Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

QUOTE(-Tyluma- @ 2016 10 25, 14:11)
O jums kraujo tyrimus irgi dare ten bet kada? Ar jus specialiai derinote ciklo diena? Nes man labai keistai nuskambejo, kad nesvarbu, kada juos darytis.


Mano pats pirmasis vizitas buvo ne ciklo pradžioje. Man ištyrė pagrindinius hormonus, norint pamatyti bendrą foną. Vėliau jau stimuliuojantis ir prieš paskiriant vaistus - kiekvieną kartą darė 4u.gif
Atsakyti
Ruošiantis IUI kiek atsimenu nei karto nedarė hormoninių tyrimų, turėjau kažkada seniai darytus, tai tik juos ir pažiūrėdavo. Paprastai pastimuliuodavo, pasekdavo folikulų augimą, paskaičiuodavo kada susileisti ovitrelle ir viskas- vykdavau procedūrai. Tik ruošiantis IVF abu kartus darė išsamius kraujo tyrimus atitinkamomis ciklo dienomis tiek LT Vaisingumo klinikoje tiek Bocian.
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 10 25, 13:41)
Mano pats pirmasis vizitas buvo ne ciklo pradžioje. Man ištyrė pagrindinius hormonus, norint pamatyti bendrą foną. Vėliau jau stimuliuojantis ir prieš paskiriant vaistus - kiekvieną kartą darė  4u.gif


Tai reiskia bendra praktika smile.gif Aciu, nuraminote 4u.gif
Atsakyti

Sveikos :4u: Ieskau nuomoniu. Siandien man 7dpi po blastutes isodinimo. Dariau hcg <0,500 Prg 18,26 nmol. Kaip manote, ar gali buti per anksti, ar jau nurasyti sita ivf'a?

Atsakyti
QUOTE(dariana @ 2016 10 25, 15:02)
<p>Sveikos 4u.gif Ieskau nuomoniu. Siandien man 7dpi po blastutes isodinimo. Dariau hcg <0,500 Prg 18,26 nmol. Kaip manote, ar gali buti per anksti, ar jau nurasyti sita ivf'a?</p>

Deja,bet manau neuzkibo verysad.gif Zinau sita jausma..labai sunku...stiprybes 4u.gif
Papasakokite kai bus tinkamas laikas kaip viskas praejo,pas ka darete, blastute Bociane retas atvejis..o gal visai ne Bociane darete unsure.gif
Atsakyti

Bociane dariaus pas gyd.Grygoruk. Nors pirmoj konsultacijoj buvom pas Mrugacz, bet veliau dinges buvo, tai pasirinkom Grygoruk. Ispunktavo tik 8 kiausialastes, bet, manau, daug augint ir nesistenge (mat man maziau nei 35). Po punkcijos kabinete aptareme, kad musu prioritetas yra blastutes. Ir gavosi 4 blastutes (deja, 2 nustojo dalintis) 1 uzsalde 4bc, ir 1 4bb hatched ikele. Buvau labai sunerimusi, kad diena pries isodinima ir po to 3 d.kraujavau... nors gyd pasake, kad tai itakos implantavimuisi netures, bet gal ir paturejo...nesupratau kokia to priezastis, todel planuose histeroskopija. :rolleyes:

Atsakyti
QUOTE(dariana @ 2016 10 25, 16:02)
<p>Sveikos 4u.gif Ieskau nuomoniu. Siandien man 7dpi po blastutes isodinimo. Dariau hcg <0,500 Prg 18,26 nmol. Kaip manote, ar gali buti per anksti, ar jau nurasyti sita ivf'a?</p>


Na man taip pat atrodo, kad šitas IVF nepavykęs, nors dar vaistų nenutraukčiau ir pakartočiau po kelių dienų hcg. Bet kam daryti kraujo tyrimą taip anksti? Juk sako, kad po dviejų savaičių unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 25 spalio 2016 - 15:57
QUOTE(Famili @ 2016 10 25, 16:56)
Na man taip pat atrodo, kad šitas IVF nepavykęs, nors dar vaistų nenutraukčiau ir pakartočiau po kelių dienų hcg. Bet kam daryti kraujo tyrimą taip anksti? Juk sako, kad po dviejų savaičių  unsure.gif

Su blastutemis jau ne anksti. Jau turejo buti pats laikas hcg sokt i virsu. Man sake po 12 dienu. Nekantri ax.gif
As jau vakar jauciau, kad kazkas ne taip..krutine isvis atleido, kaip nieko ir nebuve, ir pilvas i savo vezes grizo.

O gal zinot, kiel ciklu reiketu praleist pries FET? 3 o gal maziau?
Atsakyti
QUOTE(dariana @ 2016 10 25, 15:27)
<p>Bociane dariaus pas gyd.Grygoruk. Nors pirmoj konsultacijoj buvom pas Mrugacz, bet veliau dinges buvo, tai pasirinkom Grygoruk. Ispunktavo tik 8 kiausialastes, bet, manau, daug augint ir nesistenge (mat man maziau nei 35). Po punkcijos kabinete aptareme, kad musu prioritetas yra blastutes. Ir gavosi 4 blastutes (deja, 2 nustojo dalintis) 1 uzsalde 4bc, ir 1 4bb hatched ikele. Buvau labai sunerimusi, kad diena pries isodinima ir po to 3 d.kraujavau... nors gyd pasake, kad tai itakos implantavimuisi netures, bet gal ir paturejo...nesupratau kokia to priezastis, todel planuose histeroskopija. rolleyes.gif</p>

O taike ilga ar trumpa protokola? Kiek kainavo viskas? HCG su 3 dienu embrionais jau 10 diena galima daryti, su blastutemis dauguma darosi 7 diena ir jau skaciukai tikrai virs 50 ... Gerai, kad dar liko saldytas, vienai narei pavyko butent su saldytais ir 3 dienu 4u.gif
O jei padarysite histero su pabrazimu sansu dar daugiau bus 4u.gif
Atsakyti
Aisku del klinikos, kad visos mes skirtingos... Bet paskaiciusi si foruma kazkaip su didele viltimi vaziavau i Bocian, o isejau su laaaabai daug dvejoniu... Tikrai ne Jus viena abejojat...Todel ir nusprendem aplankyti dar pora Bialastoke kliniku:Krioban ir Artemida. Visos sios klinikos yra tame paciame mieste ir net ne itin toli viena nuo kitos, aplankem abi per viena diena ir dar namo spejom grizti. Pagooglinkik internete siu kliniku puslapius. Tik apmaudu,kad del tyrimu, tai vienareiksmiskai su musu diagnoze apgauna ir pridaro daugiau del pinigu. O as kaip tik apsisprendusi pabandyti IUI, nes antras mano kartas buvo sekmingas, tik deja nesivyste verysad.gif Aisku darant cia procedura, reikia ivertinti, kad procentai tai 10-15 proc pastojimo.. Tik organizmas gauna daug mjazesnius hormanu kiekius... Nes man ir su minimaliais hormanu kiekiais pasireiske neitin malonus salutinis poveikis ... Bet cia jau niekur nepabegsi ir turim priisimti rizika einant siuo keliu.
Papildyta:
Beje erute85 sekiau Jusu pasisakymus ir BEGALO dziaugiuos,kad pavyko smile.gif Saugokit save ir auginkit pilveli!!! Jus labai geras pavyzdys mums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alison @ 2016 10 25, 17:45)
O taike ilga ar trumpa protokola? Kiek kainavo viskas? HCG su  3 dienu embrionais jau  10 diena galima daryti, su blastutemis dauguma darosi 7 diena ir jau skaciukai tikrai virs 50 ... Gerai, kad dar liko saldytas, vienai narei pavyko butent su saldytais ir 3 dienu  4u.gif
O jei padarysite histero su pabrazimu sansu dar daugiau bus  4u.gif


Buvo trumpas protokolas, 10 d punkcija.
Pilnai nesusiskaiciavau, tik galiu pasakyt, kad 1800 € tai visi vaistai stimuliacijai + po isodinimo + pati ivf procedura. Hormonu ir kt.tyrimu, konsultaciju, kuro ir 5d apgyvendinimo neskaiciavau dar. Bet i 2300€ iejom.
Mums isejo 6 vaziavimai.
1-as konsultacija + plius tyrimai
2-as apziura 3 c.d.(rado cista todel pradejau vartot KT)
3-as protokolo sudarymas (sudare plana, kada pradet badytis)
4-as folikulu stebejimas
5-as punkcija
6-as sodinimas.

Ka galeciau pakomentuot apie klinika:
Mes mokam ir rusiskai, ir lenkiskai siek tiek, todel susikalbet problemu nebuvo. Viska supratom. Vienintelis dalykas, kad pakliuvom i tikrai aktyvu laikotarpi, kai daug pacientu, teko ir ilgiau palaukt ir trumpiau pakalbet. Bet gydytojai atsako i visus rupimus klausimus, reik tik zinot ,ko klaust biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dariana @ 2016 10 25, 19:54)
Buvo trumpas protokolas, 10 d punkcija.
Pilnai nesusiskaiciavau, tik galiu pasakyt, kad 1800 € tai visi vaistai stimuliacijai + po isodinimo + pati ivf procedura.  Hormonu ir kt.tyrimu, konsultaciju, kuro ir 5d apgyvendinimo neskaiciavau dar. Bet i 2300€ iejom.
Mums isejo 6 vaziavimai.
1-as konsultacija + plius tyrimai
2-as apziura 3 c.d.(rado cista todel pradejau vartot KT)
3-as protokolo sudarymas (sudare plana, kada pradet badytis)
4-as folikulu stebejimas
5-as punkcija
6-as sodinimas.

Ka galeciau pakomentuot apie klinika:
Mes mokam ir rusiskai, ir lenkiskai siek tiek, todel susikalbet problemu nebuvo. Viska supratom. Vienintelis dalykas, kad pakliuvom i tikrai aktyvu laikotarpi, kai daug pacientu, teko ir ilgiau palaukt ir trumpiau pakalbet. Bet gydytojai atsako i visus rupimus klausimus, reik tik zinot ,ko klaust biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(arlauskute @ 2016 10 26, 08:11)


Dariana, čia pirmas Jūsų IVF?
Atsakyti