Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Sveikos, merginos. Esu naujoke sioje temoje, bet kaip tik griztu is Bocian klinikos Varsuvoje po IVF. Treciadieni buvo isodinimas, tai dabar antra diena po jo. Norejau paklausti kur Lt pasidaryti hcg tyrima. Galima paprastoje poliklinikoje? Ar reikia vaziuoti i kokia vaisingumo klinika?
Atsakyti
QUOTE(Eglesala @ 2017 03 10, 15:59)
Sveikos, merginos. Esu naujoke sioje temoje, bet kaip tik griztu is Bocian klinikos Varsuvoje po IVF. Treciadieni buvo isodinimas, tai dabar antra diena po jo. Norejau paklausti kur Lt pasidaryti hcg tyrima. Galima paprastoje poliklinikoje? Ar reikia vaziuoti i kokia vaisingumo klinika?

O kodel vaziavote butent iki Varsuvos vaziuoti?
As hcg visada geromedoje naugarduko gatveje dariau..jei iki 11 val.priduodi krauja apie 13.00 jau bus atsakymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alison @ 2017 03 10, 17:04)
O kodel vaziavote butent iki Varsuvos vaziuoti?
As hcg visada geromedoje naugarduko gatveje dariau..jei iki 11 val.priduodi krauja apie 13.00 jau bus atsakymas smile.gif



Aciu uz rekomendacija smile.gif kodel pasirinkau Varsuva, o ne Bialystoka? Ar kodel Varsuva apskritai? Zinoma, suviliojo zemos Lenkijos kainos, o Varsuva - grynai del praktiniu sumetimu. I Bialystoka galima papulti tik automobiliu (neskaitant letaeigio traukinio is Kauno), o su vyru dalinames 1 automobili ir palikti ji cia be masinos nepavyksta. Tai sedu i autobusa - ir i Varsuva, pigu ir patogu.
Atsakyti
QUOTE(Eglesala @ 2017 03 10, 16:59)
Sveikos, merginos. Esu naujoke sioje temoje, bet kaip tik griztu is Bocian klinikos Varsuvoje po IVF. Treciadieni buvo isodinimas, tai dabar antra diena po jo. Norejau paklausti kur Lt pasidaryti hcg tyrima. Galima paprastoje poliklinikoje? Ar reikia vaziuoti i kokia vaisingumo klinika?



labas, aš dariausi Geromedoj HCG ir PGR. Abu tyrimai po 8 eur. atsakymai į el. paštą ateina per 2 val. man labai ten patiko.
Atsakyti

Didžiausios jums sėkmės! Kokios bėdos, jei ne paslaptis? Kaip praėjo protokolas? Kiek įsodino?

 

Sveikos, merginos. Esu naujoke sioje temoje, bet kaip tik griztu is Bocian klinikos Varsuvoje po IVF. Treciadieni buvo isodinimas, tai dabar antra diena po jo. 

 


 

Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Jau senokai vis paskaitinėju šį formumą būtent apie Bocian kliniką.
Apie Bocian - nes 2 kartus buvo atliktas IUI Latvijos klinikoje AVA Clinic. Nepavyko. Daugiau su IUI "žaisti" nenoriu... Tikiu, kad pavyks su IVF :)Taupom pinigėlius ir balandį rašysiuos vizitui į kliniką.
Keli klausimėliai Jums rolleyes.gif
* Bocian internetiniame puslapyje matau, kad kainos išaugo, lyginant su 2016m. Gal kuri darė IVF šiais metais? Gal galite pakomentuoti, kiek viskas kainavo? Nežinau kokią max. sumą planuotis verysad.gif
*Dėl vaistų. Daug kas rašo, kad pritruko tai vienų, tai kitų vaistų. Kodėl taip yra? Ar jų per mažai išrašo? Kaip man žinoti, kad man užteks vaistų? O gal būnant Lenkijoje, jau iš anksto kai kurių reiktų nupirkti daugiau?
*Prieš kiek laiko užsirašinėjote į kliniką? (Kadangi ciklas pas mane reguliarus, sulaukusi mėnesinių jau turiu žinoti sekančių datą, tad manau iki paskutinio tempti nereikės smile.gif )
Taip pat kiek kainavo pats pirmas vizitas?

Tikiuosi pagelbėsite su atsakymu smile.gif Lauksiu.
Atsakyti

[url=http://radikal.ru]9f0e15110970.jpg[/url]

Atsakyti

čia yra pilnas aprašymas 2-jų IVF. Kur kaina viso, tai ten su vaistais jau :rolleyes: tiesiog dėl savęs atskyriau, kiek už vaistus mokėjome. 1 IVF - trumpas protokolas (nesivystantis), 2 IVF - ilgas protokolas (laukiamės dvynių)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 15 kovo 2017 - 16:30

*Dėl vaistų. Daug kas rašo, kad pritruko tai vienų, tai kitų vaistų. Kodėl taip yra? Ar jų per mažai išrašo? Kaip man žinoti, kad man užteks vaistų? O gal būnant Lenkijoje, jau iš anksto kai kurių reiktų nupirkti daugiau? Vaistų išrašo kažkur 3 savaitėm po įsodinimo. Po 2-jų savaičių jus sužinote rezultatą. Jeigu bus teigiamas, vaistų (kai kurių) reikės ir vėl, todėl teks važiuoti į Lenkiją.
*Prieš kiek laiko užsirašinėjote į kliniką? (Kadangi ciklas pas mane reguliarus, sulaukusi mėnesinių jau turiu žinoti sekančių datą, tad manau iki paskutinio tempti nereikės smile.gif) Pirmam vizitui prieš savaitę ar kiek daugiau - nes, reikėjo planuotis laiką. Niekada nebuvo problemų dėl to. Sekantį vizitą paskirdavo iš karto klinikoje.
Taip pat kiek kainavo pats pirmas vizitas? Viską surašiau lentelėje


Atsakyti
Labai ačiū, išsisaugosiu Jūsų lentelę. Džiaugiuosi, kad Jums pavyko 4u.gif

Ar pirmu atveju, balandžio mėnesį, stimuliacija buvo pradėta nuo pirmo vizito? (nera nurodyta 1 vizito data smile.gif )

Tikiuosi nuvykti balandį, 2-3 ciklo dieną, man padarys visus tyrimus ir pradės stimuliaciją. Atostogas apsiforminau 2 savaitėms.. blink.gif bijau, kad neperkeltų kitam mėnesiui ar pan. Prieš mėnesį dėl savęs, pasidariau visus hormonų tyrimus, viskas tvarkoje. Tad šansų daugėja smile.gif
Atsakyti

1 IVF - 1 vizitas buvo 2016.03.25 (stimuliacija prasidėjo nuo 2-ro vizito, ten jau surašyti vaistai), kaip dabar pamenu tą jausmą: baimė ir nežinomybė - persipinus su didelių tikėjimu ir noru padaryti viską, kas mano jėgose.  Po 10-ies dienų bus lygiai metai, kai peržengėm Bocian klinikos slenkstį, prieš tai ~8 metus kovoję su nevaisingumu Lietuvoje. Aš begalo laiminga, kad mes pasiryžom vykti į Lenkiją ir, kad jie mums padėjo.

O kokios bėdos jūsų?

Labai ačiū, išsisaugosiu Jūsų lentelę. Džiaugiuosi, kad Jums pavyko 4u.gif

Ar pirmu atveju, balandžio mėnesį, stimuliacija buvo pradėta nuo pirmo vizito? (nera nurodyta 1 vizito data smile.gif)

Tikiuosi nuvykti balandį, 2-3 ciklo dieną, man padarys visus tyrimus ir pradės stimuliaciją. Atostogas apsiforminau 2 savaitėms.. blink.gifbijau, kad neperkeltų kitam mėnesiui ar pan. Prieš mėnesį dėl savęs, pasidariau visus hormonų tyrimus, viskas tvarkoje. Tad šansų daugėja smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Tike7 @ 2017 03 15, 17:54)
Labai ačiū, išsisaugosiu Jūsų lentelę. Džiaugiuosi, kad Jums pavyko  4u.gif

Ar pirmu atveju, balandžio mėnesį,  stimuliacija buvo pradėta nuo pirmo vizito? (nera nurodyta 1 vizito data smile.gif )

Tikiuosi nuvykti balandį,  2-3 ciklo dieną, man padarys visus tyrimus ir pradės stimuliaciją. Atostogas apsiforminau 2 savaitėms.. blink.gif bijau, kad neperkeltų kitam mėnesiui ar pan. Prieš mėnesį dėl savęs, pasidariau visus hormonų tyrimus, viskas tvarkoje. Tad šansų daugėja smile.gif



Man kaina gavosi apie 3-3500e. Priklauso nuo vaistu kiekio kiem jum reikes leistis, nuo protokolo. Cia su apgyvendinimu, nes mes pries procedura likom Lenkijoje, maistas ir t.t.
Atsakyti