vystytis, o 3, kaip išsireiškė, buvo greiti ir 2 lėti. Norėjo sodinti 2 blastukus, bet aš norėjau 1. 2 užšaldė, o tie lėtesni nebuvo verti šaldymo. Su Lietuvos klinikom negaliu palyginti, nes pirmam kartui iškart važiavome į Lenkiją. Mano AMH apie 1, tai manau rezultatai gavosi netgi labai geri, bet 4-ą dieną po įsodinimo pradėjau kraujuoti.. Nusprendžiau po 3-ų ciklų važiuoti pasiimti snaigučių, bet per tą laiką pavyko pastoti natūraliai (po 2,5 metų).


kokia grazi istorija, sveikinu nestuke.gif wub.gif o kiek jums papildomai kainavo stebejimas embrioskope?
Atsakyti
QUOTE(SraigyteR @ 2017 03 30, 18:02)
kokia grazi istorija, sveikinu  nestuke.gif  wub.gif o kiek jums papildomai kainavo stebejimas embrioskope?


Ačiū 4u.gif Linkiu kad kuo greičiau visoms pavyktų.
800 zlotų. Siūlė mums pagerinimus IMSI ir dar kažką, bet aš nusprendžiau kad gal geriau darom tiesiog ICSI, be tų visų priedų, bet auginam embrioskope.
Atsakyti

Man tik jeroglifus rodo...

Atsakyti
Pasidalinsiu ir as: man po ivf taip pat nebuvo like blastuciu,nes isodino 2 embrioniukus ,padave lapa kur parasyta kad dar yra trys,bet net nepasake kad augins ar kad galit saldyti 3 dienu(buciau zinojus tikrai buciau uzsisaldzius 3 dienu,nes paskui pati skambinau teirautis del tu likusiu embrionu,tai sake kad ju nebeliko.) Man ir keista pasirode ties siuo klausimu. Kaip ir visur reik dometis viskuo paciom:(
Bet jei kalbant apie sia klinika,man joje pirma karta buvo kibimas is 5 kartu (2lt,2lv ir 1pl)..
Atsakyti
Merginos, gal Jums teko susidurti ar įmanoma gauti biuletenį vykstant procedūrai IUI į Bociana? išsinaudojau savo laisvas dienas, bet labai nenoriu sustoti ir laukti dar mėnesio, kol sukaupsiu kelias dienas.
kitas klauaimas, skambinsiu gydytojui pasitart, bet gal Jum teko susidurt, ar gali IUI daryti du kartus tam pačiam cikle? karta siek tiek pries ovuliacija ir karta po?
Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 04 06, 18:39)
Merginos, gal Jums teko susidurti ar įmanoma gauti biuletenį vykstant procedūrai IUI į Bociana? išsinaudojau savo laisvas dienas, bet labai nenoriu sustoti ir laukti dar mėnesio, kol sukaupsiu kelias dienas.
kitas klauaimas, skambinsiu gydytojui pasitart, bet gal Jum teko susidurt, ar gali IUI daryti du kartus tam pačiam cikle? karta siek tiek pries ovuliacija ir karta po?

Del biliutenio nezinau, manau reikia gerai sutart su seimos gydytoja tokiais atvejais biggrin.gif
O iui daryti gali 2 kartus tikrai. Kaina vienoda abiems kartams 4u.gif
Atsakyti

Ačiū :)  Bandysiu eit pas šeimos gydytoją prašyt biuletenio, nors klausimas ar taip lengva jį gaut, kai reikia išvykti iš Lietuvos :unsure:

Šį ciklą bandysiu du kartus, duok dieve gal pavyks, nes jau neviltis apima po truputį :huh2:

Atsakyti
Sveiki,
Po 3 d. embrionų perkėlimo praėjo 14 d., kraujavimo nėra, bet nėštumo testas deja nieko nerodo. Labai nuliūdau. Laboratorijoje tyrimo dar nedariau. Būtinai išsitirsiu. Iš mano patirties, kad jei IVF nepavyksta, tai pradeda kraujuoti jau anksčiau, nepraėjus 14 d.
Kokia Jūsų patirtis? Kiek patikimas nėštumo testas? Kada turėtų atsistatyti mėnesinės?
Atsakyti
Merginos, kaip jūs suprantate ar buvo kibimas, ar ne?
Atsakyti