Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Aš irgi manau, kad reikalingas pilnas protokolas.. bet visada galima pasiteirauti ;)
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 09 17, 19:01)
Aš irgi manau, kad reikalingas pilnas protokolas.. bet visada galima pasiteirauti ;)


Buciau paklausus embriologo, bet tai durna mano galva, nepagalvojau apie tai pokalbio metu ax.gif blush2.gif Kai man 35m., tai man visas anyway vaisina; butu maziau metu, turbut PL nedaryciau butent del to ribojimo... verysad.gif
Embriologas sake, kad pas juos Seime yra tokiu durniu, kurie nori prastumti istatyma, kad leistu tik 2 vaisinti, ir nebutu saldymo. Kaip kad Italijoje yra. Blogiau net nei LT istatymo projektas...
Atsakyti
DĖMESIO

Renkama nauja PARAMOS GRUPĖ moterims, negalinčioms sulaukti vaikų.

Netrukus pradėsime naują darbo sezoną, laukiame ir Jūsų prisijungiant prie mūsų šaunaus būrio!

Planuojame, kad Paramos Grupė bus NEMOKAMA. Grupę finansuoja Vaisingumo Asociacija, esame labai dėkingi už suteiktą galimybę!

Grupę sudarys 5-6 moterys. Grupė uždara, stengiamės pradėti ir baigti sezoną ta pačia sudėtimi, nebent kažkas iš narių palieka grupę dėl labai džiugios priežasties. Renkamės kartą per savaitę arba kartą per dvi, pagal poreikius, paprastai trečiadieniais, po darbo, Vilniuje, Vaisingumo Asociacijos patalpose Žirmūnuose. Darbą pradedame rugsėjį ir baigiame gegužę. Šiemet planuojame surinkti net kelias grupes.
Per eilę darbo metų turime paruošę tam tikrą pagalbos programą. Vien galimybė būti bendraminčių būryje, išsikalbėti, pasiguosti, dalintis emocine ir medicinine patirtimi turi didžiulę terapinę naudą! Skiriame daug laiko savęs pažinimui, įvairių socialinių, streso įveikimo, atsipalaidavimo įgūdžių lavinimui. Grupės dalyvės gauna namų darbų, kartais smagių, kartais labai rimtų ir atsakingų, į kuriuos gali būti įtraukiami artimiausios aplinkos žmonės.
Turbūt niekas taip nesuvienija, kaip bendra patirtis ir bendras tikslas. Džiaugiuosi, kad ši pagalbos forma taip pasiteisino! Būkime kartu!

Registruotis į grupę galite el.paštu psichologe@vaisingumoasociacija.lt
Jei kils klausimų, būtinai klauskite, rašykite.

Iki susitikimų!


Atsakyti
Gydytojas Grygoruk rusiškai kalba?
Atsakyti
QUOTE(arlauskute @ 2016 09 20, 08:38)
Gydytojas Grygoruk rusiškai kalba?

Taip, kalba.
Atsakyti
Ilgai stebėjau ir skaičiau Jūsų susirašinėjimus, stengiausi pasiimti kuo daugiau informacijos, bet manau, kad dar labiau susimaišiau verysad.gif
Pirmadienį judu ir aš link Bocian klinikos. Užsirašiau pas Mrugasc. Problema tokia, jog pas vyrą visiškai nėra gyvų spermatozoidų, tad procedūrą bandysim atlikti su donoro sperma.
Gal galit papasakoti, kaip vyksta IUI procedūra? Kiek vizitų turėtų būti į kliniką? Ko laukti, kam nusiteikti? smile.gif Visiškai pasimečiau skaitydama Jūsų forumą, kas yra trumpas, kas yra ilgas protokolas. Jau visiškai pasimetus esu, padėkit susigaudyt šitam reikale g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonyė @ 2016 09 28, 09:10)
Ilgai stebėjau ir skaičiau Jūsų susirašinėjimus, stengiausi pasiimti kuo daugiau informacijos, bet manau, kad dar labiau susimaišiau verysad.gif
Pirmadienį judu ir aš link Bocian klinikos. Užsirašiau pas Mrugasc. Problema tokia, jog pas vyrą visiškai nėra gyvų spermatozoidų, tad procedūrą bandysim atlikti su donoro sperma.
Gal galit papasakoti, kaip vyksta IUI procedūra? Kiek vizitų turėtų būti į kliniką? Ko laukti, kam nusiteikti?  smile.gif  Visiškai pasimečiau skaitydama Jūsų forumą, kas yra trumpas, kas yra ilgas protokolas. Jau visiškai pasimetus esu, padėkit susigaudyt šitam reikale  g.gif


Labukas;)
Mazai jau cia uzsuku, bet va netycia uzsukau tai galiu papasakoti apie IUI Bocian su donoru. Jeigu jus darysit IUI tai jums ilgas ar trumpas protokolas nera aktualu. Sitie protokolai yra reikalingi darant IVF.
Darant IUI nuvaziuokit i klinika 3-4 c.d. kad jums galetu padaryti reikiamus kraujo tyrimus. Paklaus ar norit daryti naturaliame cikle ar stimuliuotam. Jeigu darysit naturaliam,tai israsys tik Ovitrelle kuri reikes susileisti kai folikulas bus apie 20mm dydzio 32h pries IUI. Folikulo augima galit stebeti cia Lietuvoj, kai jau zinosit folikulo dydi reiks paskambinti gydytojui ir jis pasakys kada susileisti ovitrelle)
Jei darysit stimuliuotam cikle tai israsys vaistu stimuliacijai ir pasakys kaip juos vartoti, kada pradeti stebeti folikulo augima. Apie 11-12 c.d.ziuresit folikulo didi ir skambinsit daktarui klausti kada susileisti ovitrelle. Ovitrelle yra vaistai skatinantys ovuliacija. Po Ovitrelle susileidimo praejus 32h nuvaziuosi i klinika ir padarys IUI. Tiesiog sperma suleidzia i gimda. Paguli 15min.ir viskas.
Atsakyti
Sveikutės, Bocian temutė visai pabėgo į antrą puslapį tongue.gif Merginos gal kas lankosi ar lankysis kitą ar šią savaitę Bialstogėje? ax.gif

P.S ar gal turite užsilikusio Lutinus ir Fragmin porai dienų? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 04 spalio 2016 - 11:25
QUOTE(Famili @ 2016 10 04, 11:24)
Sveikutės, Bocian temutė visai pabėgo į antrą puslapį tongue.gif Merginos gal kas lankosi ar lankysis kitą ar šią savaitę Bialstogėje? ax.gif

P.S ar gal turite užsilikusio Lutinus ir Fragmin porai dienų? rolleyes.gif

Porai dienu tikrai turiu, bet matau, kad pati esi is Kauno, o as gyvenu prie Vilniaus. I Bociana tik po 1-2 keliausim...
Atsakyti
o aš pirmadienį buvau. dabar tik lapkričio mėn. važiuosiu.
Atsakyti
Papasakok plačiau, ką planuojat?


QUOTE(arlauskute @ 2016 10 05, 13:22)
o aš pirmadienį buvau. dabar tik lapkričio mėn. važiuosiu.

Atsakyti
Mes pas Grygoruk lankėmės, kažkaip paskaičius forumą, labiau prie jo širdis linko. Padarė tyrimus hormonų, AMH, D vitamino ir spermogramą. Išklausinėjo labai daug visko, išsamiai peržiūrėjo visus popierius, išklausinėjo viską apie 1 IVF. Labai nustebo, kad nepavyko pirmas IVF.
Po spermogramos paaiškėjo, kad judančių į priekį 0%, 75% visai nejuda blink.gif
Tai dabar geriu kontraceptikus, reiks susileisti Diphereline, dar miltukus liepė gerti, panašius į folio rūgštį - pavadinimą pamiršau. O vyrui išrašė vitaminui spermai gerinti Androvit plus, vitamino C ir dar L-Karinitiną. Tai su konsultacija, ekoskopija, tyrimais ir vaistais palikom apie 330 Eur.
Žodžiu bus taikomas ilgas protokolas.
O jau žmonių, žmonių .... Lietuvius vienus girdėjom.
Dabar važiuosim antrą lapkričio savaitę. Merginos, o kaip su tuo Diphereline? Pačios leidotės?
Atsakyti