Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Famili, o kodėl Jums nepradėjo stimuliacijo po pirmo vizito? Nuo ko tai priklauso?

Mūsų bėdos - vyras nevaisingas, tad teks pasinaudoti donoru..
Atsakyti

Tike7, mano problema ta pati, naudosim donoro spermą. Lankausi taip pat Bociane pas Mrugacz, tačiau jis labi priešinasi IVF, jis sako, kad jei su moterim viska sgerai, tai reikia bent 5 kartus bandyti IUI. Mes darėm tris - nepavyko. Dabar geriu Clostilbegyt, tikiuosi, kad užaugs daugiau nei vienas folis ir galbūt pavyks su dvynukais :) Kai tokia situacija, tai su mielu noru laukčiau dvynukų :unsure: Na ir tikiuosi, kad daugiau šansų bus, nes pirmus tris kartus darėm visiškai naturaliam cikle.

o pas kokį gydytoją užsirašei Bociane?

Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2017 03 16, 12:52)
<p>Tike7, mano problema ta pati, naudosim donoro spermą. Lankausi taip pat Bociane pas Mrugacz, tačiau jis labi priešinasi IVF, jis sako, kad jei su moterim viska sgerai, tai reikia bent 5 kartus bandyti IUI. Mes darėm tris - nepavyko. Dabar geriu Clostilbegyt, tikiuosi, kad užaugs daugiau nei vienas folis ir galbūt pavyks su dvynukais smile.gif Kai tokia situacija, tai su mielu noru laukčiau dvynukų unsure.gif Na ir tikiuosi, kad daugiau šansų bus, nes pirmus tris kartus darėm visiškai naturaliam cikle.
</p><p>o pas kokį gydytoją užsirašei Bociane?
</p>


Matyt nuo gydytojo priklauso. Man Latvijoje po antro nepavykusio IUI kaip tik pasiūlė IVF. Tikiuosi Jums pavyks smile.gif
Užsirašiau pas Petrzycki. Jau žinau planelį smile.gif Balandžio pradžioje nuvyksiu pirmai konsultacijai, paims reikiamus tyrimus. Iškart po Vėlykų turėčiau startuoti su IVF. ax.gif
Atsakyti

Na tikiuosi, kad Jum irgi pavyks :)  Mes važiuosim procedūrai kitą ketvirtadienį, jei nepavyks, gal dar kartelį surizikuosiu, bet jau tada tikrai prašysiu pereit prie IVF, nes susidarė man įpūdis, kad į IUI gydytojai žiūri truputį pro pirštus. :unsure:

Atsakyti

Mano ciklas nereguliarus, čia pirma. Antra - važiavome tiesiog konsultacijos, net nežinojom ką gydytojas pasiūlys. Vežėmės visus LT tyrimus ir t.t. Po pokalbio, nusprendėm kad taikys IVF ir jau prasidėjus ciklui 2 ar 3 CD važiavom vėl į kliniką, tada pradėjo stimuliaciją.

Famili, o kodėl Jums nepradėjo stimuliacijo po pirmo vizito? Nuo ko tai priklauso?

Mūsų bėdos - vyras nevaisingas, tad teks pasinaudoti donoru..

Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif Turiu šiek tiek atlikusių vaistukų, kuriuos skyrė Bocian gydytojai. Galėčiau atiduoti visus mainais į kokį barškutį mūsų mažylei arba už simbolinius 5 Eurus smile.gif
Mūsų likuts:
Lutinus - 9 tabletės
Utrogestan - 2 tabletės
Euthyrox - 9 tabletės
Glucophage - 20 tablečių (skiria toms, kam įtaria PKS)
Betadine ovulės - 11 vnt.
Visi vaistukai su geru galiojimo laiku smile.gif
Atsakyti
Sveikos, Man išpunktavo 10 kiaušialąsčių, vėliau 7 apvaisino. Trečią dieną įsodino 2 embronus, kurių kokybė 8A ir 10B. Kiek suprantu, tai nebloga kokybė?
Embriologas sakė, kad likusius 5 embrionus dar augins ir praneš ar verta šaldyti. Nors pažadėjo paskambinti, nepaskambino. Pasiskambinus pasakė, kad nei vienas toliau neaugo ir šaldyti nėra ko.
Labai nuliūdau, nes tikėjau, jei šis kartas nepavyks, tai bandyti dar kartą, nes ilgasis protokolas sunkus, vartojau ir vartoju daugybę vaistų. Dar toks nerimas, kad jei tie nesivystė, tai kodėl turėtų vystytis ir įsodintieji.
Kažkokia abejonė kirba, kad jie gal nusprendė iš karto jų neauginti, nes nei pinigų nepaėmė iš karto. Kokia Jūsų patirtis su embrionų šaldymu? Koks ten įprastas procesas?
Atsakyti

Mūsų patirtis dėl šaldymo buvo tokia:

1 ivf - 3 d įsodino 2 embrionus (8b ir 7b jei gerai pamenu), kitų kokybė buvo prasta-tą pasakė iš karto, bet paliko stebėti, sakė jei vystysis užšaldys, nepaskambino-mes susisiekėm patys - sakė nesivystė.

2 ivf - antrą dieną paskambino pasakė, kad augins iki 5 d. įsodino 2 stipriausias blastocistas - keli embrionai iki 5d neišgyveno, dar keli buvo prastos kokybės - pasakė neverta jų šaldyti.

O Jums didžiausios sėkmės!!!

Atsakyti
QUOTE(Naujoke2006 @ 2017 03 29, 17:27)
Sveikos, Man išpunktavo 10 kiaušialąsčių, vėliau 7 apvaisino. Trečią dieną įsodino 2 embronus, kurių kokybė 8A ir 10B. Kiek suprantu, tai nebloga kokybė?
Embriologas sakė, kad likusius 5 embrionus dar augins ir praneš ar verta šaldyti. Nors pažadėjo paskambinti, nepaskambino. Pasiskambinus pasakė, kad nei vienas toliau neaugo ir šaldyti nėra ko.
Labai nuliūdau, nes tikėjau, jei šis kartas nepavyks, tai bandyti dar kartą, nes ilgasis protokolas sunkus, vartojau ir vartoju daugybę vaistų. Dar toks nerimas, kad jei tie nesivystė, tai kodėl turėtų vystytis ir įsodintieji.
Kažkokia abejonė kirba, kad jie gal nusprendė iš karto jų neauginti, nes nei pinigų nepaėmė iš karto. Kokia Jūsų patirtis su embrionų šaldymu? Koks ten įprastas procesas?


o tai kaip jums apvaisino 7, jei tik 6 galima, ar cia ne pirmas jusu bandymas ? Visa tema kruopsciai perskaiciau, ir toks ispudis , kad retai jie uzaugina blastocitas, kodel?silpna labaratorija, labai pasimeciau kur vaziuoti, lietuvoje man ispunktavo 7 , 5 is ju isgyveno iki 5 dienos ir buvo ka saldyti, lyg ir buvau nusprendusi vaziuoti i bocian , bet dabar bijau kad neuzaugina iki blastocitu del silpnos labaratorijos ar kokiu priezasciu unsure.gif mergaites kurios daretes tiek lietuvoje tiek lenkijoje palyginkit labaratorijos kokybe.
Atsakyti
QUOTE(SraigyteR @ 2017 03 29, 20:59)
o tai kaip jums apvaisino 7, jei tik 6 galima, ar cia ne pirmas jusu bandymas ? Visa tema kruopsciai perskaiciau, ir toks ispudis , kad retai jie uzaugina blastocitas, kodel?silpna labaratorija, labai pasimeciau kur vaziuoti, lietuvoje man ispunktavo 7 , 5 is ju isgyveno iki 5 dienos ir buvo ka saldyti, lyg ir buvau nusprendusi vaziuoti i bocian , bet dabar bijau kad  neuzaugina  iki blastocitu del silpnos labaratorijos ar kokiu priezasciu unsure.gif  mergaites kurios daretes tiek lietuvoje tiek lenkijoje palyginkit labaratorijos kokybe.


Net nežinau, niekas neklausė. Man jau virš 35 ir Lietuvoj turėjau 2 nepavykusius IVF. Gal dėl to apvaisino daugiau. man Lenkijoj daugiau kiaušialąsčių užaugino nei LT, bet čia jau ne laboratorijos nuopelnas. Kaip laboratorijos kokybę vertinti nežinau.
Atsakyti
Tikrai daznas atvejis, kai iki 5 dienu niekas neisgyvena pas juos, sitam punktui dedu dideli minusa klinikai! Todel kai susirasome su merginomis VISADA patariu prasyti saldyti dar 3 dienu embrionus. Iki blastuku visus beveik uzaugina tik Turkijoje, tiek Lt, tiek Lv, tiek PL deja sunkiau su auginimu. Is visu paminetu 3 saliu(kaimynu) prieziura geriausia yra butent Pl. Tyrimu daugiau, stimuliacija priziurima atidziau, pries paskiriant kita doze yra tikrinami hormonai ir t.t.Hormonai kombinuojami, vieni geriau kiausialastem, kiti gleivinei ir t.t. Pries punkcija ir po yra skyriami vaistai nuo uzdegimu. Turiu su kuo palyginti, todel renkantis is 3 saliu tik PL jei nera LABAI rimtu problemu. Zinoma lyderiauja Turkija, bet ne kiekvienas turi lesu ir galimybiu.
Pati kai dariau IVF jau nuo pat pradziu sakiau, reikalavau net, kad saldytu man viska 3 diena be jokiu kalbu. Nes patirtis kitu rode, kad su saldytomis 3 dienu pavyksta tikrai, o va uzauginti iki 5 dienu retai :/
Ir manau cia visgi ne embrionu kokybe labai jau prasta o visgi labaratorijos. Todel kam rizikuoti, tegul saldo 3 d ir viskas. Po atsilymo vistiek pas mamka jiems bus geriau augti toliau manau smile.gif
Nors mano patirtis ten sekminga ir butent su blastukem, vistiek as tik uz tai, kad saldytu 3 d. Nes butent mano atveju kitaip neisejo tiesiog. 2 diena man skambina ir sako atvaziuokite dar po 3 dienu isodinimui blink.gif As panikoje, sakau po kokiu dar 3 d, as sakiau jau nuo pradziu, kad noriu 3 dienu ir viskas, embriologas sako Ne, nes ryt matai nedarbo diena gi..11.01.tada buvo. Ir jie tik tikrint ateina jas ir nieko nedaro. Akys mano ant kaktos, dumai jau eina is pykcio skambinu gydytojui kas per velnias. O jis ramiu balsu sako jei embriologas taip sako reikia pasitiketi. Bandziau perkalbeti, prasiau bet veltui. Buvau nevilti tikrai verysad.gif Buvo like 5 lyg embrionai. Isodinimo dienos laukiau su baime. Atvaziavom ir pranese, kad liko 4 blastutes bigsmile.gif 3 vystosi puikiai, 1 atsilieka jau. Zinoma laime buvo begalyne, nes liks ir saldymui dar. Isodino 2, 1 uzsalde 5 d. Silpnesne pasake augins iki ryt jei pasivys uzsaldys, jei ne...
Nezinau kas cia buvo, ar likimas ar atsitiktinumas, kad uzaugo iki blastuku. Bet vistiek daugiau taip nerizikuociau nors ir laukiames dvyniu ir yra dar 1 blastute, bet pagal statistika iki 5 d.daznai nelieka :/ Todel kiek seku tema patarciau ir kitoms nerizikuoti, prasyti saldyti 3 dienu. Mano butu uzsalde tikrai, bet taip leme kalendorius turbut biggrin.gif
Gaila, kad ne visos cia raso savo patirti. Nes uzsaldo 3 diena jie tikrai jei prasai pati ir neispuola tokia va gedulinga diena kaip man :/
Vaziuoja ten lietuviu tikrai, bet mazai kas skelbiasi cia deja unsure.gif
Famili, Erute ir visoms kam pasiseke bociane linkejimai 4u.gif
Mes augam, apvalejam rolleyes.gif siunciam dvigubus virusiukus visoms startuojancioms nestuke.gif
Atsakyti

Mes augam, apvalejam rolleyes.gif siunciam dvigubus virusiukus visoms startuojancioms nestuke.gif
[/quote]

dėkoju , kad pasidalinote patirtimi, tikrai gaila , kad mažai kas dalinasi...Alison, o jus lietuvoje turėdavote balstuciu, kokios buvo jūsų bėdos?pas mane neaiskios kilmes nevaisingumas, tai nzn ar tai sudetingas atvejis ar ne biggrin.gif . labai sveikinu jus su tokiu dvigubu džiaugsmu. wub.gif
Atsakyti