Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Sveikos

Liko 25vnt fraxiparino 0.3. 

Parduociau pigiau nei LT vaistinese 

Rasykit privacia zinute
Atsakyti
O gonal reikia leistis iškart kelias dozes, per tris kartus, pvz ryte, per pietus ir vakare?
Atsakyti
QUOTE(arlauskute @ 2016 11 13, 21:16)
O gonal reikia leistis iškart kelias dozes, per tris kartus, pvz ryte, per pietus ir vakare?

Daktaras turetu pasakyti tai..ziurint kokiom dozem..bet siaip viena karta reikia leisti..ar po 100 ar po 150. Turbut neskyre didesnes dozes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alison @ 2016 11 13, 23:46)
Daktaras turetu pasakyti tai..ziurint kokiom dozem..bet siaip viena karta reikia leisti..ar po 100 ar po 150. Turbut neskyre didesnes dozes  unsure.gif

Jis nieko nepasakė. Vat ir nežinau dabar... Ant protokolo lapo parašyta Gonal 1x2. O kiekis ant pakuotės parašytas 75 j.m 5,5 mikroframa
Atsakyti
Gal kam reikia cetrodite?
Atsakyti

Kiek pasirodo daug "slaptųjų" :nestuke Bocian temutėje :D  :4u: 

Reikia kažkaip mums statistika suvesti, merginos  :P 

Džiaugiuosi   :heart: 

Atsakyti

Mergaitės, pasidalinkit džiugiom žiniom, neslėpkit, gal ir mum vilties įžiebsit :)

Atsakyti
Viena is ju turbut as ax.gif
Kai pamatai teigiamus hcg skaiciukus, tada prasideda tikri neramumai..ar viskas ok,ar vystosi,ar vietoje nestumas ir t.t. Todel kartais bijai ir dziaugtis dar.
Todel dar nieko nerasiau,viskas laaabai trapu, ypac kai paskutinis nestumas buvo nesivystantis verysad.gif
Mano istorija tokia: 3 metai bandymu,tyrimu,genetikai, IUI, IVf Rigoje,pasekmes ziaurios tiek emociskai tiek fiziskai,tik po 2 metu ryzausi vel kartoti IVF butent Bociane. Buvo keli IUI, vienas uzkibo,bet buvo nesivystantis 6 savaite(hcg skaiciukai buvo ypac nedideli). Kadangi pries mane 3 merginoms is cia pasiseke butent su ilgu protokolu, vaziavau pas Grygoruk butent zinodama,kad irgi prasysiu ilgo protokolo. Ilgai ikalbineti nereikejo, sako jei nori darom ilga. Taigi gavau kontraceptines, po ju pradejau leisti gonapeptyl i pilva,ir 5 diena mm nuvaziavom pradeti stimuliacija. Taigi kas vakara leidau puregon ir gonapeptyl (ji naudojau pastoviai iki pat punkcijos,tai kazkur pusantro menesio is viso). Po 7 dienu navaziavome vel,dare hormonu tyrimus man, vyrui kazkokius kitus tyrimus, slapima, ir paskyre dar plius menopur i pilva, taigi is viso reikejo badyti 3 adatas is eiles puregon doze,menopur doze ir gonapeptyl. Poto nuvaziavome dar po 2 dienu, dare tyrimus vel hormonu, vel daktaras galvojo kokia doze vaistu naudoti, po 2 dienu vel atvaziuoti reikejo, ir tada paskyre punkcija po 3 dienu. Kiausidese mate apie 12 foliu, pamatavo tik kelis,sake viskas ok. Na as savo foliais buvau patenkinta, 12 tas pats nei daug nei mazai. Pries punkcija reikejo zvakutes naudot,kitus vaistus,zodziu turejau visa schema ir dienotvarke kada ka turiu vartoti viso ivf procese biggrin.gif Pries punkcija mes nakvojome Pl, nes nesinorejo puse nakties vaziuot i klinika. Punkcija praejo gan gerai, labai rupestingas personalas, bet ilgai nepagulesi,nes jau laukia kitos paneles, palatoje 3 buvo paneles. As gulejau ilgiausiai nes vis sukosi galva,bet reikejo atlaisvint lova kitai. Taigi 'apgirtus" dar nuejome pas gydytoja. Pasirodo ispunktavo tik 6 kiausialastes blink.gif Paklausiau nusivylusi "tik tiek", atsake tiek ir reikia, nes gi apvaisina iki 35m. tik 6 pagal ju istatymus. Kur dingo kitos nezinau, buvau nusiminusi,apsvaigusi tai ir neissiaiskinau kur dingo dar 6 foliai unsure.gif Visa kelia namo miegojau, bet kita diena jau buvau sviezia vel biggrin.gif Aisku nerimo buvo daug,tik 6 turiu,,kiek dar apsivaisins neaisku verysad.gif Nepaminejau, kad visa ivf klausiau gydytojo ar gales man sodinti 3 dienu ir viska saldyti butent 3 dienu, nes na pagal patirti kazkaip iki 5 dienu pas juos niekas nedaaugo,ir sodina dazniausiai 3 dienu,saldymui pas nieko beveik niekada nelikdavo. To labai bijojau,todel sakiau man tik 3 diena sodinti ir jokiu palikimu auginti iki 5 dienu,viska saldyti 3 d. Tikino viskas bus ok. Ir ka gi,2 diena po punckijos sakmbina embriologas,sako atvaziuokite 5 ketvirt. t.y. 5 diena po punkcijos..as soke..sakau jokio ketvirtadienio man reikia rytoj, o jis sako "ryt nedarbo diena, lapkricio 1 gi", aisku as pikta sakau as tariausi su gydytoju ir t.t. Zodziu negraziai pakalbejome mes,bet sake ryt nedirba ir viskas. Bet gera zinia kad is 6 apsivaisino 5 bigsmile.gif
Skambinu aisku G. jis sako taip turi buti,jei matytu kad reikia sodinti 3 diena sodintu tikrai, ko as labai abejoju aisku, bet yra kaip yra. Nerimo dar daugiau, nes gi retas atvejis kai dagyvena iki 5 dienu blink.gif Skambinu 4 diena paklausti kaip mano maziai,sako liko 4 bigsmile.gif Na galiausiai isodinimas, guliu laukiu palatoje,ir net nezinau kiek gi yra siai dienai. Uzeinam su vyru i procedurini,pasitinka embriologas ir klausia kiek sodinsim..as akys isvertus sakau o yra pasirinkimas? Meldziau, kad bent 1 butu,o cia visi 3 geros kokybes ir vienas leciau auga wub.gif Isodino 2 blastukes 4AA ir 3BB kokybes,viena uzsalde, kita paliko auginti dar, gal pasivys. Po 2 dienu skambinau deja nustojo augti angel_sadangel.gif Ir prasidejo laukimas. Tiesa as is anksto pasirupinau turkisku leidziamu PRG,ir merginos patare pries isodinima susileisti viena ampule. Poto naudojau 1 ampule kas 2 diena, 3 k dienoje lutinus ir duphaston, pergyvenau del PRG nes jis mazas pas mane buvo praeita nestuma verysad.gif Jau istorija i pabaiga kantrybes merginos biggrin.gif Neislaukusi 7 dienos jau 5 diena dariau testa biggrin.gif Ir po 2 valandu vaiduoklis, 6 diena jau 2 testus darau,vienam vel po 2 h vaiduoklis,kitas testas vaiduokli parode po 10 min. 7 dpi nulekiau krauja pridaviau hcg 92 , 9 diena hcg 272, PRG 127 blink.gif nors ampules jau nenaudojau 3 dienas, bet pg virs normos. Na ir 12 dpi hcg beveik 900, prg virs normos. Pilvo apacia tempia kiekviena diena, todel stengiuos but ramiai ir laukiu pirmo echo. Baimiu daug,ar vietoje,ar viskas ok. Bet iseities nera,belieka tiketis, kad viskas bus ok!
Dbr zinau arlauskaite eina siuo keliu,todel perduodu sekmes estafeta, tavo eile pranesti geras naujienas yahoo.gif
Islaidu 2200 eu be kuro, as turejau dar vaistuku is kitu merginu, po punkcijos viska jau turejau,todel biski maziau islaidu. Bendrai as patenkinta personalu, klinika, ir sitas ivf nors ir ilgas protokolas man praejo zymiai lengviau nei Rigoje pries 2 m su trumpu protokolu,ko pasiekoje turejo hyper, prieziura Bociane zymiai atidesne. Net jei nebutu pasiseke, bandyciau tikrai dar ten pat.
Pabaiga karsta.gif kas daskaite iki galo 4u.gif uz kantrybe aciuks.gif
Atsakyti

Skaičiau du kartus, labai graži istorija :)

Sausio mėnesį ir mes pradėsim šį kelią, viskas daug aiškiau, kai taip išsamiai aprašei :)

Sėkmės Tau! :) 

Atsakyti
Sveikos, likimo draugės. Kol kas aš dar pusiaukelėje. Tikimės teigiamų rezultatų su ilgu protokolu pas gydytoją Grygoruk. Jau 3 kartus buvom PL, geriau kontraceptikus, paskui buvo iššaukta menopauzė, šiuo metu vyksta stimuliacija iš pradžių Gonal (po 2 arba 3 ampules į pilvą kasdien), paskui G pakeitė vaistus į Menopur (po 3 ampules kasdien). Be viso to dar vartoju Magnį, Inofem, bei vitaminus būsimoms mamoms. Atllikti analogiški tyrimai kaip ir Alison, Antradienį vėl važiuosime matuoti folikulų, tuomet aptarsime pačio IVF eigą, taikys IVF+ICSI metodą. Tai kol kas tiek žinių ax.gif
Nuoširdžiai dėkoju Alison už vaistukus ir Famili už išsamias buhalterines išklotines 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif ,
Gal kam reikia Ovitrelle, pirkta Bocian vaistinėje? Taip pat turiu nepradėtą dėžutę Utrogestan 100 mg. Parduočiau pigiau. Rašykit į a.ž.
Atsakyti
Sveikos,
norėčiau paklausti- kaip rinkotės pas kokį daktarą atlikti procedūrą,pas kurį vykti į pirmą konsultaciją?Ačiū
Atsakyti