Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Jo, bandysiu rytoj į vaisingumo kliniką nuvažiuoti, pasikalbėti su gydytojų dėl vaistų, apžiūros ir t.t. O kitą savaitę (jeigu nieko baisaus neįvyks tfu tfu tfu) važiuosiu į polikliniką, jau bus 6-7 savaitė bigsmile.gif
Atsakyti
Famili, kaip sekėsi?
Atsakyti

Na ką, kol kas viskas pasak gydytoją gerai, gimdoje 2 puslytės: viena šiek tiek mažesnė :4u: bet abidvi atitinka 5 savaičių ir kelių dienų nėštumą. Sekanti apžiūrą lapkričio pradžioje, klausysim širdelės  :rolleyes: 

Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Papildyta:
Daugiau nieko nesakysiu 4u.gif
Atsakyti

Tiesa pasakius, labai išsigandau vakar kai gydytojas pasakė: "Na va vienas, ir šalia kitas..." Vyras sako: "tu nesidžiaugi?", o aš nežinau ką pasakyti.. :blink:  ir džiaugiuosi ir tuo pačiu labai pergyvenu.. visiems kalbėjau, kad noriu dvynių, bet kai atsirado realus šansas turėti, labai išsigandau.. tikiuosi tai hormonai, arba reikia laiko susigyventi su ta mintimi, kad yra tikimybė turėti 2 iš karto, kaip apdovanojimą už 8-nių metų kančias kovojant su nevaisingumu :D 

Atsakyti

Beja, merginos, turiu visą pakuotę (10 švirkštų) Fragmin ir Estrofem 28 tabl. (nepradėtas) galiu perleisti, nes man jų jau nebereikia. Vaistai užkrėsti  :dovana: 

Atsakyti
Labai labai už Jus džiaugiuosi 4u.gif Dvynių ir aš labai norėčiau, kaip sakoma, du vienu kartu ir vsio smile.gif
Beje, kaip su kiaušialastėm buvo, kiek jų išpunktavo ir apvaisino, kokia kokybė? Ar šaldėte ką nors?
Man vakar Diphedreline vyras leido, šian žandą skauda. Viena adata brokuota pasitaikė, įbedė ir sako: "Bl**, vaistai nesileidžia, ką daryt?"
Jau nuo kontraceptikų jokio intymumo nenoriu, lauksiu dabar, kas darysis nuo šių vaistų, tikiuosi, kad nebūsiu kaip pasiutęs šuo, nes pastarąjį mėnesį toks nuotaikų svyravimas, kad net pačiai MB gaila unsure.gif
Atsakyti
Tas pats su Fragmin adatom, nu tokios bukos doh.gif o šiaip apie visą procesą ir kainas 2-ro IVF papasakosiu gal vakare. Pas mus nieko neliko šaldymui.


QUOTE(arlauskute @ 2016 10 19, 10:45)
Labai labai už Jus džiaugiuosi  4u.gif  Dvynių ir aš labai norėčiau, kaip sakoma, du vienu kartu ir vsio smile.gif
Beje, kaip su kiaušialastėm buvo, kiek jų išpunktavo ir apvaisino, kokia kokybė? Ar šaldėte ką nors?
Man vakar Diphedreline vyras leido, šian žandą skauda. Viena adata brokuota pasitaikė, įbedė ir sako: "Bl**, vaistai nesileidžia, ką daryt?"
Jau nuo kontraceptikų jokio intymumo nenoriu, lauksiu dabar, kas darysis nuo šių vaistų, tikiuosi, kad nebūsiu kaip pasiutęs šuo, nes pastarąjį mėnesį toks nuotaikų svyravimas, kad net pačiai MB gaila unsure.gif

Atsakyti
ok, labai lauksiu smile.gif
Atsakyti
Kadangi visai naujokė šitoj temoj, tai dar iki galo nesusigaudau, kaip reikia sekti forumą ir atsakyti į žinutes smile.gif
Erute85, ačiū už paaiškinimą dėl IUI. Darėm IUI natūraliame mano cikle su donoro sperma, tačiau nesėkmingai, šiandien sulaukiau mm cray.gif Bandysiu šiandien skambint kitam vizitui. Galiu pasidalint pirmo apsilankymo įpūdžiais:
Erute85 sakei, kad važiuoti reikia 2 - 3 c.d., tada padaro hormonų tyrimus. Kai mes paskambinom užsiregistruoti, tai sakė, akd galim atvažiuoti bet kada pirminiam tyrimam, neturi reikšmės kelinta yra c.d. tai mes nuvažiavom, kai pas mane buvo 10 c.d., padarė tyrimus, išrašė Ovitrelle, liepė susileisti trečiadienį ir ketvirtadienį jau atvažiuot IUI procedūrai. Paklausiau ar nereikia, kad praeitų 36 valandos po vaistų susileidimo, tai man pasakė, kad nėra skirtumo, kada susileisi, gali trečiadienį ryte, gali vakare. Likau visiškai nesusipratus, nes buvo visai ne taip, kaip skaičiau forumuose, kad reikia važiuoti 2-3 c.d., kad po Ovitrelle reikia važiuot po 36 valandų. Na bet buvau pas gydytoją Mrugacz. Gydytojas labai patiko, viską paaiškino, nuramino. Administratorės registratūroj nei angliškai, nei rusiškai nešnekėjo, tai buvo tikrai sunku, nes pas jas turėjom pildyt anketą dėl donoro spermos. Anketa buvo lenkiška, o jos išversti nei angliškai, nei rusiškai negalėjo, tad pasinaudojau google transleitu, bet nežinau ar viską supratom gerai. Tai va, trečiadienį per pietus susileidau Ovitrelle, o ketvirtadienį jau buvom Bocian klinikoj. Labai gaila, kad mūsų gydytojo Mrugazc nebuvo, todėl mus priėmė Grygoruk. Pasikvietė į kabinetą, suleido spermą, pasakė, kad galiu pagulėt kėdėje kiek man norisi ir išėjo. Likom dar labiau nesusipratę ir labai nusivylę. Visiškai nieko nepaaiškino, neklausė, nepasakė. Šiandieną skambinsiu į kliniką, bandysiu užsiregistruoti kitam kartui pas gydytoją Mrugacz, jis atrodė kur kas rūpestingesnis.
Tik vistiek nesuprantu, kodėl man nesakė, kad hormonų tyrimus reikia imti 2-3 s.d., o paėmėm 10 c.d. ir jiems tiko verysad.gif
Atsakyti
O kokius hormonų tyrimus tau darė? Mrugac iki 24-to atostogauja. Turiu rezervavus vietą 10.28 11:40 berods, bet nevažiuosiu - jeigu nori, galiu perleisti. Nes kiek supratau, striuka ten dabar su laisvom valandom. O po IUI buvo skiriami vaistai?
Atsakyti
[quote=Famili,2016 10 19, 18:32]
O kokius hormonų tyrimus tau darė? Mrugac iki 24-to atostogauja. Turiu rezervavus vietą 10.28 11:40 berods, bet nevažiuosiu - jeigu nori, galiu perleisti. Nes kiek supratau, striuka ten dabar su laisvom valandom. O po IUI buvo skiriami vaistai?

Man dare LH, Tash, t, prg, prl, psh.. nelabai auprantu, bet sake, kad tai hormonu tyrimai. Mes esam susitare su Mrugac susiskambinti 24d, tai pasitarsim, kada man butu geriau atvaziuoti, jei tiks, tai busiu labai dekinga uz 28d vizita smile.gif na bet parasysiu pirmadieni.
O po IUI getiau duphrosan 10 dienu ir 12 diena sulaukiu mm verysad.gif
Grygoruk sake, kad galim atvaziuoti prr ovuliacija, padarys IUI ir sake galima neleist vaistu ir nebutina stebet, jei zinau, kada man turetu but ovuliacija, tai labai atmestinai atrodo...
Atsakyti