Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

arlauskute dideles sekmes jums nestuke.gif 4u.gif

Butu labai gerai jei kas apsiimtu vesti Bociano statistika..pas kuri gydytoja daro merginos,kokia eiga, kokie rezultatai,kokios bedos ir t.t. Manau ateity tas labai padetu kitoms mergaitems, o gal ir slapukes islistu is pogrindzio padrasinti kitas merginas bigsmile.gif Irgi kiek kartu buvome girdejome lietuviskai kalbancius lithuania.gif
Famili laukiam tik geru naujienu greit ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alison: 07 spalio 2016 - 10:32
QUOTE(arlauskute @ 2016 10 07, 09:31)
O jau žmonių, žmonių .... Lietuvius vienus girdėjom.
Dabar važiuosim antrą lapkričio savaitę. Merginos, o kaip su tuo Diphereline? Pačios leidotės?


Sėkmės tau didžiausios! Man irgi patiko gyd. Grygoruk - man punkciją darė. Iš vis per šitą protokolą, pas visus pabuvojau biggrin.gif O Dipherelin'a leido man vyras. Mrugac sakė, kad suleistų med. seselė - bet nebuvo kada važiuoti, tai puikiai tai atliko MB. Gyliai adatą įbedė ir thumbup.gif svarbu nemakaluok to skysčio kartu su milteliais, švelniai sumaišyk

QUOTE(Alison @ 2016 10 07, 11:31)
Irgi kiek kartu buvome girdejome lietuviskai kalbancius  lithuania.gif


o man kažkaip neteko girdėti liet. kalbos ax.gif jaučiu išgirsčiau - iš karto pašnekinčiau lady.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Famili, o ar labai klimaksas jaučiasi po to, kai susileidi tą Dipherelin'ą?
Atsakyti
Man tik karščio bangos buvo, ne dažnai, bet buvo. Ypatingai vakare arba naktį. Bet ne iš karto, po susileidimo, gal po kokios savaitės. Ir dar vienas nemalonus dalykas: tai "ten" buvo visiška sausra doh.gif net vyro nesinorėjo blush2.gif


QUOTE(arlauskute @ 2016 10 10, 08:12)
Famili, o ar labai klimaksas jaučiasi po to, kai susileidi tą Dipherelin'ą?

Atsakyti
o bože ...... unsure.gif
Atsakyti
Famili, kaip Jūsų reikalai? kiek laiko trūko važinėjimas su ilgu protokolu?
Atsakyti
QUOTE(arlauskute @ 2016 10 17, 09:54)
Famili, kaip Jūsų reikalai? kiek laiko trūko važinėjimas su ilgu protokolu?



Sveika, mūsų reikalai dar tęsiasi ax.gif šiandien 20 DPĮ, 14 ir 16 DPĮ hcg - teigiamas ir net padvigubėjo 4u.gif bet dar pradžia, džiaugtis bijau unsure.gif baigėsi vaistai, viena forumietė (mano gelbėtoja wub.gif ) pasidalino, o šeštadienį nuvažiavom į Bocian - tikėjausi pasikalbėti su gydytoju, bet mano Mrugac atostogauja. Todėl sesutė tik išrašė receptus nieko nekeisdama 2 savaitėm. Vizitas - po 2-jų savaičių (penktadienį). Tikėtina, kad negalėsim tą dieną nuvažiuoti verysad.gifo šeštadienį viskas užimta. Galvoju, gal man čia Kaune nueiti į kliniką? Su vaistais irgi nežinau ką daryt.. Žodžių nėr ramybės biggrin.gif

O dėl vizitų skaičiaus tai taip:
1. paskyrė KT ir difereliną
2. po 2-jų savaičių stimuliacijos pradžia
3. po savaitės konsultacija
4. po 3 dienų pakartotina konsultacija
5. po 2-jų dienų punkcija
6. po 5 dienų įsodinimas (blastocistų)
7. po 18 dienų važiavom recepto vaistams (tik recepto!!!). Todėl merginos siūlau nusipirkti šiek tiek daugiau vaistų, kad nebūtų streso dėl vaistų. Neprireiks - visada galite parduoti mirksiukas.gif
8. ??? jeigu pavyks tai bus po 2-jų savaičių
Atsakyti
o pas kitą gydytoją Bocian užsirašyt nepavyktų, jei pas Mrugac vietų nėra?
Dar klausimas tilpot į 3000 Eur su išlaidomis kurui?
Atsakyti
QUOTE(arlauskute @ 2016 10 17, 12:52)
o pas kitą gydytoją Bocian užsirašyt nepavyktų, jei pas Mrugac vietų nėra?
Dar klausimas tilpot į 3000 Eur su išlaidomis kurui?


Taip, tilpom. Dar viso balanso nesuvedžiau, bet gavosi panašiai kaip ir pirmas ivf, kažkur 2600-2700€. Vėliau viską surašysiu.
O dėl vizito pas kitą gydytoją, tai net nesiūlė. Nepasisekė dėl seselės, nes mūsų kalbančios rusiškai arba angliškai nebuvo. Bendravo tik lenkiškai, o mes visiškai nesuprantam.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 17 spalio 2016 - 12:46
Famili, tikiu, kad viskas bus gerai, kitaip ir būt negali nestuke.gif
na ką, reikia ir man maratonui ruoštis. Taip išeina, kad per lapkritį kokius 5 kartus važiuoti gausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arlauskute @ 2016 10 17, 14:10)
Famili, tikiu, kad viskas bus gerai, kitaip ir būt negali  nestuke.gif
na ką, reikia ir man maratonui ruoštis. Taip išeina, kad per lapkritį kokius 5 kartus važiuoti gausiu smile.gif



Tai reiškia 3 merginos lankysis Bocian'e rudenį 4u.gif ir pradžiugins mus didžiųjų švenčių proga ;)
Oj, merginos, aš galvojau svarbiausia yra pastoti ir viskas, busiu rami kaip belgas biggrin.gif o pasirodo čia tik pradžia.. biggrin.gif dabar tiek baimių atsirado.. nepykina... iš karto galvoje sukasi, kodėl? gal nesivysto? Pilvo/nugaros neskauda - kažkas negerai, pilvą/nugarą maudžia - irgi negerai. Nu žodžių.... doh.gif lotuliukas.gif
ryt nuvažiuosiu pas gydytoją, žiūrėsim ką matys. hcg nekartojau. 16 dieną po įsodinimo buvo 2906IU/l
Atsakyti
Ne visas pykina, ne visoms tempia ar maudžia. HCG pagal visus rodiklius tikrai geras. Aš tikiu, kad paranoja prasideda blink.gif Bet nieko, matyt, su tuo nepadarysi, kai šitiek metų diena iš dienos su klaustukais vaikštom, kodėl pastot nepavyksta blink.gif
Ryt kaip suprantu pirma konsultacija bus? Na, parašykit paskui, kaip seksis 4u.gif
Atsakyti